Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zkoušky svářečů a kvalifikace postupů svařování. To je DOM-ZO 13

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost DOM-ZO 13 z České Třebové je pojmem ve světě svařování. Specializuje se na zkoušky svářečů a pořádání odborných seminářů týkajících se svařování. Také nabízí certifikační a inspekční činnost v souladu se získanými akreditacemi a autorizacemi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zkoušky svářečů a kvalifikace postupů svařování. To je DOM-ZO 13 | foto: DOM - ZO 13, s.r.o.

Ať už potřebujete získat svářečské zkoušky, dozvědět se novinky z oblasti svařování, odsouhlasit postupy svařování či získat potřebné certifikace nebo nezávislý dozor při výrobě svařovaných konstrukcí a produktů, jste na správné adrese u firmy DOM-ZO 13 z České Třebové.

Vznikla v roce 1996 jako soukromá firma volně navazující na činnost zkušební organizace Českých drah. O dva roky později stála při založení České svářečské společnosti ANB (CWS ANB). Postupně expandovala do nynější podoby tří samostatných pracovišť (Česká Třebová, Praha, Ostrava), které mohou pružně reagovat na specifické podmínky v regionu, v němž působí.

Zkoušky svářečů, certifikační služby a technická inspekce - základní pilíře činnosti

svářeči

DOM-ZO 13 je v České republice synonymem zkušební organizace pro zkoušení svářečů. Potřebujete ověřit kvalifikaci svářečů kovů a plastů, svářečských operátorů a seřizovačů, páječů (dle ČSN 05 0705, EN 287, EN ISO 9606, EN 1418, EN ISO 17660, EN 13133, EN 13067), svářečů tlakových zařízení dle NV č. 26/2003 Sb.

(Směrnice 97/23/ES) v systému České svářečské společnosti ANB či svářečských praktiků (European/International), instruktorů a učitelů svářečských škol, nebo specialistů pro svařování betonářských ocelí?

Žádný problém u společnosti DOM-ZO 13. Nejenom že na všechny uvedené typy svářečských zkoušek má akreditace a odpovídající školicí prostory, ale některé typy zkoušek se mohou uskutečnit přímo ve firmách.

Certifikační a inspekční služby pro svařování

Firma DOM-ZO 13 je také certifikačním orgánem akreditovaným Českým institutem pro akreditaci (ČIA) pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování. Byla také pověřena Českými drahami k posuzování systému řízení jakosti ve svařování na drážních vozidlech.

Jako inspekční orgán se zabývá kvalifikací postupů při svařování i tlakových zařízení a je nezávislým dozorem při výrobě svařovaných konstrukcí/produktů, dokumentace a procesů souvisejících se svařováním.

Vyčerpávající záběr společnosti DOM-ZO 13 v oblasti svařování můžeme doplnit i o pořádání odborných seminářů a kurzů a softwarové projekty. Firma vyvíjí informační systémy na míru. Díky dokonalým znalostem prostředí může nabízet aplikace, které ostatním podnikům šetří čas i peníze. Příkladem je aplikace EVOK, která ulehčí evidenci kvalifikací svářečů a kterou si zájemci mohou odzkoušet v tříměsíční zkušební verzi zdarma.

Podrobné informace o společnosti DOM-ZO 13, nabídce jejích služeb, konkrétních certifikacích, zkouškách, inspekčních službách a softwarových projektech najdete na internetové adrese www.domzo13.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.