Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 6. prosince 2023 Mikuláš

AUTSET šetří čas a zvyšuje kvalitu služeb v gastronomii

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
I když se někdy novým technologiím vyhýbáme, jsou aplikace, bez kterých už si život neumíme představit. Jako navigace v mobilu nebo budík, který nemusíme chystat každý den. Stejně funguje AUTSET pro restaurace a hotely.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PECOSTA, a.s. a její revoluční novinka AUTSET šetří svým klientům čas i nemalé peníze. Nová aplikace otevírá další možnosti.

To potvrzuje Chuchle Aréna, Hotel Maximum Resort v Brně, Hotel Golf Prague nebo malebný Resort Kovárna v Českém ráji a stovky dalších. Kdo autsetuje, šetří čas, který mu tak zbývá na zkvalitňování služeb pro hosty. Že AUTSET skutečně pomáhá, ocenil dokonce i známý šéfkuchař Filip Sajler z Perfect Canteen.

Žádné přepisování dodacích listů a žádné chyby v inventurách. To si pochvalují stovky hotelů a restaurací, stejně jako skladové systémy, se kterými se AUTSET propojuje. Nová aplikace navíc zpřehledňuje naskladňování a pomáhá propojit i ty systémy, u kterých to dosud nebylo možné.

Pro malé restaurace i velké hotely

„Jako malá zážitková restaurace zasazená do srdce Českého ráje, plně využíváme přínos automatického naskladňování. Tento moderní přístup nám nejen poskytuje výraznou časovou úlevu, ale také zefektivňuje využití našich lidských zdrojů. Osvobozený čas nám umožňuje věnovat se důležitějším oblastem našeho podnikání, jako jsou personální záležitosti, finanční řízení a hlavně pečlivější dohled nad provozem a aktuálním děním.

Resort Kovárna v Českém ráji

Nicméně, každá mince má dvě strany a v našem případě je to skutečnost, že mnoho firem a dodavatelů se teprve pomalu adaptuje na současnou éru technologií a automatizace. Jsem však přesvědčen, že tato evoluce není daleko a automatizace naskladňování se brzy stane standardem v našem průmyslu.“ Ing. Jan Cidlinský, majitel Resortu Kovárna

„V HOTELU GOLF jsme otevření novým technologiím, které zjednodušují a zpříjemňují práci. Ušetřený čas mohou zaměstnanci věnovat péči o naše hosty a přispívat tak k jejich větší spokojenosti. Jelikož provozujeme restauraci a pořádáme konference, naskladňujeme několikrát do týdne nemalé množství potravin. Službu AUTSET – automatické naskladňování jsme začali využívat nedávno a na usnadnění práce jsme si rychle zvykli.“ Sylva Čechová, ředitelka Hotelu Golf Prague.

„Před nějakou dobou jsme řešili, co dále s neuvěřitelným množstvím ručně zadávaných příjemek dokladů do systému. Skladová účetní v našem hotelu byla touto prací zahlcena a nezbýval čas na jinou činnost. Vyskytovala se tím pádem i chybovost. Stejně tak provozní pracovníci, kteří trávili drahocenný čas nad kontrolou faktur. Od chvíle, kdy jsme objevili službu AutSet od společnosti Pecosta, se situace naprosto změnila. Díky aplikaci jsou ušetřeny hodiny práce kolegů. Ušetřený čas mohou věnovat tam, kde je ho nejvíce potřeba. Směrem k hostům našeho hotelu a ke zkvalitňování našich služeb. Mohu tedy s čistým svědomím říci, že systém Autset od Pecosty velkou měrou přispívá ke zkvalitňování služeb pro našeho hosta. Což je skvělé!“ Marek Bouška, Ředitel Hotelu Maximus Resort v Brně.

