Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nikdo již nepochybuje o nutné znalosti alespoň dvou cizích jazyků. Jaká je však optimální doba na osvojení jazyků a jakou formou? Podle oficiálních statistik i zkušeností jsou odpovědi jednoznačné: jako nejefektivnější se ukazuje absolvování jazykového kurzu v zahraničí v době středoškolských studií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole | foto: INTACT, studium v zahraničí, s.r.o.

Středoškolský čas je nejvhodnějším obdobím pro studium cizích jazyků 

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Na střední škole se obvykle učí dva cizí jazyky a klade se na ně důraz, z jednoho cizího jazyka je povinná maturita. Maturant by ideálně měl ovládat angličtinu na úrovni zkoušky FCE a další jazyk alespoň na úrovni A2 nebo B1. 

Jednak si tím zvyšuje náskok pro studium na vysoké škole, kde je pozornost více soustředěná na odbornost a za samozřejmé se považuje studium z cizojazyčné literatury, a jednak si tím zlepšuje svoje postavení na trhu práce. 

Proč pro sebe tedy něco neudělat včas a nedopustit jazykový hendikep? Zvlášť, když nejste sami: vybrat jazykový kurz angličtiny v Anglii, na Maltě či kdekoliv v zahraničí na míru a zařídit vše potřebné vám může pomoci lety prověřená jazyková agentura INTACT.

Výuka cizích jazyků v zahraničí - nejefektivnější studium cizích jazyků  

Nejvyšší efekt studium cizích jazyků rozhodně přináší, pokud student vycestuje a jazyk studuje v zemi rodilých mluvčích. Je to opakovaně ověřovaná dlouholetá zkušenost jazykové agentury INTACT, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí a za dobu svého čtyřiadvacetiletého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností, které převedla v život. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. 

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Chcete studovat kurzy angličtiny přímo v Anglii či Skotsku, na Maltě, nebo je vaším snem spíš Amerika, Kanada nebo Nový Zéland, Austrálie? Láká vás exotika španělštiny v Mexiku, na Kubě či Ekvádoru či němčina u sousedů?

Společné mají všechny kurzy jedno: v autentickém prostředí v nejméně dvoutýdenních kurzech budete neustále vnímat cizí jazyk, používat jej nejenom ve škole, ale i při volnočasových aktivitách, na výletech. Navíc poznáte nová místa, kulturu, nové lidi, navážete kontakty. A to všechno vás posune o notný kus dopředu. Neexistuje efektivnější, a zároveň příjemnější, způsob, jak se naučit cizí jazyk. 

S INTACTem  budou i rodiče mladších studentů zahraničních jazykových kurzů klidní 

V nabídce letních jazykových kurzů pro mládež v zahraničí najdete i kurzy s pedagogickým doprovodem. Český pracovník, středoškolský pedagog, je po celou dobu pobytu přítomen a denně je v přímém kontaktu se svými svěřenci. Výhodou je stoprocentní jistota, že případně potřebné věci vyřeší za studenta, nevýhodou pak nižší míra samostatnosti a tendence studentů používat češtinu. 

Pro letošní rok jsou v nabídce například letní jazykové kurzy angličtiny s pedagogickým doprovodem na Maltě a na Anglické riviéře v městečku Paignton, které jsou určeny pro 13 – 18 leté studenty s možností ubytování v rodinách či na hotelu a s výukou ve všedních dnech a bohatým volnočasovým programem.

Samostatně může váš středoškolák vyrazit na letní kurzy pro mládež do desítek destinací po celém světě, od Anglie až po Havajské ostrovy.

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Ať zvolíte jakýkoliv jazykový kurz z bohaté nabídky, máte jednu jistotu.  Jde o kvalitní prověřenou školu. S většinou škol jazyková agentura INTACT spolupracuje dlouhodobě, s některými již od roku 1992 a řadu z nich "testoval“ ředitel CK INTACT na vlastních dětech, neteři, synovci nebo dětech zaměstnanců. Všechny školy mají náležité akreditace. 

 Podrobné informace o jazykové agentuře INTACT, nabídce jednotlivých kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny či pro nás exotičtějších jazyků po celém světě, o místech konání, organizaci kurzů, dopravě, cenách i odpovědi na praktické otázky najdete na internetové adrese: www.intact.cz nebo na bezlatné telefonní lince 800 555 700.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Najdete na iDNES.cz