Doporučujeme

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod | foto: Jan Kolář

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod

Přejete si prodloužit dobu pěstování rostlin a zeleniny, a radovat se tak z bohaté úrody brzy na jaře i v pozdním podzimu? Pomohou vám fóliovníky.

Zatímco skleník je už stavba, pro kterou musíte dodržovat stavební předpisy, fóliovník snadno smontujete a je za skvělou cenu.

Fóliovníky dokážou pro vaše rostliny vytvořit nejen potřebné teplo, ale i vlhko. Můžete je také každý rok umístit v jiné části zahrady. Na jaře je hravě postavíte a po sklizení poslední úrody na podzim rozložíte a uklidíte před sněhem a mrazem.

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod

Máte konstrukci na fóliovník, ale chybí vám kvalitní folie?

Dlouhou životnost za příznivou cenu nabízí kašírovaná folie, která vám bude při celoročním provozu dělat radost alespoň pět let. Tato vyztužená polyetylenová folie vyrobená z PE-HD pásků a oboustranně povrstvené PE-LD folie má oproti jiným běžným produktům podstatně vyšší mechanickou pevnost díky výztužné mřížce. Snese velmi nízké i extrémně vysoké teploty a nenavlhne.

Vysoce kvalitní je také třívrstvá folie Ginegar. Vnější vrstva ji udržuje po dlouhou dobu mimořádně pružnou, prostřední snižuje prostup tepla přes folii až o 20 %, což způsobuje pomalejší ochlazování v noci. Teplota uvnitř fóliovníku je tak o 2 – 4 stupně Celsia vyšší než u folií, které tuto vrstvu nemají. Třetí, vnitřní, vrstva zabraňuje srážení vody do kapek. Ta pak po folii stéká jako po skle dolů a rostliny se nemusejí potýkat se zakapáváním, které vede k houbovým chorobám.

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod

Folie Ginegar je na rozdíl od konkurenčních výrobků velmi měkká, pružná, nepraská ve švech a stářím nekřehne. Společnost FOLIE – PLACHTY na ni poskytuje záruku 5 let, ale při celoročním použití se můžete spolehnout na životnost přibližně 8 let i více.

Vyberte si ze široké nabídky firmy FOLIE – PLACHTY potřebnou velikost, nebo si objednejte plachty na fóliovníky na míru.

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod

Fóliovníky od tradiční české firmy

Firma FOLIE – PLACHTY na tuzemském trhu úspěšně působí již více než 29 let. Vedle široké nabídky plachet na fóliovníky u ní můžete pořídit i jezírkové folie, plachty na zakrytí bazénu nebo zakrývací plachty, které jsou ideální například na ochranu dětských hřišť před ostrým sluncem.

Její vysoce kvalitní produkty můžete zakoupit v internetovém obchodě nebo osobně v podnikové prodejně nacházející se v Brněnské ulici 305/17 v Hradci Králové.

Více informací najdete na www.folie-plachty.cz.

Fóliovníky nabízejí oproti skleníkům spoustu výhod