Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nikdo již nepochybuje o nutné znalosti alespoň dvou cizích jazyků. Jaká je však optimální doba na osvojení jazyků a jakou formou? Podle oficiálních statistik i zkušeností jsou odpovědi jednoznačné: jako nejefektivnější se ukazuje absolvování jazykového kurzu v zahraničí v době středoškolských studií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole | foto: INTACT, studium v zahraničí, s.r.o.

Středoškolský čas je nejvhodnějším obdobím pro studium cizích jazyků 

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Na střední škole se obvykle učí dva cizí jazyky a klade se na ně důraz, z jednoho cizího jazyka je povinná maturita. Maturant by ideálně měl ovládat angličtinu na úrovni zkoušky FCE a další jazyk alespoň na úrovni A2 nebo B1. 

Jednak si tím zvyšuje náskok pro studium na vysoké škole, kde je pozornost více soustředěná na odbornost a za samozřejmé se považuje studium z cizojazyčné literatury, a jednak si tím zlepšuje svoje postavení na trhu práce. 

Proč pro sebe tedy něco neudělat včas a nedopustit jazykový hendikep? Zvlášť, když nejste sami: vybrat jazykový kurz angličtiny v Anglii, na Maltě či kdekoliv v zahraničí na míru a zařídit vše potřebné vám může pomoci lety prověřená jazyková agentura INTACT.

Výuka cizích jazyků v zahraničí - nejefektivnější studium cizích jazyků  

Nejvyšší efekt studium cizích jazyků rozhodně přináší, pokud student vycestuje a jazyk studuje v zemi rodilých mluvčích. Je to opakovaně ověřovaná dlouholetá zkušenost jazykové agentury INTACT, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí a za dobu svého čtyřiadvacetiletého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností, které převedla v život. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. 

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Chcete studovat kurzy angličtiny přímo v Anglii či Skotsku, na Maltě, nebo je vaším snem spíš Amerika, Kanada nebo Nový Zéland, Austrálie? Láká vás exotika španělštiny v Mexiku, na Kubě či Ekvádoru či němčina u sousedů?

Společné mají všechny kurzy jedno: v autentickém prostředí v nejméně dvoutýdenních kurzech budete neustále vnímat cizí jazyk, používat jej nejenom ve škole, ale i při volnočasových aktivitách, na výletech. Navíc poznáte nová místa, kulturu, nové lidi, navážete kontakty. A to všechno vás posune o notný kus dopředu. Neexistuje efektivnější, a zároveň příjemnější, způsob, jak se naučit cizí jazyk. 

S INTACTem  budou i rodiče mladších studentů zahraničních jazykových kurzů klidní 

V nabídce letních jazykových kurzů pro mládež v zahraničí najdete i kurzy s pedagogickým doprovodem. Český pracovník, středoškolský pedagog, je po celou dobu pobytu přítomen a denně je v přímém kontaktu se svými svěřenci. Výhodou je stoprocentní jistota, že případně potřebné věci vyřeší za studenta, nevýhodou pak nižší míra samostatnosti a tendence studentů používat češtinu. 

Pro letošní rok jsou v nabídce například letní jazykové kurzy angličtiny s pedagogickým doprovodem na Maltě a na Anglické riviéře v městečku Paignton, které jsou určeny pro 13 – 18 leté studenty s možností ubytování v rodinách či na hotelu a s výukou ve všedních dnech a bohatým volnočasovým programem.

Samostatně může váš středoškolák vyrazit na letní kurzy pro mládež do desítek destinací po celém světě, od Anglie až po Havajské ostrovy.

Získejte potřebný náskok. Cizí jazyky se naučte na střední škole

Ať zvolíte jakýkoliv jazykový kurz z bohaté nabídky, máte jednu jistotu.  Jde o kvalitní prověřenou školu. S většinou škol jazyková agentura INTACT spolupracuje dlouhodobě, s některými již od roku 1992 a řadu z nich "testoval“ ředitel CK INTACT na vlastních dětech, neteři, synovci nebo dětech zaměstnanců. Všechny školy mají náležité akreditace. 

 Podrobné informace o jazykové agentuře INTACT, nabídce jednotlivých kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny či pro nás exotičtějších jazyků po celém světě, o místech konání, organizaci kurzů, dopravě, cenách i odpovědi na praktické otázky najdete na internetové adrese: www.intact.cz nebo na bezlatné telefonní lince 800 555 700.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně.

Společnost VELS nabízí plně automatické pytlovací linky krmných směsí, které navrhuje pro konkrétní podmínky v místě...

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově.

Desetiletý Adam je po těžké operaci mozkového nádoru. Do dětské léčebny Vesna v Janských Lázních jezdí s maminkou sedm...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.