iDNES.cz

Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trasy pro cyklistické i pěší výlety po okolí, možnost sportovního vyžití pod střechou i širým nebem, koupání v rybnících, lesy plné borůvek a hub. To vše v sobě snoubí rekreační středisko Jasenka v srdci Vysočiny, které nově provozuje společnost STAREZ – SPORT, a. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě | foto: STAREZ-SPORT, a.s.

Místo pro aktivní odpočinek zde mohou nalézt zejména školy, ale vyžití se nabízí také pro firmy či jednotlivce.

Středisko Jasenka se nachází v Zubří pár kilometrů od Nového Města na Moravě, tedy v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Brna.

„Provozování sportovních areálů je našim denním chlebem, ale v tomto případě se jedná o jedinečnou záležitost. Jasenka nabízí možnost vícedenního pobytu mimo město uprostřed krásné přírody, a přitom se vším pohodlím a širokou škálou aktivit. Zvlášť pro děti je to lákavá příležitost, jak vyzkoušet něco nového a jiného, než na co jsou zvyklé,“ sděluje Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ – SPORT, a. s.

Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě

Jasenka se za několik posledních měsíců pod její správou změnila k nepoznání. Hlavní budova se dočkala zbrusu nové kuchyně i baru, komplet nové je vytápění i nátěry. Důkladnou rekonstrukcí prošly také chatky. „Několik desítek let starý socialistický nádech zmizel, všechno teď odpovídá současné době,“ popisuje vedoucí provozu Tomáš Krátký.

Areál má kapacitu 98 ubytovaných, z nichž zhruba polovinu pojmou chatky a zbytek hlavní hotelový dům. Budova s recepcí obsahuje také novou klubovnu pro teambuildingové akce nebo školení a hernu se stolním tenisem, kulečníkem či stolním fotbalem. Venku je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami, pískovištěm a malou lezeckou stěnou, multifunkční sportovní plocha s umělým povrchem na tenis, basketbal, nohejbal nebo fotbal a pískové hřiště na volejbal.

„K dispozici bude také vyčištěný rybníček na koupání a s brouzdalištěm pro nejmenší, o 200 metrů dál se pak nachází větší Zuberský rybník s možností zapůjčení loděk. Uvnitř areálu je i ohniště, na němž se dají opékat špekáčky, a okolní lesy jsou plné borůvčí a hub,“ přibližuje Krátký.

Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě
Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě

Rekreační středisko se těší na první návštěvníky

Jasenka vyhlíží zákazníky už od loňského podzimu, její otevření však oddálila vládní nařízení proti šíření koronaviru. Za tu dobu se doplnil veškerý personál a dokončily potřebné úpravy.

Areál je určen zejména pro školy, které mohou středisko v Zubří využít k pobytům v přírodě i sportovním kurzům. Mohou se tu však uskutečnit i jiné vzdělávací, ozdravné, teambuildingové či čistě rekreační pobyty pro společnosti i jednotlivce. „Školy v přírodě se dnes běžně konají od pondělí do pátku, takže na víkend může areál sloužit i dalším lidem. Stejně tak o prázdninách, kdy jsou školy zavřené. Využití je celoroční, protože kromě cyklistických tras jsou tu také běžkařské, které začínají pouhých sto metrů od areálu a jsou strojově upravované,“ vyzdvihuje Mikš. „Také kuchyně v hlavní budově prošla rozsáhlou rekonstrukcí a je tak vybavena moderními technologiemi. Pod vedením našeho šikovného šéfkukachře je připravena nabídnout ubytovaným hostům možnost výběru plné penze či polopenze,“ uzavírá.

Více se dozvíte na webových stánkách Jasenky

Areál v srdci Vysočiny láká na sportovní radovánky v létě i v zimě
zpět na článek