Marek Bouška, ředitel Hotelu Maximus Resort

„Chuchle Arena Praha je multifunkční areál, ve kterém se konají dostihy, parkury, firemní, kulturní a společenské akce. Většinu gastra si areál zajišťuje sám, a proto je nutné přemýšlet a pracovat co nejefektivněji a samozřejmě, pokud je to možné, šetřit čas a peníze. Když mě kontaktovali naši obchodní partneři ze společnosti PECOSTA ohledně jejich nabídky implementovat jejich „AUTSET – automatické naskladňování dodacích listů“ do našeho systému skladového hospodářství, uvědomil jsem si, že to je právě ten nástroj, který by nám při práci mohl velmi pomoci. Něco nás to bude stát, ale až se to zajede, ušetří to spoustu času. Vždyť jedna taková větší faktura za koloniál se naskladňuje i 20 minut, nyní je to otázka nejvýše 3 minut i s důkladnou kontrolou. S něčím podobným jsem měl zkušenost z jiné práce. Věděl jsem, že zavést ten systém bude stát čas a úsilí, ale potom už to bude přinášet jenom radost. Děkujeme společnosti PECOSTA za spolupráci.“ Vít Málek, Manager gastro provozu Chuchle Aréna Praha.

Chuchle Aréna Praha, Derby Club

Zcela nové možnosti otevírá nová AUTSET APLIKACE

Ta umožňuje propojit i skladové a pokladní systémy, u nichž byla integrace náročnější nebo se jejich provozovatelé rozhodli jít cestou ještě většího komfortu pro klienty. Aplikace totiž dává navíc přehled dodacích listů, přehledy spárovaných položek na skladové karty, a umožňuje sledovat a kontrolovat další hodnoty nákupů.

„Rychlé napojení nových gastronomických systémů se systémem AUTSET prostřednictvím API rozhraní není jediným důvodem vzniku aplikace AUTSET. Klient si díky ní může samostatně nakonfigurovat, jaké dodavatele chce napojit, přidat novou pobočku, upravit osobu zajišťující samotné párování položek se skladovými kartami apod. Klient si tak na pár kliknutí upraví službu dle svých požadavků,“ uvádí Petr Kostelný, CEO PECOSTA.

Aplikace AUTSET, která šetří až 2 hodiny času denně v gastro provozech

„Aplikace AUTSET je napojitelná na jakýkoliv skladový systém, nejen v České republice, nýbrž kdekoliv na světě,“ doplňuje Petr Kostelný. „Letošní návštěva na světové výstavě Hospitality Innovation Expo v Londýně potvrdila, že služba, jakou je AUTSET, na světě zcela chybí. Zavazuje nás to k tomu, abychom velmi intenzivně pracovali na co nejširším rozšíření služby. Je přece zbytečné, aby provozní pracovníci restaurací trávili svůj drahocenný čas přepisováním dokumentů, které předtím někdo vytiskl z počítače,“ uzavřel Petr Kostelný.

Automaticky od více než 250 dodavatelů potravin a nápojů pro stovky provozů

Na základě dlouholeté spolupráce se stovkami dodavatelů potravin a nápojů se PECOSTĚ totiž podařilo spojit se na jedné straně s dodavateli a na druhé straně se skladovými systémy klientů a přes svůj integrační portál nastavit propojení obou cest.

Automaticky naskladňovat je dnes možné už od více než dvě stě padesáti dodavatelů, jako je Kofola, Plzeňský Prazdroj, KBJ, Makro, Bidfood, Alimpex, Madeta nebo Penam, ale také od desítek menších či lokálních firem a výrobců. Skupina dodavatelů, kteří chtějí automatizaci podporovat, i nadále roste.

Cena samotné technologie AUTSET je přitom stále jen v řádech stovek měsíčně.

AUTSET - Dodavatelé potravin a nápojů, od nichž je možné naskladňovat automaticky.

AUTSET si chválí i skladové systémy

Septim, Savarin, Agnis, POS Experts a nově Vento od HotelTime Solutions nebo Dotykačka. Stěžejní skladové systémy si nenechaly ujít příležitost a AUTSET již integrovaly.

