5 důvodů, proč jít do Pražského voucheru

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založili jste si před nedávnem firmu? Působíte v Praze? Zaměstnáváte méně než 250 lidí a váš roční obrat není vyšší než 50 milionů eur? Ambicí a kvalitních podnikatelských nápadů máte víc než financí? Pak čtěte dál, protože je velmi pravděpodobné, že tohle je příležitost, na kterou dlouho čekáte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

5 důvodů, proč jít do Pražského voucheru | foto: Pražský voucher

Pražský voucher je projekt Magistrátu hlavního města Prahy především pro začínající podnikatele s elánem, vizí a nápady. V případě, že dokážete smysluplnost a potenciál vašeho projektu, může vám voucher proplatit podstatnou část nákladů na jeho uskutečnění.

Dnešním dnem otevíráme cyklus článků, kde se o Pražském voucheru dozvíte více. Na úvod si shrneme 5 hlavních důvodů, proč si tuto příležitost nenechat proklouznout mezi prsty.

1.Injekce do startu podnikání

Sami víte, že aby se dnes člověk dokázal prosadit v podnikání, musí být neustále o krok před svojí konkurencí. Je třeba stále se zlepšovat, vymýšlet něco nového. Nemyslíme jen produkty vaší firmy, ale také inovace systémů, procesů, zákaznického servisu a dalších věcí. Zkrátka nikdy nekončící proces analýz, měření, diagnostik a testování. Nutnost, která ale rozhodně není za hubičku. A co teprve náklady na to, aby váš zákazník uviděl tohle všechno ve správný okamžik? Reklama, webové prezentace, PR, užitý design…naskakuje to, že? S tímhle vám Pražský voucher umí pomoct. Konkrétně vouchery na inovační projekty a kreativní služby je přesně to, co hledáte! 

2.Posunete své schopnosti

Každý podnikatelský úspěch stojí hromadu omylů. Můžete se učit vlastní praxí. Za ješitnost a chyby se však platí. O času ani nemluvě. Vyhněte se tomu a najměte si odborníka, který vás to naučí hned! Třeba v oblasti managementu a řízení firmy. Díky voucheru na koučing a mentoring budete silnější!

5 důvodů, proč jít do Pražského voucheru

3.Dostanete se na zahraniční trhy

Představte si stáž v Silicon Valley u těch nejinspirativnějších učitelů, kteří vám osobně předají své knowhow, ale i taková účast na nějakém mezinárodním veletrhu a výstavě by vaší firmě dost pomohla, co? Že o něčem podobném nemá smysl uvažovat, protože na to zkrátka nemáte peníze? Podívejte se na vouchery na pobyt v zahraničních inkubátorech a zahraniční veletrhy a výstavy. Budete příjemně překvapeni.

4.Podání žádosti stojí minimum času

Psaní žádostí je pro spoustu z nás doslova noční můrou. Pražský voucher vám veškeré administrativní obtíže při podání ulehčuje, jak to jen jde. Oproti dřívější praxi už budete žádost vyplňovat ve speciální internetové aplikaci. Ta je nastavená tak, aby předcházela zbytečným formálním chybám. Osobně̌ jsou vám připraveni poradit také pracovníci Magistrátu hl. m. Prahy v novém Podnikatelském a inovačním centru hl. m. Prahy ve Škodově paláci. Každý všední den tam pro vás budou k dispozici specialisté vždy pro jeden z voucherů!

5.Peníze získají ti nejlepší

Nemáte důvěru v dotace? Myslíte si, že se v nich podporují pouze nesmyslné nebo snad dokonce předem dané projekty? Nebojte se. Hodnocení podaných žádostí bude zcela transparentní a pomohou ho zajistit externí hodnotitelé se specializací v daných oborech. Můžete se proto spolehnout, že peníze dostanou opravdu jen ty nejlepší nápady a nejkvalitnějšími projekty. Pokud vás zajímá, jak takový hodnotící proces vypadá, podívejte se třeba sem.

Všechny informace k voucherům samozřejmě naleznete na webu Pražského voucheru. A sledujte i naše články. Už příští týden vám prozradíme nejčastější chyby, které při podávání žádosti udělal někdo před vámi!

5 důvodů, proč jít do Pražského voucheru

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Podáváte žádost na Pražský voucher? Vyhněte se těmto 5 chybám

Podáváte žádost na Pražský voucher? Vyhněte se těmto 5 chybám!

Je to tady! V pondělí 18. 3. se přesně o půlnoci oficiálně otevřel příjem žádostí na Pražský voucher. Z minulého článku...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Studovat MBA má smysl pouze na prestižní škole

Ústav práva a právní vědy úspěšně funguje již 15 let.

V České republice jsou aktuálně desítky škol, které nabízejí studium MBA. Zdaleka ne všechny však mají stejnou kvalitu...

Najdete na iDNES.cz