Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zimní údržba chodníků: nezapomínejte na bezpečnost před svým domem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Na přelomu roku mají cestáři napilno, nezapomínejte ani vy na okolí svých domů, areálů firem a dalších objektů. Zimní údržba chodníků je nezbytná především pro bezpečnost vaší i kolemjdoucích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní údržba chodníků - nezapomínejte na bezpečnost před svým domem | foto: DAKR spol. s r. o. - zahradní sekačky

Meteorologové varují před ledovkou. Co může, to zmrzne. Nad obalenými větvemi zajásají lovci makrofotografií, horší už to pak je s dopravou, polámanými stromy a hlavně bezpečností na cestách a chodnících. Proto je důležitá zimní údržba chodníků.

Hlavní činností firmy DAKR je navrhování, výroba a servis rotačních sekaček na vysokou trávu. Mezi naše další výrobní odvětví patří ale i celá řada rozmetadel na sůl, které lze naplnit cestářskou solí nebo inertními posypy. V létě pak sypače slouží ke hnojení.

Rozmetače můžeme rozdělit:

Zimní údržba chodníků - nezapomínejte na bezpečnost před svým domem

Zimní údržba chodníků - nezapomínejte na bezpečnost před svým domem

- rotační, jejichž maximální pracovní záběr činí až 6 metrů

- liniové, které vysypávají posyp na přesně vymezený pás a chrání tím okolí od zasolení

Dále můžeme rozlišovat rozmetadla:

- tlačená, která využijete v létě i pro hnojení trávníků

- tažená, ke kterým je možné vydat technické osvědčení k provozu na pozemních komunikacích

Největší rozmetadla nabízí nejvíce komfortu

Patří sem tažené rozmetače KRH-03 a KRH-04. Tato rozmetadla soli táhnete automobilem, obsluha je v teple, chráněná před sněhem a deštěm. Automobil se závěsem se určitě najde v každé obci i firmě, tzn., že bez speciálního stroje lze s tímto „vozíkem“ snadno ošetřit několik tisíc čtverečních metrů bez zastavení (dojezd na jeden zásobník je 2 - 3 km).

Zimní údržba chodníků - nezapomínejte na bezpečnost před svým domem

Zimní údržba chodníků s profesionálním provedením

Pohon rozmetadel je řešen od kol převodovkou v olejové lázni, přičemž jej lze vypnout. Zásobník je z polyetylenu, který je velmi odolný proti mechanickému poškození i extrémním klimatickým podmínkám. Exponované části přicházející do styku se solí jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Český výrobce s pestrou prodejní sítí

Výrobky DAKR hledejte výhradně ve specializovaných prodejnách zahradní techniky, které současně zajišťují i záruční a pozáruční servis.

Seznam prodejců a kontakt na výrobce najdete na www.dakr.com.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.