Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Komerční sdělení   0:03aktualizováno  0:03 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího manžela. Chtěl svojí paní trpící astmatem vytvořit domov, kde se jí bude dobře dýchat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze. | foto: Archiv společnosti Hyla

Víte sami, že když se vám špatně dýchá ať už kvůli vedru, nemoci nebo prachu ve vzduchu, cítíte se hodně špatně. Máte jediné přání – pořádně se nadechnout. Bez námahy, bez bolesti. A zdravý domov – to je přesně to, co Hyla dá také vám.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Prach, dráždivé látky a pyly zdravotním systémem Hyla odstraníte jednoduše. Stačí stisknout tlačítko, vzduch s prachem hyla prožene vodou a dočistí samočisticím rotačním separátorem. I když jsou některé pyly nesmáčivé, separátor je opakovaně a opakovaně zapírá do vody v nádobě, až v ní definitivně zůstanou. S vodou je vylijete a máte doma opravdu čisto. Šetříte peníze za filtry, sáčky nebo jiný spotřební materiál. Podle lidí, kteří Hylu mají, minimálně 20 let.

Po celou dobu máte k dispozici všechny tipy jak si domácí úklid a čištění vzduchu maximálně ulehčit. Pokud zapomenete, jak rychle a do hloubky klepat matrace nebo vyčistit dřevěnou podlahu, stačí zavolat na bezplatnou linku 800 100 053. Poradíme po telefonu nebo přijede náš poradce, který vás nebo vaši uklízečku vše naučí.

Mimochodem, poradci jsou zvlášť školení a motivovaní, vystupují profesionálně a co se týče Hyly, ovládají vše. Pokud byste se chtěli starat o uživatele hyly ve svém regionu, napište a zvážíme případnou spolupráci.

Budete se moci opřít o vynikající produkt, protože Hyla se od začátku soustředila na kvalitu. Kdo si ji koupil v roce 1995 tehdy za poloviční cenu oproti konkurenci, výrazně ušetřil a šetří dodnes. Více než 15 tisíc domácností využívá tento velmi dobře pracující multifunkční přístroj.

Proč tenkrát lidi investovali částku, za kterou bylo pěkné ojeté auto? Viděli dál než ostatní. Investovali do svého zdraví a zdraví svých dětí. Spočítejte si s nimi, kolik za 20 let dáte za různé vysavače, ať už robotické nebo jiné. K tomu přidejte čističky vzduchu, které budou stále potřebnější, úklidové prostředky a spotřební materiál. Zahrňte cenu času, který strávíte v čekárně u lékaře a doplatky za léky. Dojdete k šestimístnému číslu.

Využijte proto možnost ozdravit svůj domov, ušetřit čas strávený uklízením i peníze. Tak jako to udělali vaši sousedé a kamarádi. A protože si vážíme vaší přízně, prvních 20 domácností, kde si v srpnu 2018 Hylu EST vyzkouší, dostane kromě speciální akční nabídky také nádhernou kuchyňskou váhu. Akce trvá do vyčerpání zásob.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Chystáte se prodat svou nemovitost, ale nevíte si rady? Celý proces může být poměrně náročný, zejména v případě, že...

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Firma Ariston je věrná cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné dokončení první fáze projektu „Ariston Comfort...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Najdete na iDNES.cz