Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zemědělství efektivně: senážní vozy a secí stroje ulehčí práci na poli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nač investovat prostředky do úmorné práce, když celé tajemství efektivity tkví v kvalitním vybavení? Pokud se tím řídíte, mohly by vás zajímat nové zemědělské stroje Pöttinger - secí stroj TERRASEM C9 a produktová řada senážních vozů JUMBO.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A. Pöttinger, spol. s r.o | foto: A. Pöttinger, spol. s r.o

Společnost Pöttinger působí na evropském trhu zemědělské techniky již dlouhých 139 let a prodává široký sortiment zemědělské techniky - zemědělské stroje na sklizeň píce (diskové žací stroje, obraceče, shrnovače, samosběrací vozy, lisy a ovíječky) i techniku určenou ke zpracovávání půdy a setí - pluhy, kypřiče, rotační brány a mnoho dalšího.

Velkoobjemové senážní vozy JUMBO

Úspěch slaví například řada senážních vozů JUMBO a JUMBO combiline. Obsahuje inovativní systém AUTOCUT, jenž vyřešil údržbu řezacích nožů. Obsluha u ovládacího panelu stroje JUMBO nastaví pouze přítlak na nůž a počet cyklů, stisknutím klávesy se nože přebrousí. Po necelých čtyřech minutách je celé ústrojí připraveno k další práci.

A. Pöttinger, spol. s r.o - senážní vůz Jumbo

Senážní vozy JUMBO jsou navrženy pro co nejefektivnější chod a kvalitu senáže, ta je špičková. Úspora pracovních sil je 80 %, nafty 50 %. Celkové náklady klesnou téměř o 60 %. Informace vyplývají ze zahraničních výzkumů.

Pöttinger nabízí kvalitní zemědělské stroje, třeba secí stroj TERRASEM C9

Další novinkou na trhu je hydraulicky sklopný secí stroj pro rychlé zakládání porostů do mulče - TERRASEM C9. Existuje několik verzí tohoto secího stroje, přičemž každá je specifická svými technickými parametry. TERRASEM R3 a R4 mají pevný rám a disponují pracovním záběrem 3 a 4 metry. Hydraulicky sklopné C4, C6, C8 a C9 dokážou obstarat záběr 4, 6, 8 a 9 metrů.

A. Pöttinger, spol. s r.o  - TERRASEM C9

TERRASEM C9 je prozatím nejmohutnějším strojem této výrobní série. Pro co nejkvalitnější přípravu seťového lůžka a uložení osiva je stroj vybaven sedmi řadami pracovních orgánů s možností příčného i podélného kopírování nerovností. Diskové brány je možné přestavit dle typu půdy či pracovní hloubky a jejich konstrukce je zcela bezúržbová. Stroj TERRASEM C9 jednoduše zajistí hladký průběh výsevu osiva do půdy i s finálními úpravami povrchu po zasetí. Zemědělské stroje Pöttinger Vám ulehčí práci na poli.

Mezinárodní den Pöttinger

Pöttinger dnes udává směr v oblasti zemědělské techniky a nabízí kvalitní zemědělské  stroje. S veškerými novinkami této rakouské společnosti se mohli seznámit odborníci i obchodní partneři na Mezinárodním dni Pöttinger, jenž se konal na začátku září 2010 v sídle společnosti - Grieskirchenu.

Sešla se zde celá řada lidí, kteří spolu diskutovali nejen nad současnými trendy, ale taktéž nad vyhlídkami do budoucnosti tohoto odvětví. V komplexu firmy bylo vystaveno mnoho strojů značky Pöttinger - např. secí stroje TERRASEM C6 a C8, otočný pluh SERVO 6.50, žací kombinace NOVACAT X8 collector, shrnovač TOP 972 C s-line nebo senážní vozy JUMBO.

Součástí Mezinárodního dne jsou nejen teoretické přednášky, nýbrž i ukázky strojů v praxi. V neposlední řadě návštěvníci nahlédli do výrobní linky, kde mohli sami usoudit, že Pöttinger sází na inovativní výrobní postupy a mnoho návštěvníků si nenechalo ujít exkurzi do Technologického a inovačního centra, odkud pochází drtivá část nejnovějších trendů v zemědělské technice.

Přijďte se podívat na kvalitní zemědělské stroje, více informací naleznete na www.pottinger.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Česká advokátní komora komentuje tři aktuální novely zákonů

Tisková konference České advokátní komory

Česká advokátní komora (ČAK) zahájila nový koncept poskytování informací. Do budoucna chce nejen advokáty, ale i...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Najdete na iDNES.cz