Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00
Surfing již není jen výsadou opálených borců na plážích v Pacifiku, ale je to aktivita, která je díky Surf Areně přístupná každému bez rozdílu věku a toho, zda má nebo nemá předchozí zkušenost se surfingem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano | foto: Surf Arena s.r.o.

Surf Arena je především o netradičním zážitku, stylové hudbě, kvalitním občerstvení a pohodové atmosféře v unikátním multifunkčním prostoru, vhodným k mnoha rozličným příležitostem jako jsou firemní večírky, narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou a jiné.

Interierový trenažer surfování je důmyslně tvarovaný bazén, kde je po měkké podložce hnán velkou rychlostí proud vody, díky kterému je spolu se speciálním prknem možné zažít pocity známé z oceánu i daleko od něj.

U zrodu tohoto jedinečného projektu stála právě myšlenka přivést vlnu až do samotného srdce Evropy a zpřístupnit tak tuto populární zábavu i lidem, žijícím stovky kilometrů od oceánu. Surf Arena se nachází v Praze v Letňanech a veřejnosti byla otevřena v únoru loňského roku. Od té doby ji navštívily stovky spokojených zákazníků, kteří si umělou vlnu sami vyzkoušeli i těch, kteří přišli své blízké podpořit a pohodlně se usadit v příjemné kavárně s výhledem na vlnu.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Pro toho, kdo chce zažít neopakovatelný zážitek je Surf Arena tou pravou příležitostí. Celá návštěva trvá přibližně dvě hodiny. Po příchodu absolvujete základní instruktáž a zdarma vám bude zapůjčeno veškeré potřebné vybavení. Poté se Vás ujme zkušený instruktor a jdete na vlnu, kde si postupně vyzkoušíte jízdu v leže (tzv. bodyboarding), při které se hodně nasmějete, a pak jízdu ve stoje (indoor surfing). Na konci dostanete feedback od instruktora a videozáznam, který si můžete odnést domů na památku.

Indoor surfing si v posledních letech získává stále více příznivců po celém světě a dokonce se vyčlenil už jako samostatná sportovní disciplína. Jeho výuka v Surf Areně je unikátní v tom, že zkušení instruktoři se klientům po celou dobu věnují individuálně a pomocí metody ,,taxi-driving“ (společného ježdění), díky které zvládne surfovat už v první hodině opravdu každý. Vyspělá technologie také umožňuje individuální ovládání rychlosti proudu a mezi podobnými zařízeními po celém světě nemá konkurenci.

Že surfovat už může každý? V Surf Areně v Praze ano

Pro ty z vás, kteří se chtějí podílet na vzniku tohoto nového sportu u nás, nabízíme systematickou výuku v připravených sportovních kurzech, které směřují k účasti na prvních závodech v indoor surfovingu v České republice.

Surfovat může opravdu každý, na věku nezáleží. Jezdíme s dětmi již od šesti let a dál věková hranice není omezena. Záleží jen na nadšení. Děti vyučujeme v rámci dětského surfařského klubu Malý surfař, kdy je zábavnou a systematickou formou vedeme k získávání potřebných dovedností pro ovládnutí tohoto nevšedního sportu.

Fotogalerie

Surf Arena není jenom o sportu. Je o jedinečné atmosféře, o stylu a zábavě. Surf Arena klub nabízí pravidelné koncerty zajímavých hudebních interpretů, víkendové party s DJ ́s a další zajímavé projekty, které zapadají do nevšedního prostoru hudebního klubu, kavárny a baru.

Chcete-li svým zaměstnancům dopřát netradiční firemní večírek nebo je zabavit zajímavou aktivitou, je Surf Arena tou pravou příležitostí. Stejně tak jako uspořádání jedinečných narozeninových oslav jak pro děti, tak pro dospělé nebo rozluček se svobodou trochu jinak. Surf Arena je prostě místo plné zábavy!

Témata: Pacifik, pláž, Letňany

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Najdete na iDNES.cz