Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si centrální vysavač, který odvede veškerý nasátý vzduch mimo obytné prostory a vyfoukne ho mimo dům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač | foto: HUSKY

Majitelé rodinných domů a bytů, kteří nejsou příliš obeznámeni s problematikou centrálních vysavačů, často netuší, jaké výhody s centrálním vysavačem získají. Tou největší je dokonale čisté prostředí, kdy díky uzavřenému okruhu systému centrálního vysávání všechny nasáté nečistoty skončí v zásobníku vysavače, který je umístěný mimo obytné prostory, nejčastěji v technické místnosti, garáži atp.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Tento vzduch je navíc po přefiltrování vyfouknut mimo obytný prostor, tím je zajištěna 100% filtrace, protože ho dále ani nevíří zpět v obytné místnosti, jako tomu je u klasických nebo robotických vysavačů. Samotný prach s celou řadou alergenů a roztočů se zachytí díky účinným filtrům ve sběrné nádobě centrálního vysavače. Připočtete-li k tomu snadnou manipulaci s lehkou a pružnou hadicí, tichý provoz a celou řadu praktických doplňků, nástavců a štěrbinových zásuvek, je zřejmé, že pořízení systému centrálního vysávání patří k tomu nejlepšímu, co pro váš čistý domov můžete udělat.

Spolehlivost

Centrální vysavač není pouhý spotřební výrobek, ale spíše je na místě hovořit o technologii. A aby toto zařízení mohlo bez problémů sloužit desítky let, musí mít určité vlastnosti, kterých se současným běžným spotřebním výrobkům často nedostává. Jde o kvalitní materiály v dostatečných tloušťkách a pevnostech, které se ani po desítkách let neopotřebují. Potvrzují to i zkušenosti výrobce centrálních vysavačů Husky, který u vybraných modelů nabízí zcela unikátní záruku 25 let. Tedy dobu, za kterou vyměníte 2-4 běžné vysavače.

Dýchejte čistý vzduch, pomůže vám v tom centrální vysavač

Proto nikoho nepřekvapí, že kanadský výrobce centrálních vysavačů HUSKY klade při výrobě důraz na využití snadno recyklovatelných materiálů. Systémy společnosti HUSKY se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě. To je významná úspora energie, protože recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů.

Navíc hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou. Tím, že HUSKY místo obvyklých plastů používá k výrobě komponentů centrálních vysavačů kovy, tak eliminuje znečištění plasty půdy, vodních toků a oceánů.

Centrální vysavač má dostatečný výkon

V posledních letech došlo ze strany Evropské komise k opakovanému omezení výkonu domácích vysavačů, kdy jsou v současné době povoleny vysavače s příkonem do 900 wattů. Centrálních vysavačů se tato omezení netýkají, což znamená, že pokud chcete opravdu kvalitně v domě vysát prach a nechcete přejíždět koberec několikrát po sobě, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty, je jasnou volbou centrální vysavač. 

S méně výkonnými přenosnými vysavači trvá úklid mnohem déle, protože systémy centrálního vysávání jsou 4 až 8krát výkonnější než přenosné vysavače či robotické vysavače. Úklid tak provedete efektivněji a v kratším čase, což logicky zase šetří spotřebu energie.

Více o centrálních vysavačích HUSKY s unikátní zárukou 25 let na www.husky.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. je cestovní kancelář, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí – má...

freeSAT: Téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

freeSAT: téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou už za námi, a jelikož se jedná o období, které bývá často spojováno s charitativními...

Najdete na iDNES.cz