Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zavedením řízené dokumentace ihned zvýšíte efektivitu podnikání

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00
Ať má vaše firma 10 nebo 250 zaměstnanců, vpusťte mezi ně silného pomocníka v podobě řízené dokumentace Alfresco DMS s modulem eDoCat DMS (Document Management System) a výrazně usnadníte chod vašeho podnikání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řízená dokumentace | foto: eDoCat

V dnešní době jsou stále častěji zmiňovány úspory a snižování nákladů spolu se zvýšením efektivity práce. Zlomovým receptem je nasazení tzv. řízené dokumentace, která představuje centrální místo pro oběh, připomínkování, schvalování a ukládání všech dokumentů v elektronické podobě v celé firmě. Řízená dokumentace je nejvhodnějším místem pro bezpečné a kdykoliv dostupné uložení dokumentů.

Investice do řízené dokumentace je výhodná od první chvíle

Přejděte na bezpapírovou kancelář s řízenou dokumentací a oceníte snadnost používání, ovládání v češtině a výrazné zvýšení efektivity oběhu obchodních dokumentů ve vaší firmě. Současně výrazně ušetříte za papírový tisk, náklady na poštovné a část pracovní doby vašich zaměstnanců, kteří tak pro vás budou moci vytvářet jiné hodnoty.

Produkt eDoCat je poskytován společností Onlio nejen jako řešení dodávané na základě projektu, ale nově i jako řešení řízené dokumentace v tzv. modelu SaaS (tzn. Software jako služba - Software as a Service). SaaS je model nasazení programového vybavení, kdy není třeba žádná instalace na straně zákazníka.

Pořízení a provoz řízené dokumentace je pak velmi jednoduchý, rychlý a bez investic. Koncový uživatel eDoCat používá podobně jako internetové stránky v běžném prohlížeči s připojením do sítě internetu. Při nasazení a pro používání řízené dokumentace jako výkonného každodenního pomocníka se obejdete bez IT a také bez hlubší IT znalosti.

Řízená dokumentace

Řízená dokumentace

Snadné zpracování všech dokumentů včetně přijatých faktur

Usnadnění zpracování přijatých faktur spočívá v naskenování každého dokumentu přijatého klasickou poštou, včetně přijatých faktur. Při ukládání se z dokumentu automaticky uloží klíčové údaje dokumentu.

Například takto zpracovaná faktura může být hned předána ke schválení pověřenému pracovníkovi, bude spárována a po finálním schválení bude předána touto efektivní cestou oběhu dokladů v elektronické formě až k finálnímu proplacení.

Zjednodušení práce s datovými schránkami

Řízená dokumentace díky modulu eDoCat může snadno přijímat data z vaší datové schránky, ta pak mohou být snadno a rychle elektronicky tříděna a předána k vyřízení a dalšímu zpracování po celé firmě.

Načtení dokumentů proběhne automaticky a dokumenty můžete následně i odesílat přes datovou schránku přímo z řízené dokumentace eDoCat. S řízenou dokumentací splníte všechny náležitosti pro používání datových schránek.

Řízená dokumentace

Řízená dokumentace

Co získáte zavedením řízené dokumentace eDoCat?

 • Centrální místo pro oběh a ukládání všech dokumentů v elektronické podobě.
 • Dostupné kdykoliv a kdekoliv nejen na počítači, ale také na chytrém telefonu nebo tabletu díky řešení eDoCat jako služba.
 • Centrální úložiště všech vašich dokumentů s vysokým stupněm zabezpečení.
 • Podporu všech běžných typů kancelářských dokumentů, PDF, obrázků, videa, audiozáznamů, celých e-mailů, ale také větších souborů.
 • Získáte mj. možnost schvalování a připomínkování pomocí workflow mezi všemi zaměstnanci.
 • Snadno použitelnou řízenou dokumentaci (umíte-li používat internet a běžné kancelářské aplikace, pak umíte používat řízenou dokumentaci).
 • eDoCat je plně v češtině, ovládání je zřetelné a logické.
 • Nulové náklady na pořízení, provoz a správu hardware pro řešení SaaS.
 • Pokročilé fulltextové vyhledávání mezi všemi dokumenty.
 • Pořízení i používání bez nutné pomoci a hlubší znalosti IT.
 • Součástí řešení je i proškolení a podpora dle individuálního řešení pro klienta.
 • eDoCat vám může pomoci k udělení certifikace ISO, pro kterou je řízená dokumentace nutností.
 • Nesrovnatelně nižší náklady oproti výběru řešení od největších výrobců software. Náklady za licenci Alfresco Community Edition jsou nulové a za nasazení s modulem eDoCat velmi výhodné.

Procesy vývoje, implementace a podpory produktové řady eDoCat jsou pravidelně prověřovány v rámci certifikace systému řízení organizace dle ISO 9001 certifikační autoritou ISOQAR.

Produkt eDoCat DMS získal v říjnu 2012 významné ocenění IT PRODUKT 2012 v soutěži pořádané čtrnáctideníkem Computerworld vydávaným společností IDG Czech Republic.

onlio
onlio

onlio

Společnost Onlio, a.s., nabízející řešení řízené dokumentace Alfresco a eDoCat na českém trhu, aktuálně umožňuje možnost prezentace cílovým podnikům, firmám a úřadům dle individuální domluvy zdarma.

Autor: Štěpán Martínek, Konzultant Onlio

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vyvíjejte technologie pro celý svět. Siemens dává příležitost.
Vyvíjejte technologie pro celý svět. Siemens dává příležitost

Český Siemens je jednou z největších technologických firem u nás a nyní rozšiřuje své vývojové a konstrukční centrum. To vyvíjí softwarová řešení a hardware...  celý článek

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.
Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na vysokou dostupnost, perfektní...  celý článek

Kde mám ty klíče? Revoluci v hledání věcí představuje Beenode.
Bojíte se krádeže auta? Pomůže vám bezplatná aplikace Beenode

Podle policejních statistik bylo jen za rok 2015 odcizeno 6292 aut. Spousta z nich obratem nenávratně zmizí v zahraničí nebo je rozebráno na součástky. Staňte...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.