Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami centra Asklepion jsme pro vás připravili čtyři tipy pro formování postavy a krásnou i hladkou pleť, a to nejen teď v létě, ale i po něm. A navíc za letní lážo plážo nízké ceny.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření | foto: Asklepion

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud jde o péči o pleť, v letních měsících a v době bezprostředně po nich bychom se měli zaměřit na obnovení rovnováhy pleti a obnovu tvorby kolagenu. Pokožka v této době potřebuje mnoho vitamínů a dalších vyživujících a hydratačních látek. A pokud se nám nepodařilo zhubnout před létem „do plavek“, máme teď skvělou příležitost to přes léto dohnat s akční nabídkou na hubnutí mrazem. To se prostě v létě může hodit.

Hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou

Tohle ošetření je zkrátka letní „must have“. Dodá pleti unavené sluncem vláhu a hydratuje ji do hloubky. Hydratační krém a sérum by měli být samozřejmě součástí pravidelné domácí péče, do hlubokých vrstev kůže ale nepronikají. Kvalitní hloubkovou hydrataci zajistí dermatolog aplikací kyseliny hyaluronové. Ta umí vyplnit hlubší vrásky, rýhy i jizvičky, ale také dokáže pleť vyživit a dlouhodobě hydratovat. Tato tělu vlastní látka má totiž jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

„Při hloubkové hydrataci vpravujeme do hlubších vrstev kůže aktivní látky, které zlepšují hydrataci, kvalitu kůže a vyhlazují jemné vrásky,“ vysvětlila nám primářka dermatologie v Asklepionu MUDr. Hana Smutková. Na jejím oddělení v Asklepionu máte v létě na hydrataci kyselinou hyaluronovou a omlazení vlastní krevní plazmou slevu 10 %. Ale pozor, jen do naplnění volných termínů, tak s objednáním neotálejte.

Formování postavy: Zhubněte v létě mrazem a se skvělou cenou!

Úbytek tuku až o 80 % v partiích, kde to opravdu nejde dietou ani cvičením, bez operace a pouze za 5400 Kč místo původních 7200 Kč? Letos v létě opět ano! Protože tuhle akci si v Asklepionu oblíbily stovky klientů, rozhodli se ji letos v červnu zopakovat. 

Díky kryolipolýze Cooltech, která nemá nic společného s náhražkami hubnutí mrazem v kosmetických salonech a smí ji provádět pouze lékař, se konečně zbavíte tukových polštářků všude tam, kde to prostě jinak nejde. Klinické studie prokázaly po ošetření Cooltech úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců! Výsledek je měřitelný okamžitě a další 3 měsíce dále hubnete!

Trvalé odstranění chloupků laserem s 15% slevou

Nechtěných chloupků prakticky kdekoli na těle vás zbaví jednou pro vždy laserová epilace. Je ale třeba přijít na ošetření víckrát, takže čím dříve začnete, tím dříve chloupky a otravné holení zmizí z vašeho života. Na oddělení dermatologie v Asklepionu si pro vás v rámci letní nabídky připravili na laserovou epilaci slevu 15 %, ale pozor, je téměř půlka léta a termíny se rychle plní! 

Dermatoložky laser centra Asklepion nám vysvětlily, že lépe si lasery poradí s tmavšími chloupky na světlejší pleti, ale ony kombinují více laserů a IPL, takže umí zatočit téměř s každým typem ochlupení. Na laserovou epilaci si vyhraďte alespoň čtyři návštěvy, ale výsledek stojí za to. A pozor! Hodí se i pro pány.

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Více informací o formování postavy, trvalém odstranění chloupků a hloubkové hydrataci pleti najdete na www.asklepion.cz.


Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Další z rubriky

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Na český trh dorazila zcela nová terapie ztráty vlasů i estetických problémů. Renomovaná pražská klinika Mediestetik v...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz