Doporučujeme

Diskrétní prodej: Jak prodat nemovitost rychle a přitom bez inzerce?

Diskrétní prodej: Jak prodat nemovitost rychle a přitom bez inzerce? | foto: PROPEOPLE marketing s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diskrétní prodej: Jak prodat nemovitost rychle a přitom bez inzerce?

Potřebujete prodat svůj byt či dům? Možností, jak prodat svou nemovitost je několik. Pokud vám ale záleží na tom, aby nikde po internetu nekolovalo vaše telefonní číslo, nebo si cizí lidé neprohlíželi váš aktuální domov, je nejlepší volbou diskrétní prodej nemovitostí bez inzerce.

Co je diskrétní prodej nemovitostí?

Stále více lidí dává přednost prodeji své nemovitosti diskrétním způsobem. Důvodů pro takové rozhodnutí bývá hned několik. Ať je to situace v rodině, kdy si prodávající nepřeje, aby se o prodeji vědělo, tak i z důvodu zachování soukromí, což není v dnešní internetové době opravdu nic lehkého. Pokud si klient tuto cestu zvolí, měl by pečlivě zvážit výběr realitní kanceláře.

Jak takový prodej probíhá? Prodat dům v klidu a bez pozornosti okolí je velmi jednoduché. Na webových stránkách zadáte svůj kontakt a základní popis nemovitosti. Všechny informace vidí pouze realitní makléř, který vám pomůže vybrat ideálního kupujícího. Nebo si ho můžete vybrat rovnou sami. Realitní kancelář vede širokou databázi zájemců o koupi konkrétní nemovitosti. Stačí se jen podívat do zveřejněné sekce poptávky klientů a vybrat si komu svoji nemovitost prodáte. Realitní kancelář potom Vaši nemovitost nabídne bez inzerce přímo konkrétnímu zájemci a prodej nemovitosti je rychle hotov.

Na koho se obrátit při prodeji nemovitostí?

Realitní kancelář SDK-reality působí ve 14 regionech České republiky, konkrétně v okresech Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Blansko, Hodonín, Kroměříž, Prostějov, Přerov, Svitavy, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín a Znojmo. Za dobu svého 18- ti letého působení na realitním trhu zprostředkovala prodej více než 6000 nemovitostí a více než 1000 pronájmů. Specializuje se nejen na prodej a pronájem nemovitostí, ale také poskytuje zprostředkování úvěrů na bydlení a mezi její významné aktivity patří právě i diskrétní prodej nemovitostí.