Kam v létě? Objevte Resort Valachy, ráj dětí i milovníků wellness

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zažijte letní dovolenou s komfortem evropských středisek kousek od domova! Jedinečné místo, které splňuje veškeré nároky na nezapomenutelné prázdniny, máte doslova na dosah - objevte kouzlo Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Panorama | foto: Resort Valachy Velké Karlovice

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příjemné horské klima Beskyd s mimořádně čistým ovzduším, neporušené a čisté lesy, pastviny se stády ovcí i typické dřevěné chaloupky: tato uklidňující kulisa láká do Velkých Karlovic návštěvníky všeho věku. Krajina je protkaná turistickými a cyklistickými trasami, její krásu můžete ocenit hned ze tří rozhleden a možnosti k výletům i pro rodiny a méně zdatné cyklisty přináší oblíbená Cyklostezka Bečva.

Resort Valachy se Spa hotelem Lanterna a Wellness hotelem Horal k tomu všemu poskytuje komfortní zázemí s perfektními podmínkami pro relaxaci a další zábavu.

ajurvéda
půjčovna segway Horal

Největším hitem je vyhlášené Wellness Horal s třemi termálními bazény a nabídkou masáží od masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. V resortu je i golfové hřiště, půjčovna segwayů a elektrokol, tenisový kurt, fitness centrum, bowling a dětské koutky, hřiště a další aktivity pro rodiny. Ráno si můžete zacvičit jógu s indickým lektorem nebo vyrazit na nordic walking vycházku, pro kterou vám v hotelu zdarma půjčí hole, třeba po značených okruzích Resortu Valachy, které jsou ideální i pro běžce či rodiče s kočárky. Všechny služby jsou pro ubytované hosty pohodlně dostupné díky hotelovému transferu, který je letošní novinkou.

S dětmi můžete vedle aktivit v přírodě a koupání v termálních bazénech vyrazit za zábavou do parku Razulák, na Kulíškovu naučnou stezku či každodenní ranní dětské saunování ve Wellness Horal s dětským saunovým rituálem. Novinkou je hřiště u Horalu, samozřejmostí dětské koutky, dětská menu či animační programy.

Kurz pečení frgálů
Golfové hřiště Horal

Pobyt si můžete vyšperkovat i dalšími nevšedními zážitky. Co třeba kurz pečení valašských frgálů, při němž si upečete vlastní koláč a získáte tipy i receptář od místní pekařky? Nebo zkuste golf. S programem Golf pro každého ho poznáte zábavnou formou přímo na golfovém hřišti, což je v rámci ČR unikát.

Nepřehlédnutelná je i gastronomie Resortu Valachy zaměřená na regionální speciality a lokální produkty. Ze zajímavostí si nenechejte ujít nabídku zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna – vegetariánské Raw menu a obědové Michelinské menu. Na terase hotelu Horal vás zase čekají nejen valašské speciality, ale každou středu večer také živá muzika.

Více informací o Resortu Valachy

Jaký pobytový balíček si vybrat?

Pro rodiny s dětmi: Letní dovolená v Beskydech - vedle snídaně a večeře zahrnuje neomezený vstup do Wellness Horal, masáž či projížďku na segwayi. Děti na přistýlce mají ubytování zdarma (v Horalu do 12 let, v Lanterně do 15 let).  V hotelu Lanterna je v ceně i oběd.

Fotogalerie

Pro páry: Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna s neomezeným wellness, masáží, romantickou večeří a snídaní do postele.

Pro jednodenní odpočinek: Wellness den pro zdraví - celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem v ceně.

Pro příznivce divadla: Týden kultury na Valašsku – 11 divadelních představení v cirkusovém šapitó (Jaroslav Dušek, La Putyka, Splašené nůžky…). K pobytu v hotelu Lanterna vstupenka zdarma.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Kroměříž - Advent s Domem kultury na Velkém náměstí

Kroměříž - Advent s Domem kultury na Velkém náměstí

Ještě před zahájením samotného Adventu zveme malé i velké na kroměřížské Velké náměstí, kde ve čtvrtek 29. listopadu v...

ON Semiconductor si své lidi vychovává už na školách

Laboratoř ON Semiconductor na VUT Brno Prostory se využívají i pro zábavné...

Čím více času budou věnovat studentům na středních a vysokých školách, tím dřív a jednodušeji budou moci využít jejich...

VaK naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

VaK  naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

Nová kvalita vody pro 48 tisíc obyvatel. V rekordním čase a nákladem 80 mil. korun VaK Zlín zajistil novou vysoce...

Najdete na iDNES.cz