Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zkoušky z cizích jazyků vám pomohou k přijetí na vysoké školy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V přijímacím řízení na vysoké školy se nově začíná přihlížet také ke státním nebo mezinárodně uznávaným zkouškám z cizích jazyků. Jděte svému štěstí naproti! Certifikované jazykové zkoušky pořádá AKCENT IH Prague.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zkoušky z cizích jazyků vám pomohou k přijetí na vysoké školy | foto: AKCENT International House Prague

Na většinu vysokých škol se hlásí mnohem více uchazečů, než je škola schopna přijmout. Proto při přijímacím řízení záleží na každém bodu navíc. Od letošního nového školního roku budou vysoké školy při posuzování, koho na studia přijmout, zohledňovat také státní nebo mezinárodně uznávané zkoušky z cizích jazyků, a to minimálně od úrovně B2 podle Evropského referenčního rámce. Zkoušky budou zohledněny jen u těch uchazečů, pro které daný jazyk není mateřským.

Například Právnická fakulta UK v Praze každému uchazeči o studium na vysoké škole připočte za jednu z certifikovaných zkoušek 5 bodů a dalších 5 bodů může uchazeč získat za státní nebo mezinárodně uznávanou zkoušku z jiného jazyka. Tato škola uznává pouze zkoušky vykonané po 1. 6. 2005.

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity uznává certifikáty na úrovni B2 pouze do 5 let stáří, zkoušky úrovně C1 neomezeně.

Zkoušky z cizích jazyků vám pomohou k přijetí na vysoké školy

Certifikované zkoušky z angličtiny včetně kvalitní přípravy

Odpovídající mezinárodně uznávané zkoušky z anglického nebo německého jazyka nabízí jazyková škola AKCENT IH Prague.

Z anglického jazyka pořádá na základě certifikátu Cambridge English Language Assessment cambridgeské jazykové zkoušky KET/KET for Schools, PET/PET for Schools, FCE, CAE, CPE, BEC a YLE. Připravit se na ně můžete přípravnými kurzy na jazykové zkoušky FCE, CAE, CPE či BEC.

Jazyková škola AKCENT IH Prague nabízí také přípravu na zkoušky pomocí služby e-learning nebo konzultace před samotnou zkouškou i samotnou registrací. Na závěr všech kurzů studenti obdrží kvalifikovanou informaci, jakou úroveň cambridgeské jazykové zkoušky by měli být na základě svých dosažených znalostí schopni absolvovat.

Zkoušky z cizích jazyků vám pomohou k přijetí na vysoké školy

Mezinárodně uznávané zkoušky z německého jazyka

Jazyková škola pořádá na základě osvědčení Goethe Institutu také mezinárodně uznávané jazykové zkoušky z německého jazyka - Start Deutsch 1, 2 a Goethe Zertifikat B1, Goethe Zertifikat B2 a Goethe Zertifikat C1. Také na tyto zkoušky se můžete připravit v některém z přípravných kurzů pořádaných školou AKCENT IH Prague.

Mezinárodní spolupráce

Jazyková škola AKCENT IH Prague je členem mezinárodní sítě International House World Organisation, která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Zkoušky z cizích jazyků vám pomohou k přijetí na vysoké školy

Více informací o jazykové škole AKCENT International House Prague najdete na www.akcent.cz

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.