Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na Kroměřížsku. Dodává montované haly na klíč od projektu, přes stavební přípravu spodních staveb, výrobu až po finální montáž konstrukce a opláštění.

Administrativní hala s výrobou Podolí | foto: Mont-kovo

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Společnost MONT-KOVO vystupuje jako spolehlivý a zkušený obchodní partner a chce zákazníkovi zajistit veškerý servis a poskytnout vysokou úroveň poradenství v oblasti výstavby hal. Zárukou kvality je vlastní tým projektantů a statiků, kteří vytvářejí poklady pro haly a ocelové konstrukce, které se vyrábí a lakují ve výrobním areálu společnosti v Hulíně. Následně je montují montážní skupiny na daném místě realizace po celé České republice i na Slovensku. Zároveň může naše stavební oddělení připravit k hale všechny stavební práce až po výstavbu kanceláří či finální výsadbu. MONT-KOVO si tak lze vybrat jako generálního dodavatele stavby. Stavba hal MONT-KOVO probíhá pouze z certifikovaných, prověřených a kvalitních materiálu, které poskytují dlouhou životnost,“ popisuje aktivity společnosti obchodní a technický ředitel Richard Dostál.

V portfoliu a referencích společnosti lze podle jeho slov nalézt nejrůznější administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové a sportovní haly, autosalony a autoservisy, obloukové haly, ocelové konstrukce, konstrukce pro technologie, přístřešky či rekonstrukce hal. Montované haly je možné objednávat v různých barevných kombinacích, velikostech a tvarech konstrukcí. Ocelové haly dokážou nabídnout prostor pro všechny obory podnikání.

Neustálé modernizace ve výrobě a snaha o převzetí celého výrobního procesu, projekce a montáží hal do vlastních rukou poskytuje společnosti stabilitu a potřebnou kvalitu, kterou za 23 let historie zužitkovala ve více než 650 halách.

Vybrané referenční stavby - montované haly

Montovaná hala - Showroom Praha – Ruzyně

Fotogalerie

Montovaná hala Showroom Praha-Ruzyně je navržena jako polyfunkční objekt ve tvaru nepravidelného lichoběžníku s jedním přízemním a dvěma nadzemními patry. Architekt zde s ohledem na výrazný design budovy zvolil její nahnutí od svislé roviny pod úhlem 61° směrem k nejvíce exponovanému pohledu. Velká část fasády je tvořena prosklenými plochami, umístěnými v šikmých stěnách. Hala slouží k pronájmu a v současnosti je využívána jako muzeum a prodejna tradičních českých šperků a broušeného skla. Objekt má půdorysné rozměry 14,3x27,0 m a celková výšku 13,65 m. Podlahová plocha je 924 m2. Stavba montované haly proběhla během 66 pracovních dní.

Administrativní hala s výrobou Podolí

Administrativní hala s výrobou byla vystavěna pro společnost Ztronic Podolí. Jednalo se již o třetí stavbu ve spolupráci se společností MONT-KOVO. Nyní však byla stavba realizována kompletně na klíč. Součástí zakázky byla kompletní spodní stavba, montovaná hala, vytápění, zdravotechnika, elektroinstalace, vzduchotechnika, vnitřní stavebně konstrukční část, výstavba kanceláří a venkovní úprava ploch. Hala je řešena komplexně, jak pro výrobu, tak i administrativu a sociální zázemí zaměstnanců. Půdorysný rozměr haly je 21,2x 48,3 m s výškou 7,0 m od podlahy. Větší část haly je dvoupodlažní. Užitná plocha haly je 1512 m2. Doba realizace haly byla 65 pracovních dní.

Skladová hala s markýzou Duchcov

Účelná, prostorná a bez omezení, taková by měla být skladová hala. To všechno splňuje i skladová hala vystavěná firmou MONT-KOVO v obci Duchcov nedaleko hranic s Německem. Navíc je hala zajímavě barevně řešena a vnější vzhled stavby kopíruje stavební úpravy fasád sousedních objektů. Šířka haly je 16 metrů, délka 60 metrů a výška 13 metrů. Skladovací prostor haly je až 12 390 m3. Doba realizace haly byla 40 pracovních dní.

Skladová hala Duchcov

Výrobní hala Míškovice

Tato jednoduchá výrobní hala byla navržena jako jednopodlažní stavba s administrativou. Administrativní část haly je řešena z mobilní stavební buňky, která je propojena s výrobní halou. Hala je opláštěna sendvičovými panely o tloušťce 100 mm, které zajišťují dostatečnou izolaci. Stříbrná barva panelů je doplněna antracitovými výplněmi otvorů. Hala slouží jako zámečnická dílna pro společnost CNC kovoobrábnění Zanáška v Miškovicích nedaleko Holešova. Rozměry haly jsou 12 x 30 x 3,7 m. Montáž haly proběhla za 13 pracovních dní.

Sportovní tenisová hala JK Vyškov

Sportovní hala ve Vyškově je primárně určena pro tenis, pro který jsou zde vyhrazena dvě hrací pole. Hala kromě hrací plochy disponuje plně vybaveným zázemím včetně recepce, šaten, sociálního zařízení a částí pro odpočinek. Hala je výjimečná hned z několika hledisek. Ocelová konstrukce haly není z válcovaných profilů, jak bývá obvyklé, ale rámy jsou ze svařovaných profilů, které MONT-KOVO samo vyrábělo. Hala dosahuje šířky 37,4 metrů, délky 36,4 metrů a výšky v okapu 3,9 metrů, ale v hřebeni haly až 10,6 metrů, což je dáno také sklonem střechy 19°. Konstrukce haly i přes svou šířku 37,4 m nepotřebuje středové podpůrné sloupy. Součástí haly je také krček, který spojuje halu se stávající zděnou stavbou. Stavba byla zrealizována za 45 dní.

Sportovní hala JK Vyškov

Zákazník si u společnosti MONT-KOVO může nechat zdarma vytvořit nezávaznou cenovou nabídku haly a může vždy očekávat vstřícnost, zkušenosti a vysokou úroveň poradenství v této oblasti.

Více informací, fotografií a videí hal můžete zhlédnout na stránkách www.montkovo.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Samsung Community: tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Samsung Community: Tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Jste technologický nadšenec, zajímáte se nejnovější mobilní telefony a vždy umíte všem poradit? Nebo naopak hledáte...

Další z rubriky

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

PVK připravily soutěž pro základní školy

PVK připravily soutěž pro základní školy

Pražské vodovody a kanalizace vyhlašují soutěž Voda v krajině, která je určena pro 3. až 6. ročníky základních škol....

Prodejte komukoliv cokoliv. Prezentaci se naučíte v ICTPRO

Prodejte komukoliv cokoliv – prezentaci se naučíte v ICTPRO, s.r.o.

Účinná prezentace je schopna nejen vzbudit pozornost, ale také nastartovat vnímání a učící proces, který vede ke změně...

Najdete na iDNES.cz