Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zažijte španělskou atmosféru v Brně v restauraci Española

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Španělská restaurace Española Restaurante & Tapas bar nabízí vynikající španělskou kuchyni v bohaté paletě chutí, vše korunováno příjemným jižanským prostředím. V Brně před téměř čtyřmi roky jako první představila španělskou kuchyni. O kvalitě svědčí to, že v konkurenci zůstala na špici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Española – Restaurante & Tapas Bar | foto: Espanola – Restaurante & Tapas Bar

Sálající slunce, divoká korida, ohnivé flamenco. Tři pilíře, na kterých stojí naše představy o Španělsku. Ale tato země je mnohem více. Byla by škoda si je nerozšířit. A proč nezačít přes to, co je pro Španělsko typické? Jídlo.

K němu mají všichni Španělé vřelý vztah. Jejich oblíbený výrok "Není nic důležitějšího, než dobře jíst a pít" vyjadřuje dokonale životní postoj. A naší uspěchané době jen prospěje něco z jejich filozofie.

Španělská atmosféra a skvělá kuchyně v jednom

A tak zastavte svoje kroky v brněnské oáze španělské pohody a skvělé kuchyně, v Española Restaurante & Tapas bar, Botanická ulice 605/19. K dispozici je tu 50 míst, o dalších 50 se prostor rozšiřuje za hezkého počasí na venkovní zahrádce. Vnitřní uspořádání lze variabilně změnit do odděleného prostoru pro menší soukromé akce.

Otevřeno je od pondělí do soboty od 11.00 do 23:30 hodin. V neděli od 12.00 do 23.00 hodin.

interiér restaurace

V příjemném červeno-žlutě laděném interiéru s motivy koridy a flamenca na stěnách dokonalé chutě španělské kuchyně jen vyniknou.

Španělská kuchyně je velice zajímavá i z toho důvodu, že ji ovlivnily v historii zámořské objevy a s nimi spojené gastronomické novinky. A samozřejmě také maurský vliv.

Výsledek je pro naše chuťové buňky úžasný. Tapas, paella, tortillas, burritos, salsa či klobásky Chorizo. Jídelní lístek je dvojjazyčný, španělsko-český. Zprvu jen zvukomalebná slova, která pro nováčka nemají žádnou konkrétní tvář, se na talíři mění v dokonalý vjem. Úžasný vzhled, ještě lepší chuť.

Tapas startuje ukázku španělské kuchyně

Española Restaurante & Tapas bar nabízí místo předkrmů právě vyhlášené španělské tapasy. Ve zdejší restauraci je pravidelně obměňují, takže můžete postupně ochutnat mnoho druhů. Z hlavních chodů pak záleží na chuťových preferencích hostů.

paella

Dáte si paellu, tradiční španělský pokrm podávaný v pánvi, burrito - pšeničnou tortilu plněnou masem a zeleninou či pořádný steak z kvalitního hovězího? Nebo upřednostníte ryby a plody moře, případně klasiku vepřové panenky či kuřecího masa v netradiční úpravě? Záleží jen a jen na vás. Rozhodně s žádným výběrem nešlápnete ve zdejší skvělé kuchyni vedle. Gurmáni ocení i pestrý nápojový lístek s množstvím sangrií a srdce vinaře zaplesá nad vinnými skvosty.

Espanola – Restaurante & Tapas Bar

V nabídce nezapadnou ani denní menu. Vždy je polévka a na výběr ze dvou hlavních jídel za více než přijatelné ceny. A navíc na internetových stránkách restaurace www.espanola.cz najdete možnost zasílání denního menu na váš mail.

Zároveň si tu můžete prohlédnout bohatou fotogalerii a navnadit se obsahem jídelního a nápojového lístku. A pak už stačí jen vyrazit. Třeba na některou z pravidelně pořádaných gastronomických akcí.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Zná vaše společnost strategickou hodnotu korporátních cen?

Ocenění v oblasti podnikání jsou skvělým nástrojem pro směřování firem, udržení...

Firmy všech velikostí dnes čelí výzvám stále rostoucí globální ekonomiky. Zatímco mnoho korporací hledá cesty pro...

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově.

Desetiletý Adam je po těžké operaci mozkového nádoru. Do dětské léčebny Vesna v Janských Lázních jezdí s maminkou sedm...

Najdete na iDNES.cz