Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Žlutomodrý den Berry podpoří Centrum Paraple

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  26. června 11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Do Křižanovic u Chrudimi se v sobotu 27. června sjedou slavné osobnosti, aby podpořily činnost Centra Paraple. Od poledne do půlnoci vystoupí v rámci velké benefiční akce Žlutomodrý den Berry například Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Pavel Nový, Chinaski, Tomáš Klus, Ready Kirken, Děda Mládek Illegal Band, Leona Machálková nebo fotbalový tým Amfory. Zváni jsou všichni, děti i dospělí bez rozdílu věku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Žlutomodrý svět Berry - Zábava pro celou rodinu | foto: ahr

Benefiční akce je zakončením dlouhodobého projektu Žlutomodrý rok Berry. V téměř osmdesáti prodejnách s elektronikou ve Východočeském a Středočeském kraji byly umístěny zapečetěné pokladničky, do kterých byly vybírány prostředky pro Centrum Paraple. Sbírka v červnu 2009 končí a vyvrcholí právě 27. června v Křižanovicích u Chrudimi akcí Žlutomodrý den Berry.

Celý projekt pro Centrum Paraple realizuje a finančně zajišťuje společnost Elberry, s.r.o., Centrum Paraple získá výtěžek sbírky a výtěžek ze vstupného na Žlutomodrý den Berry v plné výši. Využije ho na pomoc vozíčkářům po poranění míchy a na přístavbu budovy Centra Paraple.

Pro děti je připravena hodina zpěvu pánů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře a mnoho atrakcí - historický šerm, pohádkový les, dětské malování a tetování, skákací hrad.

Proběhne fotbalový zápas týmu Amfora a autogramiáda hokejistů HC Moeler Pardubice. Vystoupí Chinaski, Děda Mládek Illegal Band, Tomáš Klus, Ready Kirken, Leona Machálková, Jakub Smolík, Berry rock, Punc. Moderovat bude Pavel Nový.

Aktuální program najdete ZDE. Vstupné činí 100 Kč pro dospělé a 50 Kč pro děti do 140 cm.

Žlutomodrý rok Berry.

Centrum Paraple

V České republice zasáhne úraz s poraněním míchy každý týden do života čtyř lidí. V jedné vteřině - při sportu, v autě, při práci, doma - se vše změní. Musí začít znovu, jinak, na vozíku.

Centrum Paraple jim pomáhá najít cestu dál - vyrovnat se s novou životní situací, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se k rodině, přátelům, do školy, do zaměstnání, ke sportu. Pomoc poskytuje lidem z celé republiky v prvním složitém období po úrazu i v průběhu dalšího života.

Každý rok využívá rehabilitační, sociálně rehabilitační a sportovní pobyty, počítačové kurzy, kurzy autoškoly a další pobytové akce asi 350 vozíčkářů s poškozením míchy. Dalších více než tisíc využívá každý rok informační a poradenské služby Centra Paraple.

Přístavba budovy

Vozíčkářů po poranění míchy přibývá a také služby Centra Paraple se rozšiřují. Proto začala přístavba dalšího křídla k budově, aby mohla být všem, kteří to potřebují, včas podána pomocná ruka. 

V nové části bude tělocvična pro rehabilitaci i sport, konzultační místnosti, učebna pro PC kurzy se zázemím pro lektory, pokoje pro ubytování klientů, kanceláře, sklady a dílna na opravu kompenzačních pomůcek klientů.

Přístavba budovy centra byla zahájena v dubnu 2009, dokončena by měla být do konce tohoto roku. V současné době chybí Centru Paraple k dokončení přístavby ještě asi deset milionů korun.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz