Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zepter nabízí nové pracovní příležitosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Profesní růst, zázemí či nadstandardní výdělek. To je menší výčet z toho, co nabízí nové pracovní příležitosti od společnosti Zepter International.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zepter nabízí nové pracovní příležitosti | foto: ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Zajímá vás zdravé vaření a zdravý životní styl, zdravá a čistá domácnost bez prachu a alergenů či zdravotní prevence a domácí léčení? Pak právě práce ve společnosti Zepter International ČR je to pravé pro vás. Váháte a bojíte se, že budete muset každý den jezdit od domu k domu a klepat potenciálním zákazníkům na dveře?

Pak jsou vaše obavy úplně zbytečné. Pracovní příležitosti, které společnost Zepter nyní nabízí, se týkají úplně normálních zaměstnání. Ty vám však nabízí neomezený profesní růst, zázemí i nadstandardní výdělek.

Převážná většina obchodních aktivit, neboli přímého prodeje, společnosti Zepter International probíhá v současné době v České republice především v regionálních obchodních kancelářích nebo na veletrzích, výstavách a dalších podobných akcích.

Pracovní příležitosti pro schopné a ambiciózní reprezentanty a manažery

Společnost Zepter International ČR byla založena 22. května 1991. Už dvě desítky let tak patří české zastoupení společnosti k nejúspěšnějším společnostem působícím v přímém prodeji na českém trhu a přináší svým zákazníkům vysokou kvalitu, úspory, zdraví, užitek a hlavně celoživotní záruku na ocelové výrobky.

Úspěch společnosti Zepter International stojí na dvou pilířích, na kvalitních výrobcích pro zdraví a krásu každého člověka a na tom, že nabízí pracovní příležitosti schopným a ambiciózním reprezentantům a manažerům.

Misí společnosti Zepter je zvyšovat kvalitu života lidí kolem nás, pomáhat řešit jejich zdravotní problémy, a také jim předcházet. Společně usilujeme o zdraví a spokojenost našich zákazníků. Naším cílem je zákazník, který díky výrobkům Zepter upevňuje své zdraví, šetří peníze, čas i energii, je spokojený a naše výrobky doporučuje dále. Pomáhat lidem - to je práce, která má smysl. Stejně jako o zákazníky pečuje společnost Zepter i o své spolupracovníky.

Už dvacet let se obchodní činnost a poslání společnosti Zepter International v České republice řídí zásadou: "Pomáháme lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji."

"Jsme lidem užiteční, přispíváme jim ke zlepšení životní úrovně, přinášíme novou kvalitu do jejich života, naše výrobky jim poskytují úlevu od bolesti, vysokého tlaku, špatného trávení; pracovní příležitosti a následná kariéra u Zepteru dává komukoli šanci stát se úspěšným a pozitivním způsobem změnit život svůj i celé své rodiny," říká Michal Jílek, generální ředitel společnosti Zepter International ČR.

Co nabízí pracovní příležitosti od společnosti Zepter?

 • Možnost vysokého výdělku
 • Bezplatné odborné zaškolení a další vzdělávání reprezentantů a manažerů pro váš trvalý profesní růst a obchodní úspěchy
 • Příležitost dosáhnout rychlé kariéry spolu s trvalých profesním růstem
 • Možnost cestovat a účastnit se národních a mezinárodních akcí
 • Rovnou příležitost pro muže i ženy bez rozdílu věku
 • Být svým vlastním šéfem bez nutnosti počáteční finanční investice
 • Možnost založit si svoji vlastní obchodní kancelář v rámci projektu Zepter – partner podnikání (je nutné mít vlastní skupinu reprezentantů)
 • Firemní benefity a podporu:

