Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud možné navštívit jen na čerpacích stanicích MOL.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst | foto: MOL

Nově však můžete pro svou oblíbenou kávu zavítat i do obchodního centra Arkády Pankrác a další místa mimo čerpací stanice MOL budou přibývat.

MOL plánuje nabídnout občerstvení Fresh Corner na všech svých stanicích do roku 2020. Úspěch se svým novým konceptem slaví ale už poslední tři roky. Nejen chutná káva, ale i naplněná očekávání ohledně kvality služeb jsou důvodem, proč se k MOL zákazníci rádi pravidelně vrací.

Fresh Corner znají čeští řidiči od roku 2015, kdy byla otevřena první pobočka v jihomoravském Vyškově. Letos zažívá občerstvení od MOL úspěšný rok, když v květnu nejprve představil jubilejní stou pobočku v pražském Podolí a Fresh Corner s pořadovým číslem 125 byl v srpnu otevřen v pražském obchodním centru Arkády Pankrác

Od září navíc Fresh Corner získal novou tvář, když se jeho ambasadorkou stala pravidelná návštěvnice, zpěvačka Marta Jandová. „Velkou část svého života jsem strávila v autě – ať už šlo o osobní cesty nebo jízdy během turné s kapelou. Téměř 15 let jsem se stravovala na čerpacích stanicích a za tu dobu přesně vím, kde vždy dostanu čerstvé jídlo a skvělou kávu,“ vysvětluje Marta Jandová.

Koncept Fresh Corner je založen právě na příjemném a čistém prostředí, kvalitní kávě a pestré nabídce občerstvení – koupíte zde například sendviče a bagety mnoha druhů, panini, slané i sladké pečivo a samozřejmě několik druhů teplých jídel jako třeba těstoviny nebo polévky. „Intenzivně zjišťujeme vývoj zákaznických preferencí a chutí skrze pravidelné testování nových produktů. V současnosti nabízíme například zelený donut s jablečnou příchutí,“ uvádí k zákaznické péči Tomáš Lux, ředitel maloobchodu MOL Česká republika.

V péči o zákazníky MOL klade důraz také na primární produkt čerpacích stanic, tedy nabídku paliv. V celé síti MOL lze zakoupit paliva s aditivy pod názvem „EVO“, která při pravidelném tankování pečují o motor, odstraňují usazeniny a napomáhají jeho správnému chodu. 

„Zákazníci dnes ale nechtějí na čerpací stanici jen natankovat a občerstvit se, ale také si odpočinout během dlouhé cesty. S důrazem na maximální pohodlí zákazníků jsme proto na vybraných stanicích postavili venkovní posezení, sprchy či dětské koutky,“ uzavírá Lux.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Zahraniční investoři hledají v České republice zaměstnance, kteří ovládají nejméně jeden cizí jazyk. Jak jsou na tom...

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

V konferenčním a informačním středisku České zemědělské univerzity v Praze se bude ve středu 23. ledna konat...

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Najdete na iDNES.cz