Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zažijte Chorvatsko jinak. Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chorvatsko se stále těší velké oblibě českých turistů. Najdete zde průzračně čisté moře, upravované pláže, nádherné parky, tisíce ostrovů a rozličné památky. Vyrazte za odpočinkem a poznáním na pobyty do luxusních kempů! Tento netradiční styl ubytování nabízí vysoký komfort ve spojení s přírodou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech | foto: CK Maják Top s. r. o.

Jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Jadranu je riviéra Poreč na Istrijském poloostrově, která láká na nový aquapark s 11 tobogány, řekou a bazénem s vlnami. Z adrenalinových sportů si můžete vyzkoušet vodní lyžování, milovníci přírody určitě ocení jízdu na kole nebo kolečkových bruslích po krásných místních cyklostezkách. Konají se zde i projížďky lodí.

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

Chorvatsko se pyšní jedním z nejlepších kempů Evropy

Součástí Porečské riviéry na poloostrově Istria je resort Zelená Laguna s kempem Bijela Uvala****,který patří k jednomu z nejkvalitnějších kempů Evropy. „Většina ubytovacích kapacit je ve stínu stromů, ubytovaní hosté si mohou zapůjčit naše kola a kajaky na moře,“ prozradil Ing. Petr Svozil, jednatel cestovní kanceláře MAJÁK TOP, která má tento luxusní kemp ve své nabídce.

Každoročně je tento komfortní kemp oceňován Evropskou asociací jako jeden z nejlepších. Kvalita, vybavení a čistota kempu je skutečně mimořádná. Standardem v ceně pobytu jsou animační programy, fotbalové turnaje, program pro děti, diskotéky, živá hudba a kulturní představení. Zahrát si zde můžete i stolní tenis nebo plážový volejbal. Nechybí ani kvalitní wifi připojení ZDARMA.

K letní dovolené patří bazény a průzračně čisté moře

Děti si v kempu Bijela Uvala mohou hrát na velmi dobře vybavených dětských hřištích a pro všechny věkové kategorie jsou k dispozici 4 bazény. Čisté pláže označené Modrou vlajkou se nacházejí přibližně 300 metrů od ubytovacích jednotek, část pláže je dokonce vyhrazena milovníkům nudismu.

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech
Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

„Rodinné dovolené se v tomto kempu každoročně účastní několik stovek klientů ze všech koutů ČR. Klienti mohou využít dopravu autobusem cestovní kanceláře, případně přijet vlastním automobilem. Stravování je řešeno ve spolupráci s chorvatskou cateringovou firmou,“ říká Petr Svozil a dodává: „Rodinná atmosféra je po celou dobu existence CK stěžejní filozofií při zajišťování dovolené našich hostů. Stále obdivujeme krásy chorvatského slunce, moře a sepětí s přírodou, které nám pobyt v kempu umožňuje.“

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

Pobyty v Chorvatsku přímo od specialisty na tuto krásnou destinaci

CK MAJÁK TOP se v oblasti cestovního ruchu pohybuje již více než 22 let a specializuje se na pobyt v luxusních kempech v Chorvatsku. Cestovní kancelář dříve působila jako CK Panza, respektive CK Panza – Go! Začínala pobyty ve stanech, postupně přidávala možnost polopenze. Zajišťovala také program pro děti vyškoleným personálem.

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

Nyní cestovní kancelář Maják TOP disponuje vlastními klimatizovanými či vytápěnými karavany a mobilními domky, které splňují požadavky pro ubytování hotelového typu, přitom však v těsném sepětí s přírodou.

Zažijte Chorvatsko jinak! Vyzkoušejte pobyty v luxusních kempech

„V zimních měsících se zaměřujeme na lyžařské zájezdy do Alp. Úzce spolupracujeme s největším touroperátorem pro zimní zájezdy – Nev Dama. V nabídce máme tedy možnosti ubytování ve střediscích Itálie, Rakouska a Francie. Opět s dopravou individuální nebo autobusovou. Pro menší uzavřené kolektivy pořádáme vlastní lyžařské zájezdy přímo dle jejich objednávek naším mikrobusem,“ uzavírá Ing. Petr Svozil z CK MAJÁK TOP.

Více informací o CK MAJÁK TOP a její nabídku ubytování v kempu Bijela Uvala****, ale i jiné lákavé pobyty najdete na www.majaktop.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

TRUMF, český výrobce koření pro profesionály, slaví 25. výročí založení

Sídlo společnosti v Dolním Újezdě

Společnost TRUMF International s.r.o. již 25 let dodává na trh koření a kořenicí směsi určené pro profesionální účely....

Co je trendem letošních Vánoc? Věnujte svým blízkým zdravý dárek

Co je trendem letošních Vánoc? Věnujte svým blízkým zdravý dárek

Proteinové nápoje ze sušeného ovoce a zeleniny jsou trendy dárkem pro tento rok. Mladá firma vyváží do 19 zemí světa a...

Hasiči ze společnosti Deza doma obhájili loňské zlato

Hasiči ze společnosti Deza doma obhájili loňské zlato.

Síla, rozum a mrštnost jsou bezesporu vlastnosti a dovednosti, kterými musí disponovat každý hasič. Obzvlášť to platí...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz