Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Znovuzrozené Lázně Kostelec skýtají pohádkovou relaxaci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Manažer Hotelu Lázně Kostelec Jiří Fadler v rozhovoru popisuje, jak se podařilo vrátit skomírající lázeňství v Kostelci zpět na výsluní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lázně Kostelec - podzimní park | foto: Lázně Kostelec

Lázně Kostelec u Zlína se do povědomí lidí znovu dostaly až během posledních patnácti let. Jak došlo k jejich "znovuzrození"?

Lázně Kostelec mají velmi bohatou a pozoruhodnou historii. Založeny byly rakouským šlechtickým rodem Seilernů již v roce 1742. Počátkem minulého století byly přebudovány na moderní léčebné středisko, které se stalo společenským střediskem kraje.

Během 2. světové války však byly lázně značně poškozeny a po válce byly zestátněny. V roce 1964 se jejich majitelem stal národní podnik Vítkovice. Ten sice vystavěl ubytovací objekt, který slouží dodnes, ale současně utlumil lázeňskou léčbu v Kostelci natolik, že lázně byly vyřazeny ze seznamu lázeňských míst.

Hotel Lázně Kostelec - pokoj

V roce 1994 koupila celý areál místní firma ZLÍNSAT, která je vlastníkem lázní i hotelu dodnes. Nový majitel navázal na dlouholetou tradici lázeňství v Kostelci a cílevědomě obnovil lázeňskou péči s využitím zdejších léčivých sirných pramenů. Postupně zrekonstruoval celý hotel a vystavěl na okolních pozemcích golfové hřiště.

Od zajímavé historie Lázní Kostelec přeskočíme k nejbližší budoucnosti. Jaké je největší lákadlo Vašich lázní pro rok 2010?

Podstatným faktem je, že jsme pro tento rok nezdražovali žádnou službu. To ale není všechno! Každý klient, který navštíví Lázně Kostelec, dostane dárek v podobě věrnostního poukazu. Na základě tohoto poukazu může uplatnit slevu 25% z ceny ubytování na následující pobyt.

Pokud nebude chtít slevu čerpat sám, může klidně poslat na zlevněnou rekreaci své přátele. Sportovně založení klienti jistě ocení výstavbu nových golfových jamek a nabídku nových golfových pobytů. Lidé, kteří holdují lázeňským procedurám si mohou jejich prostřednictvím vyzkoušet zcela přírodní produkty od německé firmy Kneipp.

Hotel Lázně Kostelec

Spatřujete budoucnost Lázní Kostelec v důrazu na tradiční léčebnou lázeňskou péči, nebo spíše v rozšíření komerční nabídky?

Když pozoruji vývoj českého zdravotnictví, tak mi z toho vyplývá, že Lázně Kostelec se budou orientovat spíše na komerční produkty. Dnes zdravotními pojišťovnami hrazené lázeňské služby budou stejně dříve nebo později součástí komerčního trhu.

Je to otázka času. Jistě se to bude vyvíjet od zcela hrazených služeb, přes spoluúčast až k samopláteckým aktivitám. Trh se tímto směrem již dávno vyvíjí na západě od našich hranic, takže není na co čekat.

Chystáme se na výstavbu nového a velmi moderního balneoprovozu, kde budeme moci realizovat ještě širší nabídku v komfortnějším prostředí. To ocení především klienti z komerčního prostředí.

logo Hotel Lázně Kostelec větší

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz