Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Změňte sen ve skutečnost. Vybavení autoservisů od firmy Miteral

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hlavním cílem firmy Ing. Alice Smejkalová - MITERAL je komplexní vybavení autoservisů i pneuservisů včetně spolupráce při zpracování projektů. Samostatnou částí firmy je velkoobchodní prodej svářecí techniky a nabíječek autobaterií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

diagnostika vozidel | foto: MITERAL

Firmu Miteral by rozhodně neměl přehlédnout nikdo, pro koho autoopravna není cizí slovo. Ono to ani nejde. Miteral patří v Česku k lídrům v oboru vybavení autoservisů.

Jste majitelem renomovaného servisu či je opravárenství jen vaším koníčkem nebo doplňkovým příjmem? U firmy Miteral je toto lhostejné, protože hlavní strategií firmy je být dobrým partnerem všech, kteří mají co do činění s autoopravárenstvím, bez ohledu na to, jedná-li se o prostého "garážníka" či o značkový servis. A řady spokojených zákazníků potvrzují správnost strategie.
To nejlepší vybavení autoservisů

zvedák

Snahou firmy Miteral je v co neširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků. Proto sortiment obsahuje ve většině oblastí volbu zařízení také podle finančních možností zákazníků. Např. v sortimentu automobilních zvedáků nabízí produkty nejvyšší kvality holandské firmy STERTIL KONI nebo italské OMA, nejnověji pak španělské VELYEN. Nabízí zařízení i pro servis, kdy je nutná diagnostika vozidel (např. kompletní diagnostika vozidel Reflex Plus 4130Y).

U jiných zařízení firma nabízí různé kategorie v rámci jednoho výrobce (např. zařízení na montáž a demontáž pneumatik italské firmy CORMACH Miteral doplnil nabídku o ekonomickou řadu CORMACH FORT Line). A navíc - všechno zboží pro vybavení autoservisů pochází výhradně od renomovaných evropských výrobců! Lety je prověřena kvalita a spolehlivost dodavatelů. Nešlápnete vedle.

Novinky i akční slevy pro zákazníky

Společnost Miteral, která se specializuje na vybavení autoservisů, nespí na vavřínech. Přichází na trh neustále s novinkami. Jednou z nich je například pro osobní servisy 4D pracoviště na měření a seřizování geometrie Ravaglioli, nejnovější zařízení z firemního stříbra pneuservisních strojů italské společnosti Cormach.

Ale také tlaková průtoková myčka kol Solution rovněž z Itálie či nová plnička klimatizací Robinair AC 788 Pro od dalšího tradičního partnera Miteralu, firmy SPX-Tecnotest. Výhodou je velký displej a posílená diagnostická funkce odpovídající novým přísnějším předpisům dle normy SAE J-2788.

Za zmínku stojí i stále se rozšiřující možnosti diagnostiky Reflex. A třešnička na dortu - na řadu již vyzkoušených zařízení jsou připraveny akční slevy. Stačí si zadat internetovou adresu: www.miteral.cz, kde najdete podrobné technické popisy zařízení s hodnocením, fotkami i ceny.

Za úspěchy je poctivá práce

Od svého založení v roce 1990 Miteral svoji pověst a úspěch cílevědomě buduje. Společnost začínala kusovým prodejem, nyní je jejím cílem kompletní příslušenství pro vybavení autoservisů a pneuservisů. Přestěhovala se v Brně do nově zrekonstruovaných obchodních, servisních a skladových prostor.

Disponuje vlastním přístrojovým, měřícím a kalibračním vybavením, i vlastním servisním vozovým parkem. O firmě Miteral je slyšet. A důvodem není jen skutečnost, že v čele typicky mužského odvětví stojí žena. Je za tím více jak dvacetileté úspěšné úsilí stát se partnerem autoservisů.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Také máte doma malého chlupatého útěkáře? Ať opravujete plot jakkoliv, vždy se váš pes jako kouzlem dostane ven za...

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Výklad směrnice EU, která určuje, za jakých podmínek lze mít za autem přívěsný vozík, když máme pouze řidičské...

Najdete na iDNES.cz