Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Znáte jinou školu, která absolventům garantuje pracovní místo?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte rádi auta a chtěli byste se jim věnovat i profesně? Hledáte vzdělání, které by vás nejlépe připravilo na budoucí povolání? Bojíte se, že jako absolvent neseženete práci ve svém oboru? Přesně pro vás je Střední odborné učiliště strojírenské, které otevírá své dveře i dívkám!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Znáte jinou školu, která absolventům garantuje pracovní místo? | foto: ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Navštivte školu během dnů otevřených dveří a nechte se přesvědčit! První se koná již 8. listopadu. 

ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské je vzdělávacím zařízením akciové společnosti ŠKODA AUTO, která patří k nejúspěšnějším českým firmám a zaměstnavatelům. Ve vlastním učilišti systematicky připravuje a vychovává pro své provozy odborníky, kteří jsou bezprostředně po nástupu do zaměstnání schopni fungovat v týmech a zvládat zadané úkoly. SOUs nabízí vzdělání ve čtyřech oborech ukončených maturitní zkouškou a devíti oborech ukončených výučním listem. Vekou výhodou je propojení teorie a praxe, kdy žáci po zvládnutí základních praktických dovedností absolvují odborný výcvik přímo na provozních pracovištích firmy. Navíc Škodovka garantuje absolventům Středního odborného učiliště strojírenského pracovní místo. Uplatnění najdou v mnoha profesích.

Praxe v provozech firmy je velkou výhodou

Praxe v provozech firmy je velkou výhodou


Jaké benefity na vás čekají? 

  • Garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO
  • Měsíční odměny až do výše 5 tisíc Kč
  • Studijní pobyty a odborné stáže v zahraničí
  • Praxe na provozních pracovištích společnosti ŠKODA AUTO
  • Žádné školné
  • Nejmodernější technické vybavení
  • Zdarma učebnice, sešity, pracovní oděv, obuv a další pracovní a ochranné pomůcky
  • Řidičský průkaz skupiny B 
  • Společnost ŠKODA AUTO hradí podstatnou část nákladů na sportovně turistický a lyžařský kurz, na studijní pobyty, odborné stáže a exkurze v zahraničí
  • Další benefity shodné s benefity pro zaměstnance

Informace na www.sou-skoda.cz

Myslíte si, že technika je jen pro chlapce?

V SOUs vás přesvědčí, že je to dávno překonaný mýtus. Dívek tu dnes studuje celkem 109 a neměnily by. Vědí moc dobře, že technika vládne světem a má budoucnost. Procento dívek na učilišti se každoročně zvyšuje. Stalo se běžným, že do prvních ročníků nastupují například karosářky nebo autolakýrnice. Dívky mají zastoupení ve všech oborech vzdělání.

Dívky se techniky nebojí

Dívky se techniky nebojí


V jaké jiné škole si sami postavíte vysněný vůz?

Šestnáct mladých talentů firemního odborného učiliště ŠKODA AUTO, dvě dívky a čtrnáct mladých mužů, dokonce vlastním úsilím postavilo vůz svých snů, sportovní kabriolet ŠKODA CitiJet. Projekt žáků podporoval i šéfdesigner značky ŠKODA Jozef Kabaň. Design byl navržen v říjnu 2013 a prototyp vyroben během 4 měsíců. Veřejnosti byl poprvé představen v květnu 2014 na GTI Treffen u jezera Wörthersee v Rakousku. Vůz vzbudil obrovský zájem novinářů z celého světa, kteří neváhali navštívit i SOUs v Mladé Boleslavi, aby se sami přesvědčili, jak vynikající podmínky dokáže škola svým žákům připravit. Další velmi úspěšné prezentace CitiJet stále pokračují a auto je, jak se říká, na roztrhání. Cílem projektu je posílit kreativitu a odbornost žáků tím, že do vozu promítnou své nadšení a vlastní nápady. 

CitiJet je jediný na světě

CitiJet je jediný na světě


Víte, že pro vás SOUs připravilo novinku?

Ve školním roce 2015/2016 se otevírá nově obor Mechatronik. Naučíte se pracovat s programovatelnými logickými automaty, porozumíte průmyslové elektronice, pneumatice a hydraulice, seznámíte se s konstrukcí výkresů ve 3D CAD.

Navštivte dny otevřených dveří

Nejlepší cestou, jak si udělat vlastní představu o výuce ve Středním odborném učilišti strojírenském, je osobní návštěva. Přímo na místě tak můžete získat potřebné informace o přijímacím řízení, jednotlivých oborech vzdělání a uplatnění absolventů školy včetně jejich dalšího kariérního růstu. Můžete přijít během dnů otevřených dveří v sobotu 8. listopadu 2014 a v sobotu 24. ledna 2015. Speciálně pro děvčata je ve středu 26. listopadu 2014 pořádán „Den pro dívky“. Pokud se vám uvedené termíny nehodí, můžete si telefonicky domluvit individuální návštěvu.

Automobilka ŠKODA AUTO provozuje v Mladé Boleslavi své vlastní učiliště již od roku 1927 a od té doby školu absolvovalo přibližně 21 800 studentů. 

Více informací o Středním odborném učilišti strojírenském najdete na www.sou-skoda.cz a www.Facebook.com/sou-skoda.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Spolu s Amazonem expanduje do Evropy i česká rodinná firma.
Spolu s Amazonem expanduje do Evropy i česká rodinná firma

Svým rozsahem opravdu mimořádná zakázka čeká českou rodinnou firmu Hondl Global Services, která se v uplynulých týdnech spojila s polskými a slovenskými...  celý článek

Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku.
Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku

Již čtvrtým rokem zpestří kulturní život Pražanů i obyvatel středních Čech originální akce Čtení ve vlaku. Od 18. do 21. září budou hvězdy českého literárního...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.