Kam v létě? Objevte Resort Valachy, ráj dětí i milovníků wellness

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zažijte letní dovolenou s komfortem evropských středisek kousek od domova! Jedinečné místo, které splňuje veškeré nároky na nezapomenutelné prázdniny, máte doslova na dosah - objevte kouzlo Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Panorama | foto: Resort Valachy Velké Karlovice

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příjemné horské klima Beskyd s mimořádně čistým ovzduším, neporušené a čisté lesy, pastviny se stády ovcí i typické dřevěné chaloupky: tato uklidňující kulisa láká do Velkých Karlovic návštěvníky všeho věku. Krajina je protkaná turistickými a cyklistickými trasami, její krásu můžete ocenit hned ze tří rozhleden a možnosti k výletům i pro rodiny a méně zdatné cyklisty přináší oblíbená Cyklostezka Bečva.

Resort Valachy se Spa hotelem Lanterna a Wellness hotelem Horal k tomu všemu poskytuje komfortní zázemí s perfektními podmínkami pro relaxaci a další zábavu.

ajurvéda
půjčovna segway Horal

Největším hitem je vyhlášené Wellness Horal s třemi termálními bazény a nabídkou masáží od masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. V resortu je i golfové hřiště, půjčovna segwayů a elektrokol, tenisový kurt, fitness centrum, bowling a dětské koutky, hřiště a další aktivity pro rodiny. Ráno si můžete zacvičit jógu s indickým lektorem nebo vyrazit na nordic walking vycházku, pro kterou vám v hotelu zdarma půjčí hole, třeba po značených okruzích Resortu Valachy, které jsou ideální i pro běžce či rodiče s kočárky. Všechny služby jsou pro ubytované hosty pohodlně dostupné díky hotelovému transferu, který je letošní novinkou.

S dětmi můžete vedle aktivit v přírodě a koupání v termálních bazénech vyrazit za zábavou do parku Razulák, na Kulíškovu naučnou stezku či každodenní ranní dětské saunování ve Wellness Horal s dětským saunovým rituálem. Novinkou je hřiště u Horalu, samozřejmostí dětské koutky, dětská menu či animační programy.

Kurz pečení frgálů
Golfové hřiště Horal

Pobyt si můžete vyšperkovat i dalšími nevšedními zážitky. Co třeba kurz pečení valašských frgálů, při němž si upečete vlastní koláč a získáte tipy i receptář od místní pekařky? Nebo zkuste golf. S programem Golf pro každého ho poznáte zábavnou formou přímo na golfovém hřišti, což je v rámci ČR unikát.

Nepřehlédnutelná je i gastronomie Resortu Valachy zaměřená na regionální speciality a lokální produkty. Ze zajímavostí si nenechejte ujít nabídku zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna – vegetariánské Raw menu a obědové Michelinské menu. Na terase hotelu Horal vás zase čekají nejen valašské speciality, ale každou středu večer také živá muzika.

Více informací o Resortu Valachy

Jaký pobytový balíček si vybrat?

Pro rodiny s dětmi: Letní dovolená v Beskydech - vedle snídaně a večeře zahrnuje neomezený vstup do Wellness Horal, masáž či projížďku na segwayi. Děti na přistýlce mají ubytování zdarma (v Horalu do 12 let, v Lanterně do 15 let).  V hotelu Lanterna je v ceně i oběd.

Fotogalerie

Pro páry: Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna s neomezeným wellness, masáží, romantickou večeří a snídaní do postele.

Pro jednodenní odpočinek: Wellness den pro zdraví - celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem v ceně.

Pro příznivce divadla: Týden kultury na Valašsku – 11 divadelních představení v cirkusovém šapitó (Jaroslav Dušek, La Putyka, Splašené nůžky…). K pobytu v hotelu Lanterna vstupenka zdarma.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

VaK naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

VaK  naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

Nová kvalita vody pro 48 tisíc obyvatel. V rekordním čase a nákladem 80 mil. korun VaK Zlín zajistil novou vysoce...

Kolaborativní robotika od Zlín Robotics

Kolaborativní robotika od Zlín Robotics

Společnost ZLÍN ROBOTIICS se od svého začátku zaměřuje na pokročilou průmyslovou robotizaci za použití těch...

Slaměné motýlky otevřely vítězce cestu za prvním milionem

Slaměné motýlky otevřely vítězce cestu za prvním milionem

Na začátku je nápad. Ale jak ho uskutečnit, udělat z něj dobře fungující a pokud možno výdělečný projekt? A kde na to...

Najdete na iDNES.cz