Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Venku je nádherně, tak proč strávit půl dne vařením doma v kuchyni, když můžete připravit výtečné jídlo i venku na balkoně nebo na své zahradě? Představujeme vám elektrický pečící hrnec Pečenka, který zvládne vše od pečení a zapékání až po dušení a vaření. A to nejen chutně, ale i zdravě a úsporně.

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě | foto: ETA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Už nemusíte venku jen grilovat a opékat špekáčky. Připravte vynikající a zdravé jídlo v Pečence. Jídla v ní připravená neztrácejí chuť ani vodu a maso nevysychá. V elektrickém pečícím hrnci upečete i moučník! Stačí vám jeden jediný spotřebič. Jeho provoz je dokonce až o 80 % úspornější než klasická trouba.

Praktický pomocník nejen do kuchyně

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Praktický čtvercový tvar oceníte zejména při pečení buchet, pracovní nádoba i víko Pečenky jsou z nepřilnavého povrchu. Víko s nerezovou obrubou a speciálními ventilačními otvory disponuje praktickým skleněným průzorem, pomocí kterého uvidíte dovnitř, jak se jídlo připravuje.

Pečící hrnec není novinkou, jeho přednosti uměly před více než 50 lety ocenit i naše babičky a maminky. Vývoj elektrického pečícího hrnce ale za ty roky šly dopředu a dnes je ETA Pečenka nejen elegantní a moderní, ale navíc se nemusíte bát nehody při jejím používání. Má pojistku automatického vypnutí při odejmutí víka, skutečně stabilní podstavec a tepelně odizolovaná držadla.

Na elektrický pečící hrnec ETA Pečenka poskytuje výrobce prodlouženou záruku 5 let.

Králičí stehýnka na rozmarýnu

V Pečence si můžete připravit například šťavnatá stehýnka na rozmarýnu. Na čtyři porce budete potřebovat 4 králičí stehna, 2 červené cibule, slaninu, česnek, rozmarýn, sůl a pepř.

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Stehna osolíme, opepříme a smícháme s utřeným česnekem a rozmarýnem. Pokud používáme čerstvý rozmarýn, lístky nasekáme a tvrdou část stonku vložíme pod stehna na provonění. Nakrájenou cibuli a slaninu přidáme do nádoby Pečenky spolu se stehny. Podlijeme vývarem nebo vodou. Podle velikosti stehen pečeme 50-110 minut.

Honzovy buchty s mákem

V Pečence nemusíte připravovat jen hlavní chody, ale i výborné dezerty. Například Honzovy buchty s mákem. Budete potřebovat 400 g polohrubé mouky, 4 žloutky, 40 g cukru krystal, 15 g kvasnic, 125 ml mléka, 60 g másla, citronovou kúru a špetku soli. Na náplň 100 g máku, 200 ml mléka a 50 g cukru krystal.

Zahřejeme mléko, přidáme kvasnice a špetku cukru a necháme vzejít kvásek. Do mísy dáme mouku, žloutky, změklé máslo, cukr, nastrouhanou citronovou kúru, špetku soli a vzešlý kvásek. Vypracujeme těsto nebo za nás necháme pracovat kuchyňský robot. Těsto pak dáme do tepla vykynout cca na 10 minut. Mezitím si připravíme makovou náplň. Namletý mák provaříme s mlékem a osladíme cukrem. Vykynuté těsto rozválíme a rádýlkem rozdělíme na 16 dílků. Do středu dáme makovou směs (případně jinou náplň – např. povidla nebo tvaroh) a zabalíme. Ukládáme do máslem vymazané nádoby. Každou buchtu potřeme máslem. Pečeme 30 minut. Na talíři posypeme moučkovým cukrem.

Pečící hrnec Pečenka od ETA

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Tradiční česká značka ETA přináší do domácností radost a užitek už více než 75 let. Historie značky sahá do roku 1943. Neustále přicházela s novinkami a přinášela na trh spotřebiče, které usnadňovaly náš každodenní život. V dnešní době najdete v portfoliu společnosti ETA více než 240 kvalitních výrobků.

Více informací najdete na www.eta.cz. Další vynikající recepty nabízí kuchařka Pečenka tradičně, jednoduše a kdekoliv. Kuchařku dostanete jako dárek k pořízení spotřebiče ETA Pečenka.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Další z rubriky

Prodávejte špičkové interiérové dveře s franchisou SOLODOOR

Prodávejte špičkové interiérové dveře s franchisou SOLODOOR

Interiérové dveře jsou klíčovou součástí domu či bytu. Hrají funkční i designovou roli. Rekonstrukce i stavby...

Nezapomeňte si před letní dovolenou pojistit domácnost!

Nezapomeňte si před letní dovolenou pojistit domácnost!

Čas dovolených se nezadržitelně blíží a bohužel je to období, které nahrává zlodějům. V dnešní době, kdy sdílíme své...

Potřebujete mít jistotu?

Miroslav Ingeduld

Lidé odjakživa chtěli mít jistotu. Ta stoprocentní se v životě velmi těžko hledá, ale najít se v určitém ohledu dá,...

Najdete na iDNES.cz