1. Soustavné vzdělávání (základní školení, vzdělávací cykly pro manažery TOP 50, manažerská škola, specializované obchodní a manažerské kurzy a semináře)
2. Komplexní marketingová podpora (kampaně na zvýšení znalosti značky a výrobků, PR, inzerce v médiích, webové stránky, soutěže, partnerství na projektech, vytváření marketingových materiálů - letáky, plakáty, návody, pozvánky atd.)
3. Kompletní administrativní a logistická podpora (zákaznické centrum, dodání zboží zákazníkovi, zápůjčky zboží, výhodné sety pro reprezentanty)
4. Zajištění úvěrů od Home Credit (kompletní podpora, možnost splacení úvěru do 6 měsíců bez navýšení)
5. Výhodné tarify od mobilního operátora – slevy 50 %
6. Při plnění plánu příspěvek na provoz kanceláře, poukázky na pohonné hmoty
7. Podpora při náboru (zadávání řádkové inzerce, výhodné podmínky pro zadání on-line inzerce)
8. Zajištění firemních akcí a mítinků
9. Možnost zapojení do firemních soutěží o hodnotné ceny
10. Možnost nákupu zboží a služeb u partnerů Zepter za zvýhodněné ceny

Co společnost Zepter International požaduje?

 • Minimálně středoškolské vzdělání (maturita nebo výuční list)
 • Pracovité lidi zaměřené na výsledky a kariéru
 • Reprezentativní a společenské vystupování
 • Komunikativnost a spolehlivost
 • Ochotu učit se a růst
 • Od uchazečů na pozici manažera navíc požaduje:

  • Organizační schopnosti
  • Schopnost vést tým

  Stále jste se nerozhodli? Přitom je to tak snadné. Stačí jen vědět, který program společnosti Zepter International je vám nejblíže.

  Zepter nabízí nové pracovní příležitosti1

  Jak se stát reperezentantem?

  • Chcete lidem pomoci zbavit se přebytečných kil a zdravotních potíží díky zdravému vaření? Potrpíte si na kvalitu, styl a eleganci? Staňte se reprezentantem nebo manažerem programu Home Art.
  • Chcete lidem umožnit dýchat zdravý vzduch? Záleží vám na přírodě, a proto se chcete při úklidu vyhnout chemii? Staňte se reprezentantem/manažerem programu Home Care.
  • Chcete přinášet lidem zdraví a úlevu od bolesti prostřednictvím certifikované lékařské lampy BIOPTRON? Staňte se reprezentantem či manažerem programu Medical.

  Stačí být starší 18 let, být komunikativní, vystupovat reprezentativně a mít chuť pracovat na 100 %. Pokud jste si jisti, že tohle všechno splňujete, zašlete nám svůj životopis.

  Podrobný návod naleznete na stránkách www.zepterprace.cz. Právě tam také naleznete, jak vypadá první pracovní den reprezentanta a dokonce i první pracovní měsíc. Budete tak přesně vědět, co od pracovní příležitosti čekat.

  Projekt Zepter - partner podnikání

  Pokud máte podnikatelské ambice, ale nemáte dostatečný základní kapitál. Hledáte vyzkoušený a úspěšný podnikatelský koncept, ale chybí vám podnikatelské know-how.

  Chcete dosahovat vysokých zisků s minimem rizik a vydělávat měsíčně 50 000 Kč a více? Je pro vás úspěch výzvou a odměnou zároveň? Tak i pro vás má společnost Zepter International nabídku a řešení v jednom. Podnikejte s podporou silné mezinárodní firmy a založte si svou vlastní obchodní kancelář.

  Více o projektu naleznete na www.zepterprace.cz.

  Zepter nabízí nové pracovní příležitosti1

  Kontaktní informace

  Pracovní příležitosti a více informací o výrobcích Zepter včetně kontaktů najdete na stránkách www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz. Navštívit můžete také reprezentační prodejnu Zepter ve Spálené 55, Praha 1 nebo kontaktujte svého nejbližšího obchodního reprezentanta Zepter.

  Autor:

  Hlavní zprávy

  Nejčtenější

  Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

  Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

  Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

  Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

  Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

  Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

  MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

  MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

  Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

  Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

  Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

  50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

  Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

  Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

  Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

  Další z rubriky

  Smixin, revoluce v mytí rukou

  Smixin, revoluce v mytí rukou

  Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

  Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

  Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

  Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

  Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

  3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

  Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

  Najdete na iDNES.cz