Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ženám pro potěšení slouží výrobky z Niťárny v České Třebové

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jubilejním desátým výročím v moderní historii se 1. června roku 2010 pochlubí firma Niťárna Česká Třebová – tradiční výrobce vyšívacích bavlnek, ručních pletacích, háčkovacích a látacích přízí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kompletní seznam výrobků, jejich cenu a možnost nákupu můžete získat na www.nitarna.cz. | foto: Niťárna Česká Třebová s.r.o.

V tomto uplynulém období proběhla především náročná technická obměna zastaralého strojového parku, která přinesla i nové technologie v barevně příze, ve skárně i u finálního zpracování produktů, a především přinesla své plody v dramatickém zvýšení produktivity práce a zvýšení kvality výrobků.

Niťárna Česká Třebová s.r.o. I

Zaměstnanci Niťárny přispívají vlastním vývojem nových druhů výrobků, především pak pletacích přízí, jako je např. bavlněná příze KATKA nebo viskozová příze s elastanem DANIELA. Přinesly úspěch u našich spotřebitelek a vysoká kvalita byla zárukou dlouhodobého prodeje těchto nových druhů výrobků.

Novinkou mezi produkty Niťárny pak jsou především předlohy pro gobelínové vyšívání, které firma dodává s vyšívacími bavlnkami v široké škále 450 barev a spolupráce na zahraničních projektech při výrobě dětských hraček.

Vysokou kvalitou vyšívacích i háčkovacích přízí překonává firma Niťárna Česká Třebová s.r.o. konkurenci. Dále jsou všechny jejich výrobky zdravotně testovány a certifikovány v TZÚ Brno a vyhovují nejpřísnějším normám pro užití výrobků i pro děti do 3 let.

Niťárna Česká Třebová s.r.o.Kompletní seznam výrobků, jejich cenu a možnost nákupu můžete získat na www.nitarna.cz. Zároveň se zde můžete v recenzi či diskusi podělit o Vaše zkušenosti a nebo se pochlubit Vašim dílem.

Dobírková služba Niťárny funguje spolehlivě a v nejkratší možné době uspokojí Vaše požadavky.

Firma Niťárna Česká Třebová s.r.o.využívá této příležitosti, aby Vás, věrné zákazníky a všechny bývalé pracovníky a kolegy z preofese, pozvali na den otevřených dveří v Niťárně Česká Třebová, který se uskuteční v pátek 18. června 2010.

Přijďte si prohlédnou jedinečnou technologii na jednom z posledních míst v Čechách na výrobu vyšívacích, háčkovacích, látacích a pletacích přízí.

Více naleznete na: www.nitarna.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Najdete na iDNES.cz