Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zbavte se přebytečných kil díky bezbolestné liposukci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
I přes cvičení a úpravu jídelníčku někdy kila nejdou dolů. Pokud se mezi tyto nešťastníky řadíte i vy, nabízí se jedna možnost ke zvážení – liposukce. Díky laseru SlimLipo totiž nyní probíhá zcela bezbolestně a dokonce dokáže vyhladit i neústupnou celulitidu!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zbavte se přebytečných kil díky bezbolestné liposukci | foto:  BRANDEIS CLINIC, s.r.o.

Problematické partie jako jsou břicho, stehna či zadní partie jdou někdy hubnout opravdu ztuha. Obvykle člověk totiž shazuje objem hlavně v těch partiích, u nichž to zdaleka není žádoucí. Cílená laserová liposukce však umožní zaměřit se přesně na tu partii, kterou chcete zeštíhlit.

Těžko odstranitelné cvičením i dietou bývají tukové polštářky na svrchních částech paží nebo zezadu na bocích (tzv. madla lásky). I v těchto neobvyklých oblastech můžete díky bezbolestné laserové liposukci zkrásnět. Laserová liposukce toho však umí mnohem více, například zvýraznit kontury obličeje, odstranit nepěknou „dvojitou bradu“ nebo zlepšit stav pomerančové kůže.

Je však třeba zákrok podstoupit u skutečných profesionálů. Ty najdete na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic, která vlastní špičkový americký laser SlimLipo. Právě díky němu jsou schopni dosáhnout při liposukci dokonalých výsledků.

Čím se liposukce SlimLipo liší od ostatních?

Laserová liposukce prováděná přístrojem SlimLipo je maximálně šetrná, a tím pádem zcela bezbolestná. Nejprve je do ošetřované oblast aplikovaná tumescentní anestezie, takže pacient nevnímá žádné nepříjemné tlaky či tahy.

Největším rozdílem oproti jiným typům liposukce je nicméně to, že SlimLipo tuk mechanicky netrhá, ale laser jej rozpustí a kanylou se pak tuk snadno odsaje. U tradičních typů liposukce bývá ošetřovaná oblast po zákroku, když odezní anestezie, bolestivá. U SlimLipo tomu tak není, protože při zákroku nedochází k poškození okolních tkání ani vzniku větších řezných ran, laser do kůže prostupuje jen několika velmi drobnými řezy.

Po liposukci nezůstanou jizvy ani celulitida

Po liposukci zůstanou v místech vstupu kanyl pod kůži malé jizvičky. Ty však díky správné péči po zhojení takřka vymizí. Nemusíte tak mít obavy, že by vám na liposukci kromě plochého bříška či vytvarovaných nohou zbyly i jiné, nechtěné vzpomínky.

Šetrné a bezbolestné odstátí tuku však není jediným benefitem SlimLipo. Dokáže také zpevnit a stáhnout povolenou kůži, a tím pádem odstraňuje celulitidu. Bezbolestná laserová liposukce vám tak pomůže nejen zbavit se přebytečných kil, ale má na kůži i zpevňující efekt.

Téměř žádná omezení

Díky rychlosti zákroku, který trvá zhruba hodinu, a jeho bezpečnosti chodí většina pacientů opět do práce již druhý den po liposukci. Jedinou povinností pacientů je nošení stahovacího prádla, které ještě více napomáhá zpevnění kůže.

Díky tomu, že ve své druhé funkci podporuje laser SlimLipo stažení a zpevnění pokožky, je tento typ liposukce vhodný i pro osoby vyššího věku, jimž se právě kvůli riziku povolené kůže v důsledku její snížené elasticity obvykle klasická liposukce již nedoporučuje.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz