Doporučujeme

Pustevny

Pustevny | foto: Pustevny

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyrazte za prvním sněhem ekologicky. Ve značce 2117 of Sweden

Vydat se do přírody v něčem, co přírodě neškodí, není v dnešní době moc jednoduché. Většina současného voděodolného oblečení totiž obsahuje látky, které se rozkládají stovky let a hromadí se v tělech živočichů včetně člověka.

Existují ale alternativy, se kterými můžou být lyžaři připravení na první sníh bez nevratné ekologické stopy. A koupit je lze i ve Zlíně.

Švédská firma 2117 of Sweden už šest let vyvíjí a vyrábí kolekce oblečení, kterými chce snížit negativní dopad na životní prostředí. Bundy či kalhoty v těchto ECO kolekcích neobsahují sloučeniny PFC, které se v přírodě prakticky nerozkládají a před kterými opakovaně varuje i hnutí Greenpeace. Namísto nich odpuzování vody zajišťuje materiál s DWR úpravou. Membrána TPE je kompletně recyklovatelná a rozložitelná.

Pustevny

„Oblečení je navíc z ekologických materiálů. Je vyrobené ze zbytků látek textilního průmyslu a také z recyklovaných vláken Repreve, která jsou získávána z vytříděných plastových lahví na vodu,“ podotýká Rudolf Daniel z firmy Sport Revolution, která v České republice zastupuje výrobce 2117 of Sweden.

Vyrazte za prvním sněhem ekologicky. Ve značce 2117 of Sweden

Oblečení této značky je možné vyzkoušet v prodejnách ve Zlíně, v Praze a Ostravě, k dispozici je i e-shop. Název odkazuje na nejvyšší horu Švédska Kebnekaise, která měřila 2117 metrů, nyní postupně taje. „2117 of Sweden vznikla v roce 2003 poté, co se její zakladatelé pokoušeli najít na trhu kvalitní, vysoce funkční a pěkně vypadající lyžařské oblečení za přijatelné ceny. Ovšem nenašli ho, tak ho začali vyrábět sami,“ přiblížil historii firmy Rudolf Daniel.

Vyrazte za prvním sněhem ekologicky. Ve značce 2117 of Sweden

Značka nabízí i oděvy vhodné pro golf či běhání, hlavní ale zůstává lyžařské oblečení. Ekologické řady výrobce přidal v roce 2012 a jde u nich až do nejmenších detailů. I zipy nebo druky u bund a kalhot jsou vyrobené certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí.

„Zároveň firma nezapomíná na komfort, ten je zajištěn materiálem pružným ve čtyřech směrech. Zipy jsou voděodolné, švy lepené. S těmito bundami a kalhotami si budete v suchu a teple užívat zimních radovánek a zároveň maximálně chránit naši planetu,“ uzavírá Rudolf Daniel.