Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zasáhla vás finanční krize? Obraťte se na odborníky!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rádi byste získali finanční prostředky nezbytné pro rozvoj společnosti, nákupu, vývoj nových technologií, nebo realizaci nového projektu, ale nevíte jak? Zasáhla vás finanční krize a chtěli byste využít dotace ze strukturálních fondů Evropské unie, případně ze státního rozpočtu?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obraťte se na odborníky. | foto: ahr

V současné době je v rámci České republiky vypsána celá řada dotačních programů, které mohou využít jak podnikatelé, tak i obce a kraje.

Bohužel dochází k situaci, kdy celá řada možných budoucích příjemců dotace, se o její získání nepokusí, a to zejména s ohledem na obavu z obtížností a složitostí celého procesu spojeného se získáním příslušné dotace. Druhou významnou překážkou je pro zájemce o dotaci neznalost jednotlivých dotačních programů.

Logo Profous Legal

Významná česká advokátní kancelář PROFOUS LEGAL působící na trhu právních služeb více než patnáct let, si je vědoma této skutečnosti a poskytuje svým klientům komplexní poradenské služby spojené s celým procesem získávání dotací.

Díky jejich mnohaletým zkušenostem, kvalitě právního týmu a spolupráci s předními společnostmi zabývajícími se finančním a ekonomickým poradenstvím, je advokátní kancelář PROFOUS LEGAL připravena pomoci zájemcům o získání dotace, v rámci všech fází dotačního procesu a podstatnou měrou tak zvýší šanci žadatele na získání příslušné dotace.

Základní podmínkou pro budoucí získání dotace je správná identifikace vhodného dotačního programu. Za tímto účelem disponuje advokátní kancelář PROFOUS LEGAL unikátní databází jednotlivých dotačních programů a je tak schopna pomoci zájemcům o dotaci, identifikovat správný dotační program a poskytnout nezbytné informace o jeho podmínkách.

Spolu s identifikací vhodného dotačního programu poskytuje advokátní kancelář PROFOUS LEGAL též poradenství ohledně projektu samotného. Po vyhodnocení jeho vhodnosti a navržení případných změn je bezprostředně zahájeno poradenství v oblasti přípravy žádosti o poskytnutí dotace spojené s poradenstvím, při zpracování projektu, včetně požadovaných příloh.

Je však třeba připomenout, že získáním dotace samotné celý proces nekončí. Pro příjemce dotace je nezbytné zorientovat se v často velmi obsáhlých podmínkách čerpání příslušné dotace a tyto podmínky dodržet. Riziko povinnosti vrátit již poskytnutou dotaci existuje a není možné jej opomíjet.

Tým

Advokátní kancelář PROFOUS LEGAL proto poskytuje své služby i v této fázi, kdy standardně seznámí své klienty se zásadními podmínkami dotace, zajistí realizaci nezbytných výběrových řízení a ve spolupráci se svými smluvními partnery zajistí následný pravidelný monitoring projektu.
Pokud byste rádi realizovali své sny a plány, ale chybí vám finanční prostředky, obraťte se na odborníky.

PROFOUS LEGAL svým klientům pomáhá realizovat své sny a přispívá k rozvoji jejich podnikání. Více informací naleznete na www.profouslegal.com.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz