Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
ZLÍN – Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné práci? Nebo máš chuť úplně změnit profesi a vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obchodní dům | foto: Bistrotéka Valachy

Přidej se do týmu nové Bistrotéky Valachy. Otevření tohoto nového, na Moravě jedinečného gastro konceptu se chystá na podzim v moderně rekonstruovaném Obchodním domě, známém jako Prior.

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

„Budujeme tým složený z různých profesí do kuchyně, „na plac“, ale také do pekárny, kavárny, baru či prodejny potravin. Podstatná není praxe ani předchozí dlouholetá zkušenost. Hledáme lidi, kteří mají nadšení pro věc a zájem na sobě pracovat, to ostatní rádi naučíme. Bistrotéka je ideální příležitostí i pro ty, co „vyhořeli“ a jsou unavení ze současné profese, kterou chtějí radikálně změnit. U nás najdou ideální podmínky pro novou seberealizaci,“ říká šéf Bistrotéky Valachy Tomáš Blabla.

Ten je veřejnosti známý i jako ředitel Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, jehož hotely Lanterna a Horal prosluly vysokou úrovní služeb v oblasti wellness a gastronomie, a také jako držitel ocenění Hoteliér roku České republiky. Oba jím vedené „podniky“ - Resort Valachy i vznikající Bistrotéka - patří do zlínské skupiny HP TRONIC. Díky zázemí této stabilní a silné firmy mohou zaměstnanci počítat s propracovaným systémem benefitů, které v oboru gastronomie nejsou běžné – kromě řádně a včasně vyplácené mzdy také neomezeným voláním, příspěvkem na životní pojištění či zubaře, výhodnými cenami elektřiny a plynu do domácnosti a v neposlední řadě zaměstnaneckými slevami v prodejnách a e-shopech skupiny HP TRONIC (Euronics.cz, Kasa.cz).

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Bistrotéka bude situována v přízemí Obchodního domu. Zaujme v něm dvě podlaží s rozlohou 800 metrů čtverečních. Půjde o komplex více gastro provozů, v nichž si to své najdou milovníci kvalitní gastronomie všeho druhu. Jádrem bude celodenní bistro s nabídkou snídaní, obědových menu i večeří z lokálních surovin i produktů vlastní produkce. Tento provoz doplní obchod s vybranými potravinami a pekárnou s nabídkou kvasového chleba, kavárna s cukrárnou, lounge bar, kuchařská škola či kornuterie. Počítá se i s pořádáním doprovodných akcí – od speciálních degustačních večerů až po tématické sezónní trhy.

Více o Bistrotéce Valachy

Jaké pracovní pozice nabízí Bistrotéka Valachy?

Kuchař / kuchařka * Pekař / pekařka
Cukrář / cukrářka * Obsluha – číšník / servírka
Pomocná síla * Skladník /skladnice a další

Více o pracovních pozicích

Šéfkuchař Bistrotéky Valachy Lukáš Strnad:

Inspirovali jsme se francouzským bistrem

Lukáš Strnad

Gastronomických podniků ve Zlíně je řada, jakým druhem gastronomie chcete zaujmout vy?

Nerad bych sklouzl k sortování. V první řadě se soustředíme na lehkost a čerstvost jídel. Konceptuální rysy, kterých se držím, vychází z typického francouzského bistra - tedy jednoduchá a svižná jídla, přitom vaření od samého základu poctivé. Ve zkratce, návštěvníci se mohou těšit na moderní dobroty.

Kdo má šanci získat místo ve vašem týmu?

Uplatní se v něm každý, kdo se nebojí poctivé práce, každý, kdo něco umí, a každý, kdo se chce v kuchařině dál zlepšovat. Shrnul bych to heslem: „Stačí mi, když budeš chtít!“

Zaměstnancům Bistrotéky nabízíte řadu benefitů, mnohé nejsou v oboru běžné. Co byste z nich zdůraznil?

Vaření je dřina a proto se chci obklopit kuchaři, které tohle řemeslo prostě baví. A z toho vyplývá pracovní doba; pokud chci nasazení a zájem o dobře odvedenou práci, nemůžu požadovat šestnáctihodinové směny. Teď nemluvím o výjimečných situacích, ale standardem budou osmi, případně dvanáctitihodinové směny. Pauzy během nich a adekvátní odpočinek poté jsou samozřejmostí. Takže – kuchaři, obědy vestoje u výdeje v mé kuchyni nečekejte.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký se s kapelou vydal na Vánoční turné, v jehož rámci přehrává veškeré skladby z desky Sliby se maj plnit o...

Konec papírovaní. ZLINTECH poradí, jak firmu zdigitalizovat

Budova Technologického inovačního centra 23. budova v areálu Svitu ve Zlíně

Chytrý sklad, který si sám hlídá stav zásob, nebo možnost odkudkoli na dálku přenastavit výrobní stroj podle nového...

VaK naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

VaK  naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

Nová kvalita vody pro 48 tisíc obyvatel. V rekordním čase a nákladem 80 mil. korun VaK Zlín zajistil novou vysoce...

Najdete na iDNES.cz