Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zemědělství efektivně: senážní vozy a secí stroje ulehčí práci na poli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nač investovat prostředky do úmorné práce, když celé tajemství efektivity tkví v kvalitním vybavení? Pokud se tím řídíte, mohly by vás zajímat nové zemědělské stroje Pöttinger - secí stroj TERRASEM C9 a produktová řada senážních vozů JUMBO.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A. Pöttinger, spol. s r.o | foto: A. Pöttinger, spol. s r.o

Společnost Pöttinger působí na evropském trhu zemědělské techniky již dlouhých 139 let a prodává široký sortiment zemědělské techniky - zemědělské stroje na sklizeň píce (diskové žací stroje, obraceče, shrnovače, samosběrací vozy, lisy a ovíječky) i techniku určenou ke zpracovávání půdy a setí - pluhy, kypřiče, rotační brány a mnoho dalšího.

Velkoobjemové senážní vozy JUMBO

Úspěch slaví například řada senážních vozů JUMBO a JUMBO combiline. Obsahuje inovativní systém AUTOCUT, jenž vyřešil údržbu řezacích nožů. Obsluha u ovládacího panelu stroje JUMBO nastaví pouze přítlak na nůž a počet cyklů, stisknutím klávesy se nože přebrousí. Po necelých čtyřech minutách je celé ústrojí připraveno k další práci.

A. Pöttinger, spol. s r.o - senážní vůz Jumbo

Senážní vozy JUMBO jsou navrženy pro co nejefektivnější chod a kvalitu senáže, ta je špičková. Úspora pracovních sil je 80 %, nafty 50 %. Celkové náklady klesnou téměř o 60 %. Informace vyplývají ze zahraničních výzkumů.

Pöttinger nabízí kvalitní zemědělské stroje, třeba secí stroj TERRASEM C9

Další novinkou na trhu je hydraulicky sklopný secí stroj pro rychlé zakládání porostů do mulče - TERRASEM C9. Existuje několik verzí tohoto secího stroje, přičemž každá je specifická svými technickými parametry. TERRASEM R3 a R4 mají pevný rám a disponují pracovním záběrem 3 a 4 metry. Hydraulicky sklopné C4, C6, C8 a C9 dokážou obstarat záběr 4, 6, 8 a 9 metrů.

A. Pöttinger, spol. s r.o  - TERRASEM C9

TERRASEM C9 je prozatím nejmohutnějším strojem této výrobní série. Pro co nejkvalitnější přípravu seťového lůžka a uložení osiva je stroj vybaven sedmi řadami pracovních orgánů s možností příčného i podélného kopírování nerovností. Diskové brány je možné přestavit dle typu půdy či pracovní hloubky a jejich konstrukce je zcela bezúržbová. Stroj TERRASEM C9 jednoduše zajistí hladký průběh výsevu osiva do půdy i s finálními úpravami povrchu po zasetí. Zemědělské stroje Pöttinger Vám ulehčí práci na poli.

Mezinárodní den Pöttinger

Pöttinger dnes udává směr v oblasti zemědělské techniky a nabízí kvalitní zemědělské  stroje. S veškerými novinkami této rakouské společnosti se mohli seznámit odborníci i obchodní partneři na Mezinárodním dni Pöttinger, jenž se konal na začátku září 2010 v sídle společnosti - Grieskirchenu.

Sešla se zde celá řada lidí, kteří spolu diskutovali nejen nad současnými trendy, ale taktéž nad vyhlídkami do budoucnosti tohoto odvětví. V komplexu firmy bylo vystaveno mnoho strojů značky Pöttinger - např. secí stroje TERRASEM C6 a C8, otočný pluh SERVO 6.50, žací kombinace NOVACAT X8 collector, shrnovač TOP 972 C s-line nebo senážní vozy JUMBO.

Součástí Mezinárodního dne jsou nejen teoretické přednášky, nýbrž i ukázky strojů v praxi. V neposlední řadě návštěvníci nahlédli do výrobní linky, kde mohli sami usoudit, že Pöttinger sází na inovativní výrobní postupy a mnoho návštěvníků si nenechalo ujít exkurzi do Technologického a inovačního centra, odkud pochází drtivá část nejnovějších trendů v zemědělské technice.

Přijďte se podívat na kvalitní zemědělské stroje, více informací naleznete na www.pottinger.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Najdete na iDNES.cz