Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zkoušky svářečů a kvalifikace postupů svařování. To je DOM-ZO 13

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost DOM-ZO 13 z České Třebové je pojmem ve světě svařování. Specializuje se na zkoušky svářečů a pořádání odborných seminářů týkajících se svařování. Také nabízí certifikační a inspekční činnost v souladu se získanými akreditacemi a autorizacemi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zkoušky svářečů a kvalifikace postupů svařování. To je DOM-ZO 13 | foto: DOM - ZO 13, s.r.o.

Ať už potřebujete získat svářečské zkoušky, dozvědět se novinky z oblasti svařování, odsouhlasit postupy svařování či získat potřebné certifikace nebo nezávislý dozor při výrobě svařovaných konstrukcí a produktů, jste na správné adrese u firmy DOM-ZO 13 z České Třebové.

Vznikla v roce 1996 jako soukromá firma volně navazující na činnost zkušební organizace Českých drah. O dva roky později stála při založení České svářečské společnosti ANB (CWS ANB). Postupně expandovala do nynější podoby tří samostatných pracovišť (Česká Třebová, Praha, Ostrava), které mohou pružně reagovat na specifické podmínky v regionu, v němž působí.

Zkoušky svářečů, certifikační služby a technická inspekce - základní pilíře činnosti

svářeči

DOM-ZO 13 je v České republice synonymem zkušební organizace pro zkoušení svářečů. Potřebujete ověřit kvalifikaci svářečů kovů a plastů, svářečských operátorů a seřizovačů, páječů (dle ČSN 05 0705, EN 287, EN ISO 9606, EN 1418, EN ISO 17660, EN 13133, EN 13067), svářečů tlakových zařízení dle NV č. 26/2003 Sb.

(Směrnice 97/23/ES) v systému České svářečské společnosti ANB či svářečských praktiků (European/International), instruktorů a učitelů svářečských škol, nebo specialistů pro svařování betonářských ocelí?

Žádný problém u společnosti DOM-ZO 13. Nejenom že na všechny uvedené typy svářečských zkoušek má akreditace a odpovídající školicí prostory, ale některé typy zkoušek se mohou uskutečnit přímo ve firmách.

Certifikační a inspekční služby pro svařování

Firma DOM-ZO 13 je také certifikačním orgánem akreditovaným Českým institutem pro akreditaci (ČIA) pro systémy managementu (QMS, EMS, BOZP) a pro proces svařování. Byla také pověřena Českými drahami k posuzování systému řízení jakosti ve svařování na drážních vozidlech.

Jako inspekční orgán se zabývá kvalifikací postupů při svařování i tlakových zařízení a je nezávislým dozorem při výrobě svařovaných konstrukcí/produktů, dokumentace a procesů souvisejících se svařováním.

Vyčerpávající záběr společnosti DOM-ZO 13 v oblasti svařování můžeme doplnit i o pořádání odborných seminářů a kurzů a softwarové projekty. Firma vyvíjí informační systémy na míru. Díky dokonalým znalostem prostředí může nabízet aplikace, které ostatním podnikům šetří čas i peníze. Příkladem je aplikace EVOK, která ulehčí evidenci kvalifikací svářečů a kterou si zájemci mohou odzkoušet v tříměsíční zkušební verzi zdarma.

Podrobné informace o společnosti DOM-ZO 13, nabídce jejích služeb, konkrétních certifikacích, zkouškách, inspekčních službách a softwarových projektech najdete na internetové adrese www.domzo13.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz