Zjednodušování administrativy fondů EU

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí 22. října 2018 odpoledne proběhne v prostorách Ministerstva pro místní rozvoj 5. Kulatý stůl k budoucnosti politiky soudržnosti po roce 2020. Diskuze se tentokrát zaměří na otázku zjednodušování administrativní zátěže, se kterou se potýkají žadatelé a příjemci dotací z fondů EU.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zjednodušování administrativy fondů EU | foto: ČTK

Celou diskuzi bude možné sledovat on-line na webových portálech ČTK - www.ceskenoviny.cz a Ministerstva pro místní rozvoj - www.dotaceEU.cz.

„V současné době se nacházíme v procesu vyjednávání podmínek politiky soudržnosti v programovém období 2021-2027, a proto je velice potřebné se setkat se zástupci různých pracovních skupin, platforem a institucí, kteří se zabývají čerpáním dotací z fondů EU, a zahájit intenzivní diskuze k tomuto tématu také na národní úrovni. Těší mě, že řada expertů či zástupců žadatelů a příjemců si našla čas na téma zjednodušení, které vnímáme jako jeden z předpokladů pro úspěšné využití prostředků v budoucím období. Cením si také toho, že mimo jiných pozvání přijal i Jan Gregor, člen Evropského účetního dvora,“ uvedla náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Olga Nebeská, která svým projevem zahájí program 5. Kulatého stolu.

Se svým příspěvkem vystoupí také Jiří Remr z Institutu evaluací a sociálních analýz (INESAN), který účastníkům přiblíží výsledky dotazníkového šetření k administrativní zátěži, které vzniklo v rámci veřejné konzultace s žadateli a příjemci prostředků z fondů EU. 

Z pohledu auditorů se na otázku zjednodušování zaměří ve své prezentaci náměstek pro řízení sekce Finančního řízení a auditu Ministerstva financí Tomáš Vyhnánek. Ředitelka odboru řízení a koordinace fondů EU Ministerstva pro místní rozvoj, Kateřina Neveselá, pak promluví mimo jiné o otázkách transparentnosti procesu získávání dotací a protikorupčních opatření.

5. Kulatý stůl bude přenášen živě a bude taktéž k dispozici ze záznamu na internetových stránkách www.ceskenoviny.cz a www.dotaceEU.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Pojištění schopnosti splácet: Jak funguje a na co si dát pozor?

Pojištění schopnosti splácet: Jak funguje a na co si dát pozor?

Pojištění schopnosti splácet. Pro někoho geniální doplňkový produkt, bez kterého se hypotéka neobjede, pro jiného zcela...

Zjednodušování administrativy fondů EU

Zjednodušování administrativy fondů EU

V pondělí 22. října 2018 odpoledne proběhne v prostorách Ministerstva pro místní rozvoj 5. Kulatý stůl k budoucnosti...

Rychlejší internet? Máme pro vás řešení

Rychlejší internet? Máme pro vás řešení!

Podívat se na horkou filmovou novinku, poslechnout nové album, shlédnout oblíbeného youtubera či fotky z dovolené, to...

Najdete na iDNES.cz