Doporučujeme

Oslavte s námi 25 let na Dnech otevřených dveří BV Auto Zlín

Oslavte s námi 25 let na Dnech otevřených dveří BV Auto Zlín | foto: BV Auto Zlín s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oslavte s námi 25 let na Dnech otevřených dveří BV Auto Zlín

Tradiční prodejce značky Audi BV Auto Zlín otevřel nově zrekonstruovaný autosalon a při této příležitosti pro Vás připravil Dny otevřených dveří ve dnech 11. až 15. října 2019. Co všechno Vás čeká ve spojení s novým autosalonem? Jaké novinky uvádí letos Audi na trh? A jak se jezdí v Audi e-tron?

Na všechny tyto otázky najdete odpovědi právě na našich Dnech otevřených dveří.

Píše se rok 1994 a ve Zlíně se otevírá autosalon Audi

S nástupem roku 1994 došlo k otevření autosalonu Audi ve Zlíně na Třídě Tomáše Bati v prostorách bývalé Mototechny. Společná vášeň k vozům se „čtyřmi kruhy ve znaku“ spojila fanoušky značky pana Vlastimila Brůzla a společnost Impromat v partnery, kteří pod hlavičkou nově vzniklé společnosti Impromat Car podepsali smlouvu o dealerství Audi pro Zlínský kraj.

Pokud se ptáte, proč si společnost Impromat Car vybrala pro začátek právě značku Audi, nejlépe Vám odpoví jeden ze zakladatelů firmy, pan Vlastimil Brůzl.

„S Audi dostáváte víc techniky, víc skutečného auta. Například naše interiéry jsou propracovány do nejmenších maličkostí, protože dokonalost se skrývá v detailu. Audi také vždy bylo symbolem inovací. Příkladem je systém quattro, legendární pohon všech čtyř kol, se kterým přišlo Audi mezi prvními už v roce 1980 a i dnes stěží najdete něco lepšího.“

Původní autosalon svou velikostí skvěle vyhovoval pro začátek, ale nebyl dostačující pro dlouhodobé fungování rostoucí společnosti. Proto započaly práce na výstavbě nového autosalonu spojeného se servisem v Želechovicích nad Dřevnicí. Ten své dveře klientům otevřel v roce 1996 a na stejném místě sídlí dodnes. Svůj další vývojový stupeň si zažil autosalon v roce 1999 při přechodu na nově vzniklý koncept Audi, v jehož podobě jste jej mohli vidět až do začátku letošního roku. V roce 2012 pak z důvodu změny vlastnické struktury došlo ke změně názvu společnosti na BV Auto Zlín.

Větší showroom, vyšší zákaznický komfort a moderní technologie elektromobility pod jednou střechou

 „Kompletní rekonstrukce byla jednoduše nevyhnutelná. Ať už z důvodu stále se vyvíjejících trendů v oblasti automobilového průmyslu, ale také v rámci snahy o zvýšení komfortu pro všechny naše klienty. Tzv. facelift autosalonu probíhal od května do září. Exteriér i interiér prošly kompletní obměnou a nový vzhled dodal autosalonu punc moderního designu s větším komfortem pro klienty a umožnil rozšíření plochy pro vystavované vozy. Současně jsme plně připraveni na nově nastupující fenomén elektromobility.“ dodává Vlastimil Brůzl.

25. narozeniny BV Auto Zlín a Dny otevřených dveří

Jak už bylo zmíněno, při příležitosti 25. jubilea firmy si může zázemí autosalonu salonu a všechny novinky značky Audi prohlédnout i široká veřejnost.

V rámci Dnů otevřených dveří jsou pro Vás připraveny žhavé novinky - Audi Q3 sportback, Audi A6 allroad, Audi Q7 a hi-tech model Audi e-tron. K vyzkoušení bude i široká paleta předváděcích vozů včetně zmíněného plně elektrického SUV Audi e-tron.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a navštivte autosalon BV Auto Zlín ve dnech 11. - 15. října 2019 v Želechovicích nad Dřevnicí. Pozvánku na Dny otevřených dveří najdete na webových stránkách www.audizlin.cz