Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Žhavé hypotéky, se kterými se nespálíte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Získat výhodnou hypotéku od důvěryhodného a férového partnera chce každý, kdo touží po novém bydlení. Portál Hypotecnikalkulacka.cz takovou možnost nabízí. Rychle zde porovnáte aktuální nabídky hypotečních domů, najdete si tu vaši a starosti s vyjednáním nejvýhodnějších podmínek a uzavření smlouvy necháte na makléři.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Žhavé hypotéky, se kterými se nespálíte. | foto: Hypotecnikalkulacka.cz

Při hledání hypotéky se lidé často soustředí pouze na výši úroků a zapomínají na další poplatky a podmínky, které mohou na první pohled výhodnou nabídku proměnit ve velmi nevýhodné a drahé řešení svého bydlení. Hypoteční banky a někteří poradci to dobře vědí, a proto své nabídky často koncipují tak, aby bez bližšího studia vypadaly velmi lákavě.

Prokoukněte finty lákavých nabídek a získejte více

Hypotecnikalkulacka.cz se rozhodla s takovou praxí otevřeně skoncovat a uvádět srovnání jednotlivých produktů hypotečních bank podle celkových nákladů úvěrů, tedy RPSN.

Portál poskytuje informační servis, včetně uceleného přehledu nabídek poskytovatelů hypotečních úvěrů. A navíc přidává poradenské a konzultační služby, které vás ochrání před překvapeními v podobě skrytých poplatků nebo navýšením sazeb v průběhu uzavírání smlouvy.

Prokoukněte finty lákavých nabídek a získejte více

Oblíbenou fintou, se kterou se na trhu setkáte, je lákání klientů na velmi nízké úrokové sazby, které v důsledku nemají předpoklady pro schválení u banky, vzhledem k příjmům žadatele či jiným skutečnostem.

Ovšem zpráva o nemožnosti uzavřít smlouvu za slíbených podmínek obvykle přichází až v pokročilé fázi jednání a vede tak ke zvýšenému tlaku na klienta, který pak často akceptuje i méně výhodné podmínky.

Hypotéka s jistotou nejnižší možné sazby

Jednáním o hypotéce s nereálnou úrokovou sazbou ztrácíte nejen čas a peníze, ale mnohdy také chuť do další realizace vašeho stavebního projektu. Hypotecnikalkulacka.cz vás před takovými nepříjemnostmi ochrání, jelikož uvádí zcela reálné úrokové sazby, včetně celkových nákladů RPSN, které je možné schválit u většiny žadatelů.

Makléři pak po analýze požadavků využijí svých zkušeností k výběru správného řešení a dosažení nejlepších možných podmínek s využitím silné vyjednávací pozice, založené na velkém objemu uzavíraných smluv.

Díky této silné vyjednávací pozici portálu a znalostem makléřů se často podaří snížit bankou nabízenou úrokovou sazbu a především vždy vyjednat takové podmínky, které mají všechny předpoklady pro schválení v bance. 

Hypotecnikalkulacka.cz je zkrátka portál, který byste při svém pátrání po vysněné ideální hypotéce rozhodně neměli minout.

portál Hypotecnikalkulacka.cz

 

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Kurzy.cz Ve stejné chvíli, kdy čínský prezident Si Ťin-pching odhaloval dalekosáhlou reformu diplomacie pro lepší distribuci čín...

Najdete na iDNES.cz