Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných zákroků v laserovém centru VS Lasera. Poukaz na ošetření můžete věnovat i jako vánoční dárek.

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera | foto: VS Lasera

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Laserová epilace pro odstranění chloupků jednou provždy

Přejete si dokonale hladkou pokožku za každé situace? Už se nemusíte trápit s žiletkami! Nechte si odstranit chloupky bezbolestně a navždy! Laserová epilace vám pomůže odstranit veškeré tmavé nežádoucí ochlupení po celém těle. K požadovanému efektu depilace je nutné zákrok několikrát opakovat. Pro ošetření nad horním rtem většinou postačí tři návštěvy, u ostatních částí těla je zapotřebí zákrok zopakovat přibližně pětkrát.

Laserové odstranění vrásek

Získejte zpět své mládí! I ve vyšším věku můžete vypadat tak mladě, jak se cítíte. Pomůže vám laserové odstranění vrásek nebo jizviček po akné. Ošetřit je možné nejen obličejové partie, ale i krk, dekolt a ruce. Laser pomocí skeneru zasahuje kůži pouze v daných bodech, ošetření je bezbolestné a po zákroku se objevuje pouze začervenání, které do několika dní zmizí.

Aplikace botoxu – účinná zbraň proti vráskám

Botulotoxin je využíván zejména k odstranění mimických vrásek v okolí očních víček a na čele. Se zkušeným dermatologem se nemusíte bát, že by váš vzhled nevypadal přirozeně. Zákrok trvá několik minut a je bezbolestný. Botulotoxin se jemnými vpichy aplikuje do mimických svalů na obličeji, kde přeruší nervový přenos, sval se přestane smršťovat a kůže se tím vyhladí.

Laserové odstranění cévek a žilek

Trápí vás na obličeji, na nohou nebo jiných místech drobné červené nebo modré cévky? Můžete si je nechat odstranit za pomoci laseru. Většinou postačí jedno až dvě ošetření a bolestivost závisí na příslušné partii těla. Citlivé jsou podkolenní jamky, strany nosu nebo prostory nad horním rtem.

Laserové odstranění tetování a pigmentací

Nechali jste se v mládí potetovat a teď toho litujete? Nechte si svou malůvku na těle odstranit laserem. Ošetření je vhodné také pro odstranění stařeckých či jiných nezhoubných hnědých skvrn. Barvivo, které je uložené v hloubce kůže, rozstřeluje laser do okolní tkáně a pigment se tak za přispění buněk imunitního systému vstřebá.

Laserová fotorejuvenace

Zpomalte stárnutí své pokožky bez invazivního laserového zákroku! Laserová fotorejuvenace jemně, a přitom účinně ničí i bakterie hluboko uložené v mazových žlázách. Ošetření je doporučováno bez věkového omezení a je účinné i na projevy akné. Navíc je nejen bezbolestné, ale dokonce příjemné. Klienti jej přirovnávají k relaxačnímu pobytu na slunci.

Léčba akné a jizev po akné

Vadí vám probíhající akné nebo jizvičky, které vám po něm zůstaly? Akutní projevy akné můžete výrazně zmírnit ošetřením chemickým peelingem a aplikacemi laserového záření 585 nm, které má fotorejuvenační a baktericidní účinek.

Velmi mělké jizvičky se řeší kombinací chemického peelingu a laseru LEDA screen. Hlubší jizvy se zahlazují do reliéfu pokožky aplikacemi frakčního laseru Exelo 2, v některých indikacích aplikací erbiového laseru. Léčbu můžete kombinovat i s šetrnějšími rejuvenačními metodami.

Estetická mezoterapie rozpustí podkožní tuk a odstraní celulitidu

Potýkáte se s celulitidou nebo problémovými partiemi a cvičení nepomáhá? Pomůže vám estetická mezoterapie, kdy tenké injekční vpichy rozpustí kožní i podkožní tuk a působí také na vazivovou tkáň. Prostřednictvím mezoterapie si můžete nechat zmenšit obvod v pase nebo jiných partiích, účinně bojovat proti celulitidě, ale i striím.

Chrápání a syndrom spánkové apnoe

Hlasitě chrápete a občas na několik vteřin přestanete dýchat? Tyto pauzy v dýchání narušují strukturu spánku, a tak jste po celý den unaveni a je pro vás těžké udržet pozornost. Navíc je spánková apnoe při dlouhodobě neléčeném průběhu komplikována postižením srdce (infarkt), mozku (mrtvice) a dalšími nemocemi. Zvyšuje se i riziko náhlého úmrtí v noci.

Vyšetření spánkové apnoe spočívá v jednoduchém monitoringu vašeho spánku u vás doma. Po jejím prokázání nastává léčba. Konzervativní se provádí přetlakovým přístrojem, který přes nosní masku dodává proud vzduchu, čímž udržuje otevřené dýchací cesty a trvale tak odstraňuje zástavy dýchání. V případě chirurgické léčby je třeba odstranit překážku z dýchacích cest.

Laserová operace chrápání

Chrápání nebo lehký syndrom spánkové apnoe lze odstranit také laserem. Nejprve musíte být vyšetřeni ORL lékařem a spánkovou laboratoří. Během laserové operace vám zkušený lékař sejme laserem v lokální anestezii z měkkého patra přebytečnou tkáň, která způsobuje chrápání. Na zbývající části provede nářezy, které měkké patro při hojeních vypne, aby dále nezpůsobovalo chrápání. Samotný zákrok je bezbolestný a přibližně týden po výkonu užívají pacienti analgetika pro bolesti v krku. Tyto bolesti jsou svou intenzitou přirovnávány k angíně.

Laserová operace chronické rýmy

Pro odstranění chronické rýmy vás nejprve vyšetří ORL lékař. Pokud diagnostikuje chronickou hypertrofickou rýmu – zbytnění nosní sliznice, přichází na řadu laserová léčba. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která se provádí v místním znecitlivění nosní sliznice.

Léčba bolesti rázovými vlnami

Trpíte chronickými bolestmi z přetížení a hromadění vápenných usazenin na šlachách a v oblasti kloubního pouzdra? Pomohou vám rázové vlny, tedy fokusované akustické vlny o velmi vysoké energii. Aplikují se přímo do tkáně v lokálním znecitlivění velmi krátkým pulzem.

Laserové centrum VS Lasera

Všechna tato ošetření nabízí laserové centrum VS Lasera, které je zároveň certifikovaným referenčním centrem pro laserové výrobce, výukovým pracovištěm Lékařské fakulty v Plzni a zároveň také školicím pracovištěm pro lékaře, zdravotní sestry i kosmetičky. Zkušení Lékaři z VS Lasera také pravidelně přednášejí na kongresech.

Více informací najdete na www.vslasera.cz.

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Ve většině domácností jsou jedněmi z nejvytíženějších spotřebičů pračky a sušičky, obzvlášť pokud má rodina více dětí....

Další z rubriky

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz