Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zimní pneumatiky Cooper od firmy CD Motor a.s. zvládnou každý povrch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:03 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zimní motoristické podmínky v zemích Evropské unie jsou stále více nepředvídatelné, a proto je tlak na zvyšování prodeje zimních pneumatik. Cooper udělal srovnávací testy s vedoucími značkami na trhu v EU a vyvinul pneumatiky, které jsou ideálním obutí do zimních podmínek v EU. Zimní pneumatiky Cooper mají nejmodernější dezén i nízkou hlučnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní pneumatiky Cooper | foto: CD Motor

Cooper proniká do nanopolymerových technologií pro zlepšení jízdních vlastností na mokru, sněhu a ledu. Zimní pneumatiky Cooper díky této technologii poskytují přesnou jízdní charakteristiku bez většího opotřebení.

Zimní pneumatiky Cooper mají nejmodernější dezény zlepšující trakci a jsou také vyrobené pro běžně platné předpisy EU, jako např. ekologicky čisté oleje, nízký valivý odpor, menší spotřeba paliva a nízká hlučnost.

Zimní pneumatiky Cooper pro osobní vozy, SUV, off-roady i užitkové vozy

Nové zimní pneumatiky Cooper WEATHER-MASTER WSC jsou určené pro vozy 4x4 SUV. Dezén Weather-master WSC je navržen pro vynikající zimní výkon. Tento směrový dezén je hrotovatelný s vysokým obsahem siliky ve směsi běhounu a je ideální volbou pro nejnáročnější zimní podmínky.

Složení s vysokým obsahem křemičitých složek s nízkou modulací běhounové směsi zajišťuje nadprůměrné výkony a přilnavost na ledu, natátém sněhu, mokru i při extrémně nízkých teplotách.

Patentovaná obvodová drážka zvyšuje přilnavost v situacích, kdy je souvislá a vysoká vrstva sněhu na vozovce. Šestašedesát stoupacích ploch ve vzorku zvyšuje počet záběrových hran pro lepší přilnavost na ledu a sněhu. Vysoká hustota lamel v dezénu zlepšuje přilnavost na ledu a mokru.  

Zimní pneumatiky Cooper Weather-Master SA2 a Weather-Master ST3 jsou určeny prioritně pro osobní vozy. Novinku WM-SA2 charakterizuje střídavě zužující se drážka (TAG) - vyrobená po směru jízdy přes boční rameno drážek značně zvyšuje brzdící schopnost, zatímco centrální drážka zlepšuje trakci.

K doplněním produktu WM-SA2 je WM-ST3, který je určen do extrémnějších zimních podmínek pro dosažení výjimečného záběru na sněhu a ledu. Sofistikovanějším umístěním hrotů je možné ještě dosáhnout větší zlepšení trakce. WM-SA2 a WM-ST3 nabízíme v rychlostním indexu T = 190km/h, od 13” do 16” rozměrů ráfků včetně extra zátěžových XL.

CD Motor 01

Směrové zimní pneumatiky Cooper Discoverer M+S2 jsou určené pro vozy 4X4 SUV. S novou generací směsí se silikou má výborné záběrové a brzdící schopnosti na sněhu, ledu, ale i další její výkony jsou velmi dobré, například aquaplaning, snowhandling, wetbreaking. Tato pneumatika má možnost montáže protiskluzových hrotů. Průměry pneumatiky jsou určeny pro ráfky
15“ – 18“.

Novinku představují zimní pneumatiky Cooper Discoverer M+S Sport. Jsou to vysokovýkonné zimní pneumatiky pro vozy SUV 4x4 s asymetrickým dezénem pro záběr v hlubokém sněhu, ledu, blátě a na mokré vozovce a jsou odolné proti aquaplaningu. Směs se silikou maximalizuje zimní výkon.

Zimní pneumatiky Cooper - ideální obutí do zimních podmínek

Pro off-roady jsou v nabídce zimní pneumatiky Cooper Weather-Master S/T2. Mají ostře řezaný dezén pro lepší záběr. Lamely D² jsou konstruovány na vysoký výkon a jsou plně funkční do úplného opotřebení. U těchto pneumatik je možnost montáže hrotů.

CD Motor 02

Zimní pneumatiky Cooper

Zimní pneumatiky Cooper Discoverer M+S jsou rovněž pro off-roady. Mají ostře řezaný profil běhounu, záběr a brzdící schopnosti na sněhu a ledu. Lamely jsou funkční do úplného opotřebení, je možnost montáže hrotů.

Výhodou těchto novinek jsou nejmodernější výrobní technologie, které zabezpečují nejlepší jízdní vlastnosti v rozbředlém sněhu i v arktických podmínkách.

Zimní pneumatiky Cooper VanMaster
M & S jsou vyvíjené pro užitkové vozy. Výborný záběr a brzdění na sněhu a ledu. Vysoká přilnavost a vedení v extrémním zimním provozu. Lamely D² poskytují vysoký výkon. Možnost montáže hrotů.

Zimní pneumatiky Cooper naleznete na www.cooperpneu.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz