Doporučujeme

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞch Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noc

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞch Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noc | foto: Clever Store

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošních Vánoc

Vánoce se blíží mílovými kroky. Ti šťastnější z nás už mají dárky nakoupené a možná i zabalené. My ostatní si lámeme hlavu s tím, co dětem pod stromeček naježit. Hraček mají spousty, babičky nadělí jistě další. Chtělo by to něco praktického a užitečného.

Máme pro vás dobrou zprávu. Víme, co je hitem letošních Vánoc.

Co to je? Hodinky s GPS modulem, které vám ušetří spoustu starostí. Navíc zabijete dvě mouchy jednou ranou. Většina dětí totiž touží po pěkných hodinkách.

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞch Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noc

Nejsou to jen hodinky

Co si představíte pod pojmem hodinky pro děti? Přístroj, který bude dětem ukazovat, kolik je hodin. Hodinky s GPS modulem toho ale umí mnohem víc. Budík je u hodinek poslední dobou samozřejmostí, přepínací digitální a analogový ciferník už nikoli. Navíc myslí tyto hodinky i na rodiče. Jak?

Každý rodič se o své dítě bojí. Snaží se mu pomáhat, jak to jde, když má tu možnost, vozí ho do školy, na kroužky, ke kamarádovi. Co když ale v té době už musí být třeba v práci? Má nějakou možnost, jak si pohlídat, že dítě do školy došlo? Díky hodinkám s GPS modulem o tom bude vědět.

Jak hodinky s GPS lokátorem fungují?

Uvnitř chytrých hodinek je zabudovaný čip pro GPS lokaci a WiFi lokaci, mají implementovanou také GSM/GPRS technologii. Díky této kombinaci hodinky určí aktuální polohu a odešlou ji do aplikace v chytrém telefonu.

Určení polohy je poměrně přesné, a to i uvnitř budov. Chytré hodinky Gator jsou voděodolné a jsou vyrobené ze silikonu Grade Food – tedy přísně kontrolovaného potravinářského silikonu.

Abyste je mohli využít naplno, je třeba si do telefonu stáhnout aplikaci, která je ke stažení zdarma a jeden z rodičů si s ní hodinky spáruje. Další si pak mohou aplikaci jen nainstalovat a když jim sdělíte přístupové údaje, mohou pohyb hodinek sledovat také. Do hodinek je ještě třeba vložit sim kartu s aktivním voláním a daty.

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞch Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noc

Pro koho jsou hodinky vhodné?

Obecně řečeno pro všechny děti, které se samy přemísťují do školy, na kroužky atd. Řečí čísel je klidně mohou používat děti od 3 let, protože jejich ovládání je velmi jednoduché.

Náš tip: Hodinky nejsou určeny jen pro děti. Máte doma osobu vyššího věku, která často ztrácí orientaci nebo by se nemusela bez potíží vrátit domů? I pro ni využijete hodinky s GPS modulem.

Hodinky s GPS modulem jsou hitem letošnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞch Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noc

Proč si vybrat chytré hodinky pro děti značky Gator?

  • Snadno se ovládají.
  • Některé modely mohou nahradit i mobilní telefon – lze z nich volat a posílat zprávy.
  • Díky kombinaci GSM/GPRS a GPS satelitů dokážou poměrně přesně lokalizovat polohu dítěte venku i uvnitř budovy.
  • Baterie vydrží až 3 dny.
  • Čas na hodinkách se nastavuje automaticky, nemusíte nic seřizovat.
  • Máte možnost nastavit, že dítě hodinky nevypne.
  • Disponují SOS tlačítkem a nastavením safety zón.

Pořiďte dětem chytré hodinky, které se jim budou líbit. Vy budete na oplátku o něco klidnější, protože budete vědět, kde dítě zrovna je.