Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Surfing již není jen výsadou opálených borců na plážích v Pacifiku, ale je to aktivita, která je díky Surf Areně přístupná každému bez rozdílu věku a toho, zda má nebo nemá předchozí zkušenost se surfingem.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano | foto: Surf Arena s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Surf Arena je především o netradičním zážitku, stylové hudbě, kvalitním občerstvení a pohodové atmosféře v unikátním multifunkčním prostoru, vhodným k mnoha rozličným příležitostem jako jsou firemní večírky, narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou a jiné.

Interierový trenažer surfování je důmyslně tvarovaný bazén, kde je po měkké podložce hnán velkou rychlostí proud vody, díky kterému je spolu se speciálním prknem možné zažít pocity známé z oceánu i daleko od něj.

U zrodu tohoto jedinečného projektu stála právě myšlenka přivést vlnu až do samotného srdce Evropy a zpřístupnit tak tuto populární zábavu i lidem, žijícím stovky kilometrů od oceánu. Surf Arena se nachází v Praze v Letňanech a veřejnosti byla otevřena v únoru loňského roku. Od té doby ji navštívily stovky spokojených zákazníků, kteří si umělou vlnu sami vyzkoušeli i těch, kteří přišli své blízké podpořit a pohodlně se usadit v příjemné kavárně s výhledem na vlnu.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Pro toho, kdo chce zažít neopakovatelný zážitek je Surf Arena tou pravou příležitostí. Celá návštěva trvá přibližně dvě hodiny. Po příchodu absolvujete základní instruktáž a zdarma vám bude zapůjčeno veškeré potřebné vybavení. Poté se Vás ujme zkušený instruktor a jdete na vlnu, kde si postupně vyzkoušíte jízdu v leže (tzv. bodyboarding), při které se hodně nasmějete, a pak jízdu ve stoje (indoor surfing). Na konci dostanete feedback od instruktora a videozáznam, který si můžete odnést domů na památku.

Indoor surfing si v posledních letech získává stále více příznivců po celém světě a dokonce se vyčlenil už jako samostatná sportovní disciplína. Jeho výuka v Surf Areně je unikátní v tom, že zkušení instruktoři se klientům po celou dobu věnují individuálně a pomocí metody ,,taxi-driving“ (společného ježdění), díky které zvládne surfovat už v první hodině opravdu každý. Vyspělá technologie také umožňuje individuální ovládání rychlosti proudu a mezi podobnými zařízeními po celém světě nemá konkurenci.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Pro ty z vás, kteří se chtějí podílet na vzniku tohoto nového sportu u nás, nabízíme systematickou výuku v připravených sportovních kurzech, které směřují k účasti na prvních závodech v indoor surfovingu v České republice.

Surfovat může opravdu každý, na věku nezáleží. Jezdíme s dětmi již od šesti let a dál věková hranice není omezena. Záleží jen na nadšení. Děti vyučujeme v rámci dětského surfařského klubu Malý surfař, kdy je zábavnou a systematickou formou vedeme k získávání potřebných dovedností pro ovládnutí tohoto nevšedního sportu.

Fotogalerie

Surf Arena není jenom o sportu. Je o jedinečné atmosféře, o stylu a zábavě. Surf Arena klub nabízí pravidelné koncerty zajímavých hudebních interpretů, víkendové party s DJ ́s a další zajímavé projekty, které zapadají do nevšedního prostoru hudebního klubu, kavárny a baru.

Chcete-li svým zaměstnancům dopřát netradiční firemní večírek nebo je zabavit zajímavou aktivitou, je Surf Arena tou pravou příležitostí. Stejně tak jako uspořádání jedinečných narozeninových oslav jak pro děti, tak pro dospělé nebo rozluček se svobodou trochu jinak. Surf Arena je prostě místo plné zábavy!

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Messi a spol. jdou pro životně důležitou výhru, ale proti stojí silní Chorvaté! Vstupte do největší komunity sázkařů a...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Další z rubriky

Jedovaté parabeny a silikony v kosmetice. Jak se jim vyhnout?

Kokosový olej na tělo a vlasy s Monoi extraktem

Výrobky italské rodinné firmy Athena’s jsou na českém trhu novinkou. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě...

Vydejte se v neděli do Galerie Butovice na dětský den plný zábavy

Vydejte se v neděli do Galerie Butovice na dětský den plný zábavy

Oslavte dětský den v duchu vesmírné galaxie! V neděli 3. června 2018 od 14 hodin čeká na vaše děti v obchodním centru...

Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme

Letní cesty volají! V HUSKY vás na ně vybavíme.

Cestování s sebou přináší zážitky na celý život. Této aktivitě spousta z nás mile ráda ve svém volnu obětuje alespoň...

Najdete na iDNES.cz