Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ze starého nový? Rekonstrukce výtahové šachty opláštěním FERMACELL

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Při opláštění výtahových šachet systémem FERMACELL ocení majitelé životnost, bezpečnost a ekonomickou efektivnost systému, obyvatelé domu pak prvotřídní vzhled nové výtahové šachty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ze starého nový? Rekonstrukce výtahové šachty opláštěním FERMACELL | foto: Fermacell

Bylo by zajímavé vědět, jak by reagovali lidé na otázku, k čemu je vlastně potřeba opláštění výtahových šachet. Podle někoho je nové opláštění a náhrada pletiva u starší výtahové šachty otázkou prevence proti úrazům, určitě by se vyskytl i názor, že je potřeba oddělit technologii výtahu od často ne zrovna čistého prostředí na schodišti.

Někdo přidá faktor estetiky - opláštěná šachta ve světlé barvě vypadá lépe než starší pletivo s nánosem prachu. Výtah dnes nepředstavuje pouze technologii a dopravní prostředek, ale i nedílnou součást domu, která dotváří estetický celek a je zajímavým designovým prvkem.

Člověk obeznámený s požárními předpisy přidá i protipožární ochranu. Z pohledu majitele je velmi podstatný i faktor bezpečnosti - za bezpečnost a bezpečný provoz výtahu odpovídá právě majitel objektu.

Ze starého nový? Rekonstrukce výtahové šachty opláštěním FERMACELL1

Materiály FERMACELL k opláštění výtahové šachty se těší stále větší oblibě

Ocelové konstrukce výtahových šachet mohou být opláštěny různými materiály - sklem, plechem, cementotřískovými deskami, objevuje se i dostavba cihlovou vyzdívkou. V poslední době se velké oblibě u odborné veřejnosti těší sádrovláknité materiály FERMACELL - zejména pro velmi dobré vlastnosti protipožární, pevnostní, hlukové, izolační, desky jsou navíc vhodné pro použití ve vlhku.

Materiály FERMACELL si získaly velký respekt v oblasti dřevostaveb a obecně v suché výstavbě, přesto se způsob jejich použití pro výtahové šachty oproti suché výstavbě zásadně mění. Tímto materiálem lze nejen opláštit výtahovou šachtu, ale za pomocí CD profilů šachty prodlužovat, vytvářet nové portály či zakrytovat elektrorozvody v domě.

Taktéž prostupy kolem šachet lze sádrovláknitými deskami realizovat bez mezer mezi schodnicemi a opláštěním - častou to příčinou propadu drobných předmětů.

Ze starého nový? Rekonstrukce výtahové šachty opláštěním FERMACELL2

Sádrovláknité desky k opláštění výtahové šachty, které plní i ty nejnáročnější limity

Všechny klíčové požadavky, kladené současnými normami na opláštění výtahových šachet, plní materiály FERMACELL na výbornou. Desky navíc ztužují ve vodorovném směru konstrukci výtahové šachty.

Zdrojem mimořádně dobrých protipožárních parametrů sádrovláknitých systémů je nejen jejich vysoká objemová hmotnost, ale i ucelený systém skladeb konstrukcí. Suché konstrukce s těmito deskami mají výborné akustické vlastnosti, navíc je lze realizovat v krátké době.

Bez vysychání, bez špíny a bez problémů se statikou. Certifikáty tuzemských i evropských zkušeben, které jsou zájemcům plně k dispozici, ukazují, jak sádrovláknité desky a systémy FERMACELL plní nejnáročnější limity v oblasti kvality, ohleduplnosti k životnímu prostředí, zdraví spotřebitelů, pevnosti, požární bezpečnosti či protihlukové ochrany.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.