„Autset umožňuje jednoduše a rychle naskladňovat dodací listy od dodavatelů přímo do našeho skladového systému Septim. Tím jsme pomohli klientům urychlit naskladňování a snížit riziko lidských chyb. Díky automatické synchronizaci s dodacími listy mají naši klienti vždy aktuální přehled o množství a dostupnosti produktů, což umožňuje plánovat nákupy a skladové operace mnohem efektivněji,“ říká Lukáš Urban ze společnosti ASW Systems, a.s., která poskytuje systémy Septim a Protel.

Ty, stejně jako Autset, jsou také součástí technologické skupiny firem StarHub.cz, která se zaměřuje na zvyšování efektivity gastronomických provozů.

Kvalitu AUTSETu potvrzuje i známý šéfkuchař Filip Sajler z Perfect Canteen

Filip Sajler, CEO & Chef Perfect Canteen, Cibule, člen Českého gastronomického institutu

„Se systémem AUTSET šetříme čas provozním manažerům našich restaurací při naskladnění dodaných položek. Způsob zpracování naskladnění a dodacích listů přes AUTSET pomáhá i skladové účetní, podklady jsou přesnější, nemusí je kontrolovat položkově. Tento systém jsme díky jeho efektivnosti nasadili již na všech provozovaných kantýnách a restauracích,“ potvrdil již před časem Filip Sajler.

  • Nejčtenější

Cestovatelská novinka desetiletí? Saúdská Arábie láká na nepoznané

Advertorial Představte si zemi, která má moře, hory, historická města, moderní metropole, spoustu kulturních památek a množství...

Šetření energiemi pomáhá. E.ON rozdělil mezi potřebné 17 milionů korun

Komerční sdělení Více než 17 milionů korun doposud vyplatila charitativním organizacím energetická společnost E.ON v rámci projektu...

Korejské multicity? Ruch Soulu společně s relaxem na ostrově Jeju

Komerční sdělení Korejské město Soul je rušnou metropolí, v níž si cestovatelé vychutnají to nej z asijských velkoměst. Kam však za...

Kvalitní český kotel na dřevo obstojí v náročných podmínkách

Komerční sdělení Jak univerzální může být vytápění dřevem, tedy ekologickým a obnovitelným zdrojem tepla, se můžeme přesvědčit na třech...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Na lyže do nejlepšího rodinného hotelu v Česku

Komerční sdělení Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista umístěný přímo na sjezdovce je vysněným místem každé rodiny, která touží po...

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Klobásy a temná ezoterika. Jak jsem si zajel s KSČM do Polska za nákupy

Premium Ještě že jsem dorazil s předstihem. Autobus z temného náměstí v Lysé nad Labem vyráží o dvě minuty dříve, než bylo...

Nová princezna. Herečka Sára Korbelová o vánoční pohádce i intimních scénách

Premium Je jí jednadvacet, ale už má za sebou slušnou řádku rolí. A zajímavých, od těhotné studentky po slečnu trpící úzkostmi....

Vánoční večírek pár kroků od vánočních trhů na Staroměstském náměstí

Komerční sdělení Uspořádejte vánoční večírek a nalaďte se na atmosféru Vánoc. Ať už plánujete firemní akci, oslavu či malou sešlost pro...

Šetření energiemi pomáhá. E.ON rozdělil mezi potřebné 17 milionů korun

Komerční sdělení Více než 17 milionů korun doposud vyplatila charitativním organizacím energetická společnost E.ON v rámci projektu...

Vyboostuj si imunitu s Rio Cold Press ginger shoty

Komerční sdělení Naše imunita dostává pořádně zabrat. A to nejen kvůli stresu a nemocem, ale častokrát i kvůli nevyžádaným radám a...

Vsaďte na kvalitu a tradici v oblasti filtrace

Komerční sdělení MANN+HUMMEL, přední světový výrobce filtrů a komponentů pro automobilový průmysl, letos slaví 30 let od vstupu na český...

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Po snížení DPH potraviny zdraží, zjistil od obchodníků ministr Výborný

Snížení DPH o tři procentní body u potravin na 12 procent nesníží ceny v obchodech. V pondělí to ohlásil po jednání s...