Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si centrální vysavač, který odvede veškerý nasátý vzduch mimo obytné prostory a vyfoukne ho mimo dům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač | foto: HUSKY

Majitelé rodinných domů a bytů, kteří nejsou příliš obeznámeni s problematikou centrálních vysavačů, často netuší, jaké výhody s centrálním vysavačem získají. Tou největší je dokonale čisté prostředí, kdy díky uzavřenému okruhu systému centrálního vysávání všechny nasáté nečistoty skončí v zásobníku vysavače, který je umístěný mimo obytné prostory, nejčastěji v technické místnosti, garáži atp.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Tento vzduch je navíc po přefiltrování vyfouknut mimo obytný prostor, tím je zajištěna 100% filtrace, protože ho dále ani nevíří zpět v obytné místnosti, jako tomu je u klasických nebo robotických vysavačů. Samotný prach s celou řadou alergenů a roztočů se zachytí díky účinným filtrům ve sběrné nádobě centrálního vysavače. Připočtete-li k tomu snadnou manipulaci s lehkou a pružnou hadicí, tichý provoz a celou řadu praktických doplňků, nástavců a štěrbinových zásuvek, je zřejmé, že pořízení systému centrálního vysávání patří k tomu nejlepšímu, co pro váš čistý domov můžete udělat.

Spolehlivost

Centrální vysavač není pouhý spotřební výrobek, ale spíše je na místě hovořit o technologii. A aby toto zařízení mohlo bez problémů sloužit desítky let, musí mít určité vlastnosti, kterých se současným běžným spotřebním výrobkům často nedostává. Jde o kvalitní materiály v dostatečných tloušťkách a pevnostech, které se ani po desítkách let neopotřebují. Potvrzují to i zkušenosti výrobce centrálních vysavačů Husky, který u vybraných modelů nabízí zcela unikátní záruku 25 let. Tedy dobu, za kterou vyměníte 2-4 běžné vysavače.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Proto nikoho nepřekvapí, že kanadský výrobce centrálních vysavačů HUSKY klade při výrobě důraz na využití snadno recyklovatelných materiálů. Systémy společnosti HUSKY se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě. To je významná úspora energie, protože recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů.

Navíc hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou. Tím, že HUSKY místo obvyklých plastů používá k výrobě komponentů centrálních vysavačů kovy, tak eliminuje znečištění plasty půdy, vodních toků a oceánů.

Centrální vysavač má dostatečný výkon

V posledních letech došlo ze strany Evropské komise k opakovanému omezení výkonu domácích vysavačů, kdy jsou v současné době povoleny vysavače s příkonem do 900 wattů. Centrálních vysavačů se tato omezení netýkají, což znamená, že pokud chcete opravdu kvalitně v domě vysát prach a nechcete přejíždět koberec několikrát po sobě, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty, je jasnou volbou centrální vysavač. 

S méně výkonnými přenosnými vysavači trvá úklid mnohem déle, protože systémy centrálního vysávání jsou 4 až 8krát výkonnější než přenosné vysavače či robotické vysavače. Úklid tak provedete efektivněji a v kratším čase, což logicky zase šetří spotřebu energie.

Více o centrálních vysavačích HUSKY s unikátní zárukou 25 let na www.husky.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Další z rubriky

Pozor na transparentní účty pro družstva a společenství vlastníků

Webové stránky pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek webdomu.cz

V poslední době je trend přecházet na transparentní bankovní účty, ale v případě družstva a společenství vlastníků je...

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi.

Máte se svou rodinou místo, na které se všichni rádi vracíte a kde ožívají vzpomínky plné radosti, zvědavého objevování...

Vinifera pokračuje ve svém cíli stát se jedničkou českého trhu

Vinifera pokračuje ve svém cíli stát se jedničkou českého trhu

Před necelými dvěma lety oznámila vinařská skupina Vinifera miliardáře Antona Siekla svůj záměr stát se jedničkou na...

Najdete na iDNES.cz