iDNES.cz

Combo 3v1 - seznamte se

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nevíte si rady s bolestí zad, kloubů svalů? Máme pro vás tip na šikovný přístroj Combo 3v1 (domácí elektro-fyzioterapeut), který skvěle ulevuje od chronické bolestí zad, zlepšuje tonus svalů, poskytuje jemnou masáž.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ovlivněte pozitivně svůj život

S bolestí zad se setkává prakticky každý dospělý člověk, zvláště v dnešní době „počítačově-covidové“. Právě chronická bolest zad zasahuje do řady oblastí života člověka, omezuje pracovní výkonnost, ale také může mít negativní dopad na rodinné a společenské vztahy. To všechno jsou důvody pro hledání řešení. V nabídce e-shopu d-Zdravi.cz naleznete různé varianty řady Combo 3v1, přispívající k lepší fyzické i psychické kondici. 

Namixujte si vlastní Combo režim

Přepínat můžete mezi třemi základními režimy – TENS, EMS a MASÁŽ. Přístroje nabízejí bohatou nabídku přednastavených léčebných programů v každém z režimů. Ty si můžete ještě dále individuálně doladit. Každý tak určitě nalezne pro sebe to nejvhodnější nastavení.

  • TENS - terapeutická technika používaná k tlumení chronické i akutní bolesti (bolesti kloubů, svalů, neuritidy, myalgie) s rychlým analgetickým účinkem.
  • EMS - stimuluje svaly k většímu výkonu, zvyšuje celkovou kondici svalu.
  • MASÁŽ - zajišťuje relaxaci a svalové uvolnění.

A pravidelné domácí posilování svalů společně se stimulací nervových zakončení a konejšivou masáží jsou cestou z bludného kruhu bolesti.

Použití nemůže být snadnější

Podložky (samolepící elektrody) jsou uzpůsobené tak, že je jednoduše přilepíte na bolestivé místo, které chcete ošetřit. Zařízení pracuje na základě tvorby mírných elektrických impulzů. Přepínáním si vyberete léčebný režim. Uděláte tak maximum pro komfort svého těla, zbavíte záda bolesti stimulací nervových vláken a posílením i těch nejdrobnějších svalů.

Ulevte si od bolesti, život bude příjemnější

Víte o tom, že podobné přístroje (Elle Tens2, Elle Tens+) jsou určeny také pro tlumení předporodních a porodních bolestí? Přístroje si můžete nejen koupit, ale také pronajmout.

https://d-zdravi.cz/cs/18-tens-proti-porodnim-bolestem

Majitel e-shopu d-Zdravi.cz Ing. Libor Svatoň říká: „Nabízíme pestrou škálu domácích elektrostimulačních zařízení včetně příslušenství, které mají všechny potřebné atesty a certifikáty a jsou schváleny SÚKL. Výrobcem řady Combo 3v1 je renomovaná britská společnost, která nám garantuje potřebnou kvalitu, a tím i spokojenost našich zákazníků.“

zpět na článek