Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zděné domy za bezkonkurenční ceny nabízí developerský projekt Obříství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Developerský projekt stavební a developerské společnosti v.z.ideastav a.s. nabízí v obci Obříství, vzdálené 25 km z centra Prahy, zděné domy z kvalitních materiálů (POROTHERM) od renomovaných výrobců za bezkonkurenční ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

v.z. ideastav, a.s. - Developerský projekt OBŘÍSTVÍ | foto: v.z. ideastav, a.s.

Developerský projekt, který realizuje společnost v.z.ideastav a.s., nabízí čtyři varianty rodinných domů v provedení 5+kk, 4+kk, včetně garáže. Zděné domy 4+kk staví developerská firma jako dvojdomy, spojené garážemi k sobě (dům B, CII) a domy řadové s garáží na pravé straně (dům C).

Domy C a B jsou půdorysně stejné, liší se pouze tvarem střechy, dům C má navíc vikýř, díky němuž se částečně změní dispozice místností v horním patře domu. Zděné domy v.z.ideastav a.s. prodává kompletně připravené k bydlení, včetně úpravy pozemku a oplocení.

Domy jsou napojeny na veškeré IS a vytápěny plynovým kotlem. Projekt je citlivě začleněn do původní zástavby. Rodiny s dětmi ocení novou školku, školu, zdravotní středisko, sportoviště i krásnou přírodu.

Zděné domy z kvalitních materiálů za bezkonkurenční ceny

Dům A:
Developerský projekt Obříství nabízí zděné domy 5+1 s garáží, které jsou ukázkou moderního bydlení pro početnou rodinu, která ke svému životu potřebuje zvýšené standardy bydlení. Přízemí dominuje velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, s vchodem na terasu a do zahrady.

v.z. ideastav, a.s. - Dum A

Dostatek prostoru zajišťují úložné místnosti a to formou skladů, spíží a šaten. V dolní části domu je samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. Další koupelna s rohovou vanou a WC je v horní části domu, kde kromě haly, pracovny, ložnice, šatny a dalších dvou pokojů budete uspokojeni prostorným balkonem. Garáž a další venkovní stání pro auto je samozřejmostí.

Dům B:
 4+1 s garáží, dominuje obývací pokoj s interiérovým dřevěným schodištěm, kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Ve druhém podlaží naleznete dvě ložnice, dětský pokoj/pracovnu a velmi prostornou koupelnu s vanou a WC. Ze dvou pokojů je možný vstup na prostorný balkón s výhledem do okolí. Díky sedlové střeše je v tomto domě ve standardní výbavě pochůzí půdní prostor, pro uskladnění sezónních věcí.

Developerský projekt kladoucí důraz na kvalitu provedení a volbu materiálů

v.z. ideastav, a.s. - Developerský projekt OBŘÍSTVÍ II

Pro všechny zděné domy společnost v.z.ideastav a.s. používá jako střešní krytinu betonové tašky Bramac Max včetně příslušenství. Venkovní omítky jsou strukturální silikonové, probarvené, v interiéru vápenosádrové jednovrstvé hladké. Klempířské prvky jsou z barevného hliníkového plechu.

Ve standardním vybavení domu je jako podlahová krytina zvolena keramická dlažba a laminátová plovoucí podlaha tl. 7mm. Vstupní dveře a okna jsou plastová, šestikomorová v bílé barvě, u domu B,C z venkovní části v barvě zlatý dub. Vnitřní dveře jsou plné, buk lamino, v nevětraných místnostech s mřížkou. Zárubně jsou obložkové z materiálu schodného s dveřmi.

Developerský projekt Obříství

Celý developerský projekt klade důraz na kvalitu provedení a volbu materiálů. Více se dozvíte na www.kvalitni-domy.cz a na telefonu 739 10 10 10.

Zděné domy jsou vytápěny plynovým kotlem Buderus Logomax, jsou v něm instalovány deskové radiátory Buderus a v koupelnách navíc otopné žebříky Termia. Teplota  je regulována prostorovým termostatem a termostatickými hlavicemi. Všechny zděné domy jsou vybaveny krbovým komínem, mají strukturovanou kabeláž  s vývody ve všech místnostech. Dále nabízíme velké množství klientských změn včetně dispozičních řešení.

Domy A je možné koupit jako hrubé stavby s výraznou slevou. Celé zděné domy jsou oplocené a to z čelní strany v kombinaci KB-blok s dřevěnými plaňkami v tmavém odstínu, brankou k domu a bránou ke garáži. Zahrady jsou odděleny pletivem a okolí domu je zpevněné zámkovou dlažbou s vegetačními tvárnicemi.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Ocel nebo hliník? Vybíráme vhodný materiál plechové střechy

SATJAM Trend

Pokud jste se při výběru střešní krytiny na váš dům dostali až k plechovým střechám, čeká vás další volba, zjednodušeně...

KMB SENDWIX: Pasivní dům jako ze stavebnice

Pasivní vzorový dům Chelčice

Pasivní dům si lze představit jako stavbu, která pro svůj provoz spotřebuje málo energie – protože s ní umí dobře...

Jaké parametry porovnávat při výběru tepelného čerpadla?

Jaké parametry porovnávat při výběru tepelného čerpadla?

Rozhodně ne cenu, protože ta sama o sobě nemá žádnou vypovídací hodnotu. Tepelné čerpadlo s nízkou pořizovací cenou má...

Najdete na iDNES.cz