Doporučujeme

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

Univerzální řešení, jak dodržovat nezbytnou hygienu rukou v době pandemie, vzniklo projením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ. Tento patentovaný výrobek je zároveň také ekologický, protože neobsahuje baterie.

Pandemie koronaviru přibrzdila tuzemskou ekonomiku. Mimořádná opatření, která musela vláda přijmout, měla hlavní cíl, a to chránit zdraví obyvatel. Aktuální vývoj sice umožňuje tyto restrikce postupně uvolňovat, i přesto se musí nadále dodržovat opatření a jedním z nich je dezinfekce rukou.

Hlavní myšlenkou bylo proto vymyslet ekonomické bezdotykové řešení. Spojením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ vznikl univerzální bezdotykový dávkovač.

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

„Provizorní řešení dezinfekce rukou u většiny firem nás přinutilo uvažovat o funkčním, spolehlivém a designově sladěném výrobku, který bude navíc univerzální. V době krize jsme také mysleli na ekonomickou přijatelnost a cenu jsme přizpůsobili pro každou menší firmu či živnostníka,“ míní tvůrci výrobku.

Největší výhodou těchto stojanů je, že se jich nemusíte dotýkat rukou, protože jsou nášlapné, přenosné, a také to, že jsou univerzální na různé velikosti lahví. Spojením vlastního designu s efektivním způsobem dávkování se posunula dezinfekce rukou do esteticky přijatelné úrovně.

Bezdotykové dávkovače a stojany na dezinfekci rukou jsou stále více v oblibě a oceňují je především firmy s větším pohybem osob, školy, obchody a prodejny nebo zahrádky restaurací.

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

„Společnost REDDO CZ nám pomohla s rychlým dodáním bezdotykových stojanů během 24 hodin na naše jednotlivá depa PPL“ říká Ing. Jaroslav Nedoma, bezpečnostní specialista společnosti PPL. 

Toto patentované řešení je zároveň i ekologické, protože neobsahuje baterie, což oceňuje spoustu českých firem.

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

Společnost REDDO CZ s.r.o. se sídlem v Hranicích působí na českém trhu od roku 2007 jako dodavatel poskytující svým zákazníkům a partnerům komplexní služby v oblasti reklamy, tisku a také velkoobchodu kancelářského sortimentu včetně obalového materiálu, drogerie a hygieny.