Drahoš, Fischer i Hilšer míří do Senátu. A co Rath?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rok 2018 je často označován jako supervolební. Po prezidentském klání si řada Čechů půjde splnit občanskou povinnost ještě dvakrát. Vedle komunálních voleb se volí i třetina senátorů a vy si můžete vsadit na výsledek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Známé tváře dominují ve svých regionech. Jak to vidí bookmakeři? | foto: Fortuna

Volby do horní komory parlamentu bývají méně oblíbenou událostí než parlamentní volby, ale letos na sebe poutají mnohem větší pozornost než kdy jindy. O post senátora totiž usiluje celá řada kandidátů, kteří neuspěli v prezidentské volbě.

O vstup do vysoké politiky se ucházejí Pavel Fischer, Marek Hilšer, Petr Hannig nebo Jiří Drahoš. Šance „padlých prezidentů“ na senátorský post přitom nejsou vůbec špatné, ve svých volebních okrscích jsou s výjimkou Petra Hanniga podle bookmakerů Fortuny velkými favority.

Pavel Fischer by se měl stát téměř najisto senátorem za Prahu 12, jak napovídá kurz 1,03. Jeho protivníci Ivan Pilný (11:1), Ivan David (30:1) nebo Marta Semelová (40:1) mají podle aktuálních kurzů i náběrů šance na úspěch jen velmi malé.

Praha 4 podle bookmakerů zvolí Drahoše

Rovněž Jiří Drahoš (kurz 1,08) by si měl celkem bezpečně poradit na Praze 4 s úřadující senátorkou Evou Sykovou (6,5:1), která letos čerstvě kandiduje za ANO. Souboj obou bývalých kolegů z akademické půdy je pikantní, protože napovrch na oba vyplouvají informace, které běžného občana nepotěší.

Drahoš, Fischer i Hilšer míří do Senátu. A co Rath?

Také Marek Hilšer (kurz 1,39) je favoritem na Praze 2, kde se postaví obhájci Liboru Michálkovi (2,9:1). Kartami by rád zamíchal i populární herec Vladimír Kratina (11:1) z ODS nebo bývalý prezidentský poradce Ladislav Jakl (18:1).

Post senátora v případě Petra Hanniga (kurz 25) za Prahu 8, by pak byl překvapením. Favoritem ve zmíněné městské šanci je Lukáš Wagenknecht (2:1), kterého může „potrápit“ Pavel Dungl (2,8:1) nebo bratr předsedy SPD, Hayato Okamura (6,5:1), který má ale podporu lidovců.

„Většina prezidentských kandidátů těží ze své popularity a bodů, které nahnaly u prezidentské volby, jejich kampaň nyní tak nemusí být tak masivní. Těžit by z toho mohl především Marek Hilšer, který byl do lednových voleb pro společnost prakticky neznámý člověk,“ říká hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák.

Právě Fortuna nyní láká nové sázkaře na štědrý bonus 700 Kč, který lze využít i na politické sázky. Svou kurzovou nabídku navíc rozšířila i o komunální volby ve vybraných regionech.

Sázet lze i na Paroubka nebo Konvičku

Nejen Praha nabídne zajímavá jména pro nadcházející volby. V Chrudimi se pokusí zabodovat bývalý ministr kultury Daniel Herman (3,6:1), v Náchodě jeho stranický kolega Pavel Bělobrádek (1,4:1).

Drahoš, Fischer i Hilšer míří do Senátu. A co Rath?

V Litoměřicích se pokusí zaujmout trestně stíhaný David Rath (kurz 11), v Ostravě kandiduje pokořitel Mount Everestu Leopold Sulovský (1,35:1), kterému se do cesty postaví Martin Konvička (20:1) nebo Jiří Paroubek (7:1).

„Volby do Senátu letos nabízí celou řadu zajímavých jmen, ale také adepty, kteří spíš potřebují „poslaneckou“ imunitu. Doufám, že u lidí zvítězí rozum, i když Češi mají smysl pro recesi, a tak nelze vyloučit vůbec nic,“ dodává Hanák.

Fortuna nyní nabízí kompletní kurzovou nabídku politických sázek, včetně všech senátních okrsků. Pro nové klienty navíc Fortuna připravila bonus 700 Kč, který lze využít nejen na politické sázky nebo sport, ale vsadit si můžete i na známé osobnosti nebo oblíbené televizní pořady. Svůj bonus můžete získat zde.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Gastein láká na perfektní rodinnou zimní dovolenou

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Čtyři lyžařské oblasti, tři obce a přes 200 kilometrů upravených sjezdovek. To vše dělá z Gasteinu ideální místo, kde...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Najdete na iDNES.cz