Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dynamicky se rozvíjející firma rodinného typu Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, se pyšní více než pětadvacetiletou historií. V současné době navíc investuje do další modernizace.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje | foto: RONELT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sdružení podnikatelů RONELT v rámci zlepšování poskytovaných služeb a pro potřeby zákazníků investuje do nových strojů a do zdokonalování výrobních procesů. Zabývá se zpracováním kovů, výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Předností firmy je výkonná a spolehlivá technologie pro ohýbání a zakružování trubek a profilů různých materiálů. Jedná se o CNC stroje poslední generace vhodné pro výrobu v malých i středně velkých sériích ve 3D prostoru. Společnost RONELT nabízí také tváření konců trubek a profilů pomocí, plošné tváření materiálu za studena či svařování a celkovou zámečnickou výrobu pro kompletaci výrobků a sestav.

Investice do dalších inovací

Během posledních dvou let firma své služby rozšířila o technologii tryskání lehkými abrasivy v pracovní kabině. Jedná se o součást přípravy pro lakování ve firemní lakovně s technologií mokrého lakování.

Sdružení podnikatelů RONELT také rozšířila svou nabídku povrchové úpravy výrobků o strojní broušení trubek a oválných profilů na bruskách se systémem planetárního pohybu brusných pásů. Stroje umožňují brousit a leštit rovné i zahnuté součásti různých průřezů z nerez oceli, železa, hliníku, mědi a jiných kovů. V případě broušení obtížně dostupných ploch je uplatněna bruska s ohebným hřídelem.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Strojní park byl rozšířen o technologii tváření konců trubek. Tato technologie je vhodná pro sériovou výrobu a nabízí možnost dosazení požadovaného tvaru tvářeného profilu. Součástí tváření konců trubek provádíme předmontáž hydraulických matic na temované konce trubek. Pro zabrušování konců trubek a profilů do požadovaných poloměrů je využita pásová stacionární bruska.

Společnost RONELT svými inovacemi a rozšiřováním strojního parku neustále vylepšuje portfolio nabízených služeb. Proto také instalovala náhradu NC stroje za novou ohýbačku trubek do průměru 120 mm s CNC řízením. Zajišťuje tak přesné prostorové ohýbání za studena i u velkých průřezových polotovarů. Zvýšení výrobní kapacity ohýbání velkých i malých sérií firma dosáhla nákupem nové pravolevé vícepatrové CNC ohýbačky trubek a profilů s vysokou produktivitou výroby a flexibilitou.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

S ohledem na materiálový vývoj a jeho použití v průmyslu a stavebnictví je nově nabízena možnost zakružování sendvičového materiálu (ACP - Aluminium Composite Panel) s obchodními názvy ALUBOND a DEBOND na čtyřválcové NC zakružovačce plechu s indukčně vytvrzenými a leštěnými válci.

Společnost RONELT nabízí vysokou kvalitu a příznivou cenu

Sdružení podnikatelů RONELT vychází vstříc požadavkům svých zákazníků, a to nejen maximální kvalitou dle normy ISO EN 9001, ale i vstřícnou cenou. V roce 2017 byl firmě udělen certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2015 pro předmět činnosti: Kovovýroba, tváření kovů za studena.

„Vzhledem k tomu, že dodáváme výrobky nadnárodním společnostem, jsme v řadě případů certifikováni přímo jimi. Požadavky na získání těchto certifikátů mnohdy překračují rámec ISO norem. Jsme kvalifikovaným dodavatelem pro strojní ohyby dílů, včetně dílů z nerezavějících ocelí dle požadavků ŠKODA JS a.s. pro zakázky jaderného a nejaderného typu,“ uvádí Ing. Jan Kedroň Ph.D., manažer kvality ze společnosti RONELT.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje
Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Portfolio zákazníků společnosti RONELTje velice stabilní a neustále se rozšiřuje. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti (CZ, SK, DE, NL, AT, FR, BE, SUI, UK) a firma spolupracuje jak s velkoodběrateli, tak i konečnými zákazníky.„Naše reference jsou směsí všech odvětví průmyslu sahající od lékařského, automobilového a kolejového průmyslu až k těžkému strojírenství,“ prozradil Jan Kedroň.

Neváhejte se s případnými dotazy obrátit na e-mailovou adresu: ronelt@ronelt.cz. Více informací najdete na www.ronelt.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Méně soutěžení, více mentoringu a know-how

Méně soutěžení, více mentoringu a know-how

Soutěž o nejlepší podnikatelský záměr. Tento pomyslný podtitul si s sebou nesl projekt Můj první milion určený pro ty,...

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký se s kapelou vydal na Vánoční turné, v jehož rámci přehrává veškeré skladby z desky Sliby se maj plnit o...

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Najdete na iDNES.cz