Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
ZLÍN – Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné práci? Nebo máš chuť úplně změnit profesi a vrhnout se do zcela jiného oboru, který tě bude víc naplňovat?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obchodní dům | foto: Bistrotéka Valachy

Přidej se do týmu nové Bistrotéky Valachy. Otevření tohoto nového, na Moravě jedinečného gastro konceptu se chystá na podzim v moderně rekonstruovaném Obchodním domě, známém jako Prior.

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

„Budujeme tým složený z různých profesí do kuchyně, „na plac“, ale také do pekárny, kavárny, baru či prodejny potravin. Podstatná není praxe ani předchozí dlouholetá zkušenost. Hledáme lidi, kteří mají nadšení pro věc a zájem na sobě pracovat, to ostatní rádi naučíme. Bistrotéka je ideální příležitostí i pro ty, co „vyhořeli“ a jsou unavení ze současné profese, kterou chtějí radikálně změnit. U nás najdou ideální podmínky pro novou seberealizaci,“ říká šéf Bistrotéky Valachy Tomáš Blabla.

Ten je veřejnosti známý i jako ředitel Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, jehož hotely Lanterna a Horal prosluly vysokou úrovní služeb v oblasti wellness a gastronomie, a také jako držitel ocenění Hoteliér roku České republiky. Oba jím vedené „podniky“ - Resort Valachy i vznikající Bistrotéka - patří do zlínské skupiny HP TRONIC. Díky zázemí této stabilní a silné firmy mohou zaměstnanci počítat s propracovaným systémem benefitů, které v oboru gastronomie nejsou běžné – kromě řádně a včasně vyplácené mzdy také neomezeným voláním, příspěvkem na životní pojištění či zubaře, výhodnými cenami elektřiny a plynu do domácnosti a v neposlední řadě zaměstnaneckými slevami v prodejnách a e-shopech skupiny HP TRONIC (Euronics.cz, Kasa.cz).

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Bistrotéka bude situována v přízemí Obchodního domu. Zaujme v něm dvě podlaží s rozlohou 800 metrů čtverečních. Půjde o komplex více gastro provozů, v nichž si to své najdou milovníci kvalitní gastronomie všeho druhu. Jádrem bude celodenní bistro s nabídkou snídaní, obědových menu i večeří z lokálních surovin i produktů vlastní produkce. Tento provoz doplní obchod s vybranými potravinami a pekárnou s nabídkou kvasového chleba, kavárna s cukrárnou, lounge bar, kuchařská škola či kornuterie. Počítá se i s pořádáním doprovodných akcí – od speciálních degustačních večerů až po tématické sezónní trhy.

Více o Bistrotéce Valachy

Jaké pracovní pozice nabízí Bistrotéka Valachy?

Kuchař / kuchařka * Pekař / pekařka
Cukrář / cukrářka * Obsluha – číšník / servírka
Pomocná síla * Skladník /skladnice a další

Více o pracovních pozicích

Šéfkuchař Bistrotéky Valachy Lukáš Strnad:

Inspirovali jsme se francouzským bistrem

Lukáš Strnad

Gastronomických podniků ve Zlíně je řada, jakým druhem gastronomie chcete zaujmout vy?

Nerad bych sklouzl k sortování. V první řadě se soustředíme na lehkost a čerstvost jídel. Konceptuální rysy, kterých se držím, vychází z typického francouzského bistra - tedy jednoduchá a svižná jídla, přitom vaření od samého základu poctivé. Ve zkratce, návštěvníci se mohou těšit na moderní dobroty.

Kdo má šanci získat místo ve vašem týmu?

Uplatní se v něm každý, kdo se nebojí poctivé práce, každý, kdo něco umí, a každý, kdo se chce v kuchařině dál zlepšovat. Shrnul bych to heslem: „Stačí mi, když budeš chtít!“

Zaměstnancům Bistrotéky nabízíte řadu benefitů, mnohé nejsou v oboru běžné. Co byste z nich zdůraznil?

Vaření je dřina a proto se chci obklopit kuchaři, které tohle řemeslo prostě baví. A z toho vyplývá pracovní doba; pokud chci nasazení a zájem o dobře odvedenou práci, nemůžu požadovat šestnáctihodinové směny. Teď nemluvím o výjimečných situacích, ale standardem budou osmi, případně dvanáctitihodinové směny. Pauzy během nich a adekvátní odpočinek poté jsou samozřejmostí. Takže – kuchaři, obědy vestoje u výdeje v mé kuchyni nečekejte.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Bistrotéka zve na nové menu a akce, přijde i M. Raditsch z Masterchefa

Marek Raditsch

Znáte Bistrotéku Valachy? Tento neobvyklý gastronomický podnik, rozprostřený na dvou podlažích nově opraveného...

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký vystoupí 1. prosince ve Zlíně s vánočním programem

Janek Ledecký se s kapelou vydal na Vánoční turné, v jehož rámci přehrává veškeré skladby z desky Sliby se maj plnit o...

Když se řekne ScioŠkola…

Když se řekne ScioŠkola…

Co vlastně znamená ScioŠkola? Co nabízí? V čem se odlišuje od jiných? Místo učitelů průvodci, místo známek slovní...

Najdete na iDNES.cz