Gastro Production vybavuje hotely, restaurace, pekárny i stadiony

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založení vlastní restaurace může být komplikovaným přáním. Firma Gastro Production z jihu Čech pomáhá tyto představy uskutečnit. Kompletně vybaví hotel od recepce po kuchyň, své produkty vyrábí z různých materiálů a dodává i drahou techniku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Showroom společnosti Gastro Production s.r.o. v Kamenném Újezdě u Českých Budějovic | foto: Gastro Production

Podle šéfa společnosti Gastro Production Miroslava Líbala se trendy vzhledů kuchyní v každé zemi liší. Devadesát procent hotových zakázek společnosti Gastro z Kamenného Újezdu míří do zahraničí. Především do Skandinávských zemí, v posledních letech firma expandovala i do Rakouska a Německa. Nyní se chce zaměřit i na český trh a podat si ruku s novými zákazníky.

„Zkušenosti, které jsme nabrali v západní Evropě a na severu, bychom rádi uplatnili tady u nás. Vstříc dalším klientům jdeme také novým eshopem, který jsme spustili v lednu. Jsme připraveni plnit zakázky restaurací, pekáren, jídelen a tak dále. Zodpovědně se vypořádáme s jednoduchými úkoly i složitými projekty přímo na míru,“ říká Miroslav Líbal, spolumajitel a ředitel společnosti.

Showroom společnosti Gastro Production s.r.o. v Kamenném Újezdě u Českých...

Showroom společnosti Gastro Production s.r.o. v Kamenném Újezdě u Českých Budějovic

Ta slibuje řešení zakázek od A do Z. Designéři zákazníkovi projekt navrhnou, po jeho odsouhlasení se vytvoří konstrukční výkresy, pracovníci všechno vyrobí, otestují a zajistí dopravu zboží na místo a případnou montáž. „Používáme nerez, kámen, dřevo, sklo, granit, řadu dalších materiálů a dodáváme produkty chladicí i ohřevné,“ vyjmenovává Líbal.

Pracovníci firmy Gastro Production dokáží vyrobit produkty pro hotely od vchodu, přes recepci a bary až po srdce kuchyně, poradí si s prostorem pro kavárnu, pekárnu, na stadion ve Vídni například dodali nerezové bary a chladicí produkty. To samé je nyní čeká do O2 areny v Praze. Zakládají si přitom na kvalitě svých výrobků, každý kus projde výstupní kontrolou. Chlazení a ohřev se testuje ve dvou vybudovaných laboratořích.

Investovali do moderních strojů

Gastro Production jakožto výrobce dokáže reagovat na jakékoliv přání zákazníka. „Vysoká kvalita, rychlost realizace a servis je naší doménou,“ poznamenává ředitel.

Odesláním zakázky totiž pro firmu zodpovědnost nekončí. Počítá i s dalšími službami. „Klient si zdarma stáhne naši aplikaci, do které mu dáme přístup. Na každém dodaném technickém produktu je umístěn QR kód a když zákazník zjistí, že se něco poškodilo nebo opotřebilo, naskenuje si ho v aplikaci. Ta mu ihned zobrazí dostupné náhradní díly, on nakliká, které potřebuje, a my jsme schopni do 24 hodin objednávku vyřídit a zboží odeslat. Digitalizace, servis, jednoduchost, dostupnost a vysoký komfort pro zákazníka, to je náš cíl,“ přibližuje aplikaci Miroslav Líbal.

Vyrábí i produkty pro sportovní haly a týmy například od šaten, relaxační vany...

Vyrábí i produkty pro sportovní haly a týmy například od šaten, relaxační vany na led, kanceláře až po ohřevný vozík pro zajištění domácí stravy pro hokejový tým na cestách

Firma v Kamenném Újezdu u Českých Budějovic zaměstnává 110 lidí. Výsledků dosahuje i nabídkou zboží s přidanou hodnotou. „Produkty, které poskytují chlazení a ohřev jsou těmi nejhodnotnějšími. Speciální prosklené vitríny na maso nebo víno patří k nejdražším výrobkům,“ doplňuje.

Zisky umožňují i další investice do výroby. Loni díky nim firma koupila dva ohraňovací lisy dohromady za devět milionů korun. Na další tři miliony vyšel moderní vyplňovací stroj, který zdokonaluje izolaci chladicích produktů, které se díky tomu dostávají do nejúspornějších energetických tříd.

„Investovali jsme také do vystřihovacího centra, kde máme možnost tvorby dalších prvků, jako jsou žaluzie nebo prolisy. A předloni jsme vložili peníze do nejrychlejší technologie pálení nerezových plechů,“ doplňuje Miroslav Líbal, který společnosti šéfuje společně s jednatelem Philipem Bednářem Bräunerem.

V současné době se oba majitelé připravují na prezentaci firmy Gastro Production v Miláně na veletrhu Host, největším gastronomickém veletrhu v Evropě.

A jaké jsou nejnovější trendy při stavbě restaurací? „Všude je to jiné. Například Norové mají jisté představy o vzhledu, které však mohou Středoevropanům připadat až kýčovité. Pro Němce je pak prvořadá kvalita,“ uzavírá spolumajitel společnosti Líbal.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

GPS lokátor můžete pořídit i psovi!

GPS lokátor můžete pořídit i psovi!

Jste hrdým majitelem čtyřnohého mazlíčka, který rád zkoumá okolí mimo svůj domov a vy pak běháte po okolí, voláte ho a...

Na zápasy Ligy mistrů zadarmo? Jedině díky O2 TV HBO a Sport Pack

Na zápasy Ligy mistrů zadarmo? Jedině díky O2 TV HBO a Sport Pack

Nenecháte si ujít ani jeden zápas hvězdné Ligy mistrů? S obdivem sledujete nervy drásající klání v tenisových duelech...

Kdy vzniká nárok na nevyplacenou mzdu – může se zaměstnanec bránit?

Kdy vzniká nárok na nevyplacenou mzdu – může se zaměstnanec bránit?

Stalo se vám, že vám váš zaměstnavatel nevyplatil mzdu, i když jste svou práci pro něj vykonali? Jaké kroky podniknout...

Najdete na iDNES.cz