Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Změňte sen ve skutečnost. Vybavení autoservisů od firmy Miteral

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hlavním cílem firmy Ing. Alice Smejkalová - MITERAL je komplexní vybavení autoservisů i pneuservisů včetně spolupráce při zpracování projektů. Samostatnou částí firmy je velkoobchodní prodej svářecí techniky a nabíječek autobaterií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

diagnostika vozidel | foto: MITERAL

Firmu Miteral by rozhodně neměl přehlédnout nikdo, pro koho autoopravna není cizí slovo. Ono to ani nejde. Miteral patří v Česku k lídrům v oboru vybavení autoservisů.

Jste majitelem renomovaného servisu či je opravárenství jen vaším koníčkem nebo doplňkovým příjmem? U firmy Miteral je toto lhostejné, protože hlavní strategií firmy je být dobrým partnerem všech, kteří mají co do činění s autoopravárenstvím, bez ohledu na to, jedná-li se o prostého "garážníka" či o značkový servis. A řady spokojených zákazníků potvrzují správnost strategie.
To nejlepší vybavení autoservisů

zvedák

Snahou firmy Miteral je v co neširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků. Proto sortiment obsahuje ve většině oblastí volbu zařízení také podle finančních možností zákazníků. Např. v sortimentu automobilních zvedáků nabízí produkty nejvyšší kvality holandské firmy STERTIL KONI nebo italské OMA, nejnověji pak španělské VELYEN. Nabízí zařízení i pro servis, kdy je nutná diagnostika vozidel (např. kompletní diagnostika vozidel Reflex Plus 4130Y).

U jiných zařízení firma nabízí různé kategorie v rámci jednoho výrobce (např. zařízení na montáž a demontáž pneumatik italské firmy CORMACH Miteral doplnil nabídku o ekonomickou řadu CORMACH FORT Line). A navíc - všechno zboží pro vybavení autoservisů pochází výhradně od renomovaných evropských výrobců! Lety je prověřena kvalita a spolehlivost dodavatelů. Nešlápnete vedle.

Novinky i akční slevy pro zákazníky

Společnost Miteral, která se specializuje na vybavení autoservisů, nespí na vavřínech. Přichází na trh neustále s novinkami. Jednou z nich je například pro osobní servisy 4D pracoviště na měření a seřizování geometrie Ravaglioli, nejnovější zařízení z firemního stříbra pneuservisních strojů italské společnosti Cormach.

Ale také tlaková průtoková myčka kol Solution rovněž z Itálie či nová plnička klimatizací Robinair AC 788 Pro od dalšího tradičního partnera Miteralu, firmy SPX-Tecnotest. Výhodou je velký displej a posílená diagnostická funkce odpovídající novým přísnějším předpisům dle normy SAE J-2788.

Za zmínku stojí i stále se rozšiřující možnosti diagnostiky Reflex. A třešnička na dortu - na řadu již vyzkoušených zařízení jsou připraveny akční slevy. Stačí si zadat internetovou adresu: www.miteral.cz, kde najdete podrobné technické popisy zařízení s hodnocením, fotkami i ceny.

Za úspěchy je poctivá práce

Od svého založení v roce 1990 Miteral svoji pověst a úspěch cílevědomě buduje. Společnost začínala kusovým prodejem, nyní je jejím cílem kompletní příslušenství pro vybavení autoservisů a pneuservisů. Přestěhovala se v Brně do nově zrekonstruovaných obchodních, servisních a skladových prostor.

Disponuje vlastním přístrojovým, měřícím a kalibračním vybavením, i vlastním servisním vozovým parkem. O firmě Miteral je slyšet. A důvodem není jen skutečnost, že v čele typicky mužského odvětví stojí žena. Je za tím více jak dvacetileté úspěšné úsilí stát se partnerem autoservisů.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Přezuli jste auto a nevíte, co se sjetými pneumatikami, které už příští zimní sezónu nazouvat nebudete? Máme pro vás...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Najdete na iDNES.cz