Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Znovuzrozené Lázně Kostelec skýtají pohádkovou relaxaci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Manažer Hotelu Lázně Kostelec Jiří Fadler v rozhovoru popisuje, jak se podařilo vrátit skomírající lázeňství v Kostelci zpět na výsluní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lázně Kostelec - podzimní park | foto: Lázně Kostelec

Lázně Kostelec u Zlína se do povědomí lidí znovu dostaly až během posledních patnácti let. Jak došlo k jejich "znovuzrození"?

Lázně Kostelec mají velmi bohatou a pozoruhodnou historii. Založeny byly rakouským šlechtickým rodem Seilernů již v roce 1742. Počátkem minulého století byly přebudovány na moderní léčebné středisko, které se stalo společenským střediskem kraje.

Během 2. světové války však byly lázně značně poškozeny a po válce byly zestátněny. V roce 1964 se jejich majitelem stal národní podnik Vítkovice. Ten sice vystavěl ubytovací objekt, který slouží dodnes, ale současně utlumil lázeňskou léčbu v Kostelci natolik, že lázně byly vyřazeny ze seznamu lázeňských míst.

Hotel Lázně Kostelec - pokoj

V roce 1994 koupila celý areál místní firma ZLÍNSAT, která je vlastníkem lázní i hotelu dodnes. Nový majitel navázal na dlouholetou tradici lázeňství v Kostelci a cílevědomě obnovil lázeňskou péči s využitím zdejších léčivých sirných pramenů. Postupně zrekonstruoval celý hotel a vystavěl na okolních pozemcích golfové hřiště.

Od zajímavé historie Lázní Kostelec přeskočíme k nejbližší budoucnosti. Jaké je největší lákadlo Vašich lázní pro rok 2010?

Podstatným faktem je, že jsme pro tento rok nezdražovali žádnou službu. To ale není všechno! Každý klient, který navštíví Lázně Kostelec, dostane dárek v podobě věrnostního poukazu. Na základě tohoto poukazu může uplatnit slevu 25% z ceny ubytování na následující pobyt.

Pokud nebude chtít slevu čerpat sám, může klidně poslat na zlevněnou rekreaci své přátele. Sportovně založení klienti jistě ocení výstavbu nových golfových jamek a nabídku nových golfových pobytů. Lidé, kteří holdují lázeňským procedurám si mohou jejich prostřednictvím vyzkoušet zcela přírodní produkty od německé firmy Kneipp.

Hotel Lázně Kostelec

Spatřujete budoucnost Lázní Kostelec v důrazu na tradiční léčebnou lázeňskou péči, nebo spíše v rozšíření komerční nabídky?

Když pozoruji vývoj českého zdravotnictví, tak mi z toho vyplývá, že Lázně Kostelec se budou orientovat spíše na komerční produkty. Dnes zdravotními pojišťovnami hrazené lázeňské služby budou stejně dříve nebo později součástí komerčního trhu.

Je to otázka času. Jistě se to bude vyvíjet od zcela hrazených služeb, přes spoluúčast až k samopláteckým aktivitám. Trh se tímto směrem již dávno vyvíjí na západě od našich hranic, takže není na co čekat.

Chystáme se na výstavbu nového a velmi moderního balneoprovozu, kde budeme moci realizovat ještě širší nabídku v komfortnějším prostředí. To ocení především klienti z komerčního prostředí.

logo Hotel Lázně Kostelec větší

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz