Efektivní zavlažování zahrady. Krásný trávník vás nemusí stát jmění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po zeleném trávníku, na který byste byli pyšní, ale bojíte se, že se okolo něj naběháte a ještě do něj investujete nemalé peníze? V dnešní době je zavlažování zahrady hračkou.

Efektivní zavlažování zahrady: Krásný trávník vás nemusí stát jmění | foto: IRRIGA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro zavlažování zahrady můžete používat například svou studnu, ale i dešťovou vodu.Pro závlahu zahrady o rozloze 500 m2 je ale zapotřebí přibližně 10-15 m3 vody týdně a v našich klimatických podmínkách není přirozených srážek dostatek. Proto společnost IRRIGA přináší efektivní řešení.

Když dešťová voda nestačí...

Efektivní zavlažování zahrady: Krásný trávník vás nemusí stát jmění

Dešťová voda se akumuluje v podzemních jímkách. Aby byla stále dostatečná rezerva, vymyslela společnost IRRIGA inovativní elektronickou jednotku, která udržuje minimální hladinu vody v nádrži tak, že do níautomaticky dopouští 1-3 cm vody a v nádrži tak stále zůstává dostatečná rezerva na dešťovou vodu.

Systém je navíc několikanásobně jištěn proti únikům vody. Systém lze vybavit i pulzním vodoměrem na vstupu do nádrže a vy máte přehled nad množstvím dopouštěné vody.Máte tak vždy přesnou informaci o množství vody v nádrži a v případě poruchy se o problému okamžitě dozvíte prostřednictvím SMS či svého zabezpečovacího systému.

Závlahový systém vám ušetří mnoho času i nákladů za vodu

Fotogalerie

Zavlažování můžete ovládat přímo ze svého telefonu nebo tabletu, a to odkudkoliv, třeba i z dovolené nebo z práce. Díky novým vyspělým technologiím šetříte vodu. Závlahový systém zavlažuje přesně dle aktuálního počasí a zohledňuje i předpověď počasí z certifikovaných místních či nejbližších letištních meteostanic. Toto řešení je v současnosti nejdůmyslnější. Vlastní závlaha pak probíhá v nočních hodinách, kdy je nejnižší hodnota výparu a voda je maximálně využita a nezavlažuje se nadbytečně.

Efektivní zavlažování zahrady: Krásný trávník vás nemusí stát jmění

Zakládáte novou zahradu? Pak do jejího plánu nezapomeňte zahrnout zabudovanou podzemní závlahu. U stávající zahrady instalace není také problém, jen je třeba se rozhodnout, jestli je možné stávající trávník „sloupnout“ a položit zpět, nebo zatravnit vzniklé drážky. Také je zapotřebí dořešit zdroj vody a umístění ovládací jednotky a srážkového čidla nebo inteligentní meteostanice.

Zavlažování zahrady od IRRIGA

Efektivní zavlažování zahrady: Krásný trávník vás nemusí stát jmění

Svěřte hospodaření s vodou na své zahradě společnosti IRRIGA a nechte si vypracovat řešení vám na míru. Společnost IRRIGA je jednou z mála skutečně autorizovaných firem, od roku 1996 realizovala více než 800 projektů závlah po celé České republice.


Můžete se spolehnout na maximální servis od bezplatné dokumentace s cenovou nabídkou až po předání zakázky s potřebnými návody, záručními listy včetně fotodokumentace na USB flash disku.

Více informací najdete na www.irriga.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Další z rubriky

Hi Promotion a Edox reality spojí v roce 2019 své síly

Hi Promotion a Edox reality spojí v roce 2019 své síly

Jeden z největších hráčů na poli realit společnost Edox reality si vybrala úspěšnou reklamní agenturu Hi Promotion jako...

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Zahraniční investoři hledají v České republice zaměstnance, kteří ovládají nejméně jeden cizí jazyk. Jak jsou na tom...

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Najdete na iDNES.cz