Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jaké možnosti se v současné nabízí při konstrukci zimních zahrad? A čeho lze dosáhnout kvalitním potiskem plastových a kovových materiálů? To se dozvíte na následujících řádcích.

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní zahrada nabízí útočiště po celý rok

Zimní zahrada představuje čím dál oblíbenější řešení, jak rozšířit stávající plochu budovy a vytvořit zázemí pro odpočinek a relaxaci. Konstrukci zimní zahrady lze začlenit do projektu v rámci novostavby rodinného domu, ale stejně tak se může stát užitečnou a vyhledávanou součástí staršího domu.

Mnoho lidí využívá tento prostor k pěstování květin, které vyžadují stálou vysokou teplotu po celý rok, ale především se jedná o místo, kde lze pomocí pohodlného nábytku vytvořit komfortní posezení pro celou rodinu. Moderní materiály zabraňují nepříjemnému přehřívání v létě a zároveň vytváří tepelnou pohodu v zimě, takže se rozhodně nejedná o místo, kde budete pobývat pouze po omezenou část roku… Právě naopak, zimní zahrada se může snadno proměnit v centrum vašeho domova, kde se vaše rodina bude s radostí scházet!

Kovovýroba a zimní zahrady na míru

Výrobou zimních zahrad podle individuálních požadavků, na míru konkrétnímu prostoru, se už téměř patnáct let věnuje společnost Abev s.r.o., působící nejen v Brně, ale také v rámci celé České republiky. Její pozornost se soustředí nejen na kvalitní, atypické zimní zahrady, které zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci oproti dřívějším konstrukcím. Věnuje se rovněž kovovýrobě a zámečnictví.

Kovy a plasty v centru pozornosti

V rámci kovovýroby se nejčastěji využívá hliník, ocel, nerezová ocel a pozinkovaná ocel, přičemž jednotlivé díly jsou spojovány moderními metodami svařování. Důraz je kladen také na moderní design respektující nejnovější architektonické trendy.

Potisk plastu nebo kovu je prováděn ofsetovým UV tiskem, který zaručuje vysokou odolnost. Samozřejmostí jsou také různé typy povrchových úprav. Takto lze zajistit výrobu štítků (pro ovládací panely, elektrotechnické značení, strojní a evidenční štítky atd.), hliníkových cedulí, plastových cedulí, plechových cedulí, ale také různých fasádních prvků a ocelových konstrukcí, jako jsou například schodišťové sestavy, balkony, světlíky a podobně.

Chcete se dozvědět více o možnostech moderních zimních zahrad nebo kvalitní kovovýroby? Na stránce www.abev.cz jsou k dispozici potřebné informace, včetně konkrétních referencí pro ještě lepší představu o tom, jak by mohla vaše nová zimní zahrada vypadat.


Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých...

Bestseller s velkým B

Bestseller s velkým B

Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za...

Další z rubriky

Pět tipů, jak zrekonstruovat kuchyň co nejlevněji

Pět tipů, jak zrekonstruovat kuchyň co nejlevněji

V současné době není kuchyň vnímána pouze jako místo, kde hospodyňka uvaří nedělní oběd. V mnohých případech se jedná o...

Energie? Důležité téma při stěhování

Energie: Důležité téma při stěhování

Kupujete si nemovitost, zdědili jste byt nebo se stěhujete do nájmu? Ať už se přesouváte kamkoli, je důležité vyřešit...

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Najdete na iDNES.cz