Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zepter slaví v České republice již dvacet let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Zepter International ČR byla založena 22. května 1991. Už dvě desítky let tak patří české zastoupení společnosti k nejúspěšnějším společnostem působícím v přímém prodeji na českém trhu a přináší svým zákazníkům vysokou kvalitu, úspory, zdraví, užitek a hlavně celoživotní záruku na ocelové výrobky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zepter slaví v ČR již 20 let I | foto: ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Úspěch společnosti Zepter International stojí na dvou pilířích - kvalitních výrobcích pro zdraví a krásu každého člověka a nabídce pracovních příležitostí pro schopné a ambiciózní reprezentanty.

"Miliony lidí se staly zdravější a šťastnější, protože používají Zepter produkty a služby v každodenním životě. Stovky tisíc lidí si splnily své obchodní a osobní ambice, protože následovaly jedinečný systém úspěchu společnosti Zepter," shrnul výstižně podstatu úspěchu firmy její zakladatel Philip Zepter.

Už dvacet let se obchodní činnost a poslání společnosti Zepter International v České republice řídí zásadou: „Pomáháme lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji.“

"Jsme lidem užiteční, přispíváme jim ke zlepšení životní úrovně, přinášíme novou kvalitu do jejich života, naše výrobky jim poskytují úlevu od bolesti, vysokého tlaku, špatného trávení; kariéra u Zepteru dává komukoli šanci stát se úspěšným a pozitivním způsobem změnit život svůj i celé své rodiny," říká Michal Jílek, generální ředitel společnosti Zepter International ČR.

Významné milníky z historie společnosti

Centrála

• 22. 5. 1991 - založení Zepter International ČR
• 24. 7. 1991 - uzavřena 1. kupní smlouva
• 22. 11. 2000 - otevření logistického centra v Rudné u Prahy
• 19. 3. 2001 - slavnostní otevření centrály společnosti ve Spálené 55, Praha 1
• 12. 4. 2001 - uzavřena 1 000 000. kupní smlouva
• 19. 4. 2004 - rozdělení na jednotlivé programy (Home Art, Medical, Home Care, Cosmetics a Luxury)
• 20. 8. 2008 - uzavřena 1 500 000. kupní smlouva 

V roce 1991 měl český Zepter 896 reprezentantů, zatímco v roce 2010 jejich počet dosáhl 4 318. Rekordní počet kupních smluv byl uzavřen v roce 1997, bylo jich celkem 179 216. Nasmlouvaný prodej dosáhl za období 1991 až 2010 celkové výše 19,8 mld. Kč a bylo uzavřeno 1 565 826 kupních smluv. Od  1. dubna 2011 nabízí společnost Zepter International ČR svým zákazníkům v České republice celkem 710 výrobků. 

Společnost Zepter International ČR pomáhá lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji. Jejím cílem je nadšený zákazník, který má doma produkty, aktivně je používá a zlepšuje tím zdravotní stav svůj i celé své rodiny. Díky dobrým zkušenostem se společností Zepter International ČR i jejími výrobky, je pak doporučuje dál svým přátelům a známým.

Čtvrtstoletí celosvětové mise zdraví a krásy

 Příběh společnosti Zepter International a její mise zdraví a krásy začal přesně před dvaceti pěti lety, v roce 1986, v rakouském Linci. Nyní po čtvrtstoletí úspěchu a neustálé expanze se můžete se zástupci společnosti Zepter, kterých je přes 130 000, setkat ve více než 40 zemích na 5 kontinentech světa.

Společnost nabízí zboží v 5 značkových programech: Medical, Cosmetic, Luxury, Home Care a Home Art. Vlastní 7 továren a 320 000 m2 prodejní plochy.  Obchodních prezentací společnosti se ročně účastní 65 milionů účastníků a má více jak 80 milionů spokojených zákazníků a přes 760 milionů prodaných výrobků.

Společnost Zepter International je také sponzorem významných mezinárodních sportovních akcí jako MS v ledním hokeji, basketbalu, závody F1 a dalších.

Philip Zepter vyznamenán Medailí cti ostrova Ellis Island

Zakladatel společnosti Zepter International Philip

Zakladatel společnosti Zepter International Philip Zepter

Zakladatel a prezident společnosti Zepter International Philip Zepter společně se svou manželkou Madlenou Zepter převzali v sobotu 7. května 2011 prestižní vyznamenání ostrova Ellis Island - Medaili cti (Medal of Honor). Manželům Zepterovým bylo toto ocenění uděleno za jejich dlouhodobou a intenzivní podporu umění, kultury, sportu a filantropie, jež ovlivnila zcela zásadním a trvalým způsobem životy milionů lidí na této planetě. 
Medaile cti ostrova Ellis Island je udělována spolkem National Ethnic Coalition Of Organizations, a to obvykle především americkým občanům rozličného původu jako ocenění jejich výjimečného přínosu své komunitě, národu a světu. V minulosti byly Medailí cti vyznamenány významné osobnosti jako Frank Sinatra, Bob Hope, Qincy Jones, Muhammad Ali, Jane Seymour nebo šest prezidentů Spojených států amerických, včetně Jimmyho Cartera, Billa Clintona a George W. Bushe. Medaile cti ostrova Ellis Island je jedním z nejprestižnějších ocenění USA. Velmi přísný proces výběru kandidátů zaručuje, že vyznamenání bude uděleno jen těm, jejichž činnost měla zásadní a dlouhotrvající vliv v oblasti humanity. Ocenění je oficiálně uznáno jak Senátem, tak Sněmovnou reprezentantů Spojených států amerických a jména vyznamenaných jsou každý rok uvedena v tzv. Congressional Record.

Podnikatelský koncept Zepter - partner podnikání

V případě české pobočky společnosti Zepter International je příčinou úspěchu především kvalitní systém práce, tzv. 5 kroků k úspěchu, a úspěšné zavádění podnikatelského konceptu Zepter - partner podnikání. Daří se také rozvíjet síť regionálních trenérů, kteří připravují pro reprezentanty větší množství kvalitních školení a vzdělávacích projektů.

Generální ředitel Zepter International Michal Jílek

Generální ředitel Zepter International Michal Jílek

"Dobré hospodářské výsledky nepřicházejí nikdy samy od sebe. Náš úspěch vznikl v našich hlavách, když jsme se rozhodli realizovat své myšlenky a představy," říká generální ředitel Zepter International Michal Jílek.

Výraznou roli v hospodářských výsledcích společnosti by měl v následujících letech sehrát úspěšně se rozvíjející podnikatelský koncept regionálních obchodních kanceláří. Systém fungující na principu franšízy umožňuje podnikatelům dosáhnout velkých zisků s minimem rizik.

Nabízí možnost využívat jak firemní know-how, tak materiální zázemí. Hlavním mottem tohoto konceptu, který akcentuje podporu silného partnera - společnosti Zepter - je: "Pracuj pro sebe, ne však sám". Celková výše vyplacených provizí obchodním zástupcům v dosavadní historii Zepter ČR dosáhla téměř 4 mld. Kč.

Více informací o podnikatelském konceptu Zepter - partner podnikání najdete na www.zepterprace.cz.

Kontaktní informace

Více informací o výrobcích Zepter včetně kontaktů najdete na stránkách www.zepter.cz nebo na www.zepterclub.cz. Navštívit můžete také naši reprezentační prodejnu ve Spálené 55, Praha 1 nebo kontaktujte svého nejbližšího prodejce Zepter.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.