Doporučujeme

Chraňte sebe i ostatní stylově.

Chraňte sebe i ostatní stylově. | foto: Viralio s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chraňte sebe i ostatní stylově

V době, ve které žijeme, začínáme přemýšlet o věcech, které jsou skutečně důležité. Na přechod do normálu, na který jsme byli zvyklí, si budeme muset nějakou dobu počkat. To, co je ale opravdu důležité, je naše zdraví a zdraví našich blízkých.

Co dělat, abychom se chránili před hrozbou nákazy novým koronavirem a zároveň neztratili pocit bezpečí a vědomí, že se stále dokážeme nad problémy povznést a snášet je s důstojností?

Ano, nošení roušek a respirátorů je sice aktuálně každodenní záležitostí. A vzhledem k okolnostem a globalizaci si budeme na častější nošení roušek prostě zvyknout. Přesto existují možnosti, jak se chránit a nevypadat jako chirurg v nemocnici a cítit tak nepříjemný pocit strachu a nekomfortnosti. 

Stylově i bezpečně

Abychom dosáhli nejlepšího výsledku - tedy ochránili sebe i ostatní - a zároveň se cítili dobře, nemůžeme zvolit ani klasickou ústenku, ať už jednorázovou nebo látkovou, ani respirátor. Proč? Protože prvním ze zmíněných chráníme své okolí, a respirátorem s ventilem chráníme zase jenom sebe. Navíc takové ochranné pomůcky jsou často použitelné jen jednou nebo maximálně několikrát po desinfekci a nejsou příjemné při nošení. Řešení ale existuje. Technologické firmy vyvinuly moderní materiál, který dokáže eliminovat riziko nákazy i její šíření do okolí. Tento materiál je velmi tenký a lehký. Jedná se o nanotextilii z nanovláken. Z ní vyrobené roušky mají prokazatelně velmi vysokou účinnost proti novému typu koronaviru Covid-19 a navíc jsou příjemné při nošení.

Chraňte sebe i ostatní stylově.

Opravdu mě ochrání?

Designové roušky, které mají antibakteriální účinek a jsou obohacené aktivním stříbrem, ničí mikroby a viry. Tyto vrstvené roušky obsahují filtrační vrstvu PA6 s nanovlákny a aktivní stříbro. Díky tomu dokážou až na ​ 95% účinně zabránit proniknutí viru. Konkrétně ​ stylové roušky​ od firmy ​Ochrannerousky.cz​ jsou vyrobené v České republice a obsahují 4 vrstvy, ty jsou:

1. látka s barvou nebo motivem
2. vrstva viskóza + PES, které chrání před mechanickými částicemi
3. aktivní filtrační vrstva z nanovláken + aktivní stříbro - chrání před viry a mikroby
4. krycí vrstva viskóza + PES pro kontakt s kůží

Takto vyrobenou roušku je možné používat ​ opakovaně. Je možné ji prát a bez ztráty účinnosti ji používat i několik týdnů.

Chraňte sebe i ostatní stylově.

Kde se dají sehnat a jak ochranná rouška vypadá?

Roušky jsou navržené tak, aby pohodlně obepínaly obličej a byly komfortní při nošení.

V nabídce obchodu Ochrannerousky.cz je několik designů pro muže, ženy i děti.

Chraňte sebe i ostatní stylově.

Můžete si vybrat z okolo 40 motivů nebo si nechat vytvořit svůj vlastní motiv.

Například si můžete vybrat roušku s motivem Hulka, roušku v luxusním provedení nebo v jedné barvě. Proč se chránit jen omezeně a vypadat u toho sklesle a znuděně, když můžete být ​ styloví, zábavní a přitom chránit sebe i ostatní​ ?

Roušky je možné si snadno objednat a nechat si je přivést až ke dveřím. ​ Roušku objednávejte tady.

  • Nejčtenější