Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných zákroků v laserovém centru VS Lasera. Poukaz na ošetření můžete věnovat i jako vánoční dárek.

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera | foto: VS Lasera

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Laserová epilace pro odstranění chloupků jednou provždy

Přejete si dokonale hladkou pokožku za každé situace? Už se nemusíte trápit s žiletkami! Nechte si odstranit chloupky bezbolestně a navždy! Laserová epilace vám pomůže odstranit veškeré tmavé nežádoucí ochlupení po celém těle. K požadovanému efektu depilace je nutné zákrok několikrát opakovat. Pro ošetření nad horním rtem většinou postačí tři návštěvy, u ostatních částí těla je zapotřebí zákrok zopakovat přibližně pětkrát.

Laserové odstranění vrásek

Získejte zpět své mládí! I ve vyšším věku můžete vypadat tak mladě, jak se cítíte. Pomůže vám laserové odstranění vrásek nebo jizviček po akné. Ošetřit je možné nejen obličejové partie, ale i krk, dekolt a ruce. Laser pomocí skeneru zasahuje kůži pouze v daných bodech, ošetření je bezbolestné a po zákroku se objevuje pouze začervenání, které do několika dní zmizí.

Aplikace botoxu – účinná zbraň proti vráskám

Botulotoxin je využíván zejména k odstranění mimických vrásek v okolí očních víček a na čele. Se zkušeným dermatologem se nemusíte bát, že by váš vzhled nevypadal přirozeně. Zákrok trvá několik minut a je bezbolestný. Botulotoxin se jemnými vpichy aplikuje do mimických svalů na obličeji, kde přeruší nervový přenos, sval se přestane smršťovat a kůže se tím vyhladí.

Laserové odstranění cévek a žilek

Trápí vás na obličeji, na nohou nebo jiných místech drobné červené nebo modré cévky? Můžete si je nechat odstranit za pomoci laseru. Většinou postačí jedno až dvě ošetření a bolestivost závisí na příslušné partii těla. Citlivé jsou podkolenní jamky, strany nosu nebo prostory nad horním rtem.

Laserové odstranění tetování a pigmentací

Nechali jste se v mládí potetovat a teď toho litujete? Nechte si svou malůvku na těle odstranit laserem. Ošetření je vhodné také pro odstranění stařeckých či jiných nezhoubných hnědých skvrn. Barvivo, které je uložené v hloubce kůže, rozstřeluje laser do okolní tkáně a pigment se tak za přispění buněk imunitního systému vstřebá.

Laserová fotorejuvenace

Zpomalte stárnutí své pokožky bez invazivního laserového zákroku! Laserová fotorejuvenace jemně, a přitom účinně ničí i bakterie hluboko uložené v mazových žlázách. Ošetření je doporučováno bez věkového omezení a je účinné i na projevy akné. Navíc je nejen bezbolestné, ale dokonce příjemné. Klienti jej přirovnávají k relaxačnímu pobytu na slunci.

Léčba akné a jizev po akné

Vadí vám probíhající akné nebo jizvičky, které vám po něm zůstaly? Akutní projevy akné můžete výrazně zmírnit ošetřením chemickým peelingem a aplikacemi laserového záření 585 nm, které má fotorejuvenační a baktericidní účinek.

Velmi mělké jizvičky se řeší kombinací chemického peelingu a laseru LEDA screen. Hlubší jizvy se zahlazují do reliéfu pokožky aplikacemi frakčního laseru Exelo 2, v některých indikacích aplikací erbiového laseru. Léčbu můžete kombinovat i s šetrnějšími rejuvenačními metodami.

Estetická mezoterapie rozpustí podkožní tuk a odstraní celulitidu

Potýkáte se s celulitidou nebo problémovými partiemi a cvičení nepomáhá? Pomůže vám estetická mezoterapie, kdy tenké injekční vpichy rozpustí kožní i podkožní tuk a působí také na vazivovou tkáň. Prostřednictvím mezoterapie si můžete nechat zmenšit obvod v pase nebo jiných partiích, účinně bojovat proti celulitidě, ale i striím.

Chrápání a syndrom spánkové apnoe

Hlasitě chrápete a občas na několik vteřin přestanete dýchat? Tyto pauzy v dýchání narušují strukturu spánku, a tak jste po celý den unaveni a je pro vás těžké udržet pozornost. Navíc je spánková apnoe při dlouhodobě neléčeném průběhu komplikována postižením srdce (infarkt), mozku (mrtvice) a dalšími nemocemi. Zvyšuje se i riziko náhlého úmrtí v noci.

Vyšetření spánkové apnoe spočívá v jednoduchém monitoringu vašeho spánku u vás doma. Po jejím prokázání nastává léčba. Konzervativní se provádí přetlakovým přístrojem, který přes nosní masku dodává proud vzduchu, čímž udržuje otevřené dýchací cesty a trvale tak odstraňuje zástavy dýchání. V případě chirurgické léčby je třeba odstranit překážku z dýchacích cest.

Laserová operace chrápání

Chrápání nebo lehký syndrom spánkové apnoe lze odstranit také laserem. Nejprve musíte být vyšetřeni ORL lékařem a spánkovou laboratoří. Během laserové operace vám zkušený lékař sejme laserem v lokální anestezii z měkkého patra přebytečnou tkáň, která způsobuje chrápání. Na zbývající části provede nářezy, které měkké patro při hojeních vypne, aby dále nezpůsobovalo chrápání. Samotný zákrok je bezbolestný a přibližně týden po výkonu užívají pacienti analgetika pro bolesti v krku. Tyto bolesti jsou svou intenzitou přirovnávány k angíně.

Laserová operace chronické rýmy

Pro odstranění chronické rýmy vás nejprve vyšetří ORL lékař. Pokud diagnostikuje chronickou hypertrofickou rýmu – zbytnění nosní sliznice, přichází na řadu laserová léčba. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která se provádí v místním znecitlivění nosní sliznice.

Léčba bolesti rázovými vlnami

Trpíte chronickými bolestmi z přetížení a hromadění vápenných usazenin na šlachách a v oblasti kloubního pouzdra? Pomohou vám rázové vlny, tedy fokusované akustické vlny o velmi vysoké energii. Aplikují se přímo do tkáně v lokálním znecitlivění velmi krátkým pulzem.

Laserové centrum VS Lasera

Všechna tato ošetření nabízí laserové centrum VS Lasera, které je zároveň certifikovaným referenčním centrem pro laserové výrobce, výukovým pracovištěm Lékařské fakulty v Plzni a zároveň také školicím pracovištěm pro lékaře, zdravotní sestry i kosmetičky. Zkušení Lékaři z VS Lasera také pravidelně přednášejí na kongresech.

Více informací najdete na www.vslasera.cz.


Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Další z rubriky

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz