Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zaměstnanecké benefity: místo stravenek kompletní digitální řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dosavadní placení papírovými stravenkami usnadní digitální řešení, zaměstnanecké benefity nyní můžete čerpat pomocí inovativní elektronické stravenky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zaměstnanecké benefity: místo papírových poukázek kompletní digitální řešení | foto: Edenred CZ s.r.o.

Elektronická stravenka, kterou jako první z velkých hráčů uvedla v minulých dnech na tuzemský trh společnost Edenred, je nejviditelnějším a jedním z nejdůležitějších kroků na cestě k digitalizaci zaměstnaneckých benefitů. Následovat budou další pokročilá řešení. „Počítáme s tím, že v roce 2017 budou tři čtvrtiny všech plateb stravenkami Ticket Restaurant® v digitální podobě,” uvádí Martin Bulíř, generální ředitel společnosti Edenred.

Jak toho Edenred dosáhne? Přechod od papírových stravenek, poukázek a dalších řešení bude mít různou podobu – půjde o platební karty, platby pomocí mobilních aplikací a pokročilé on-line platformy. „Půjdeme takovou cestou, abychom dosáhli toho nejlepšího výsledku pro zaměstnance, firmy i provozovny, kde lidé benefity uplatňují,” říká Martin Bulíř.

Náskok díky partnerství se světovými lídry

Edenred má mezi firmami poskytujícími benefity celosvětový náskok díky uzavřeným partnerstvím s předními společnostmi na trhu moderních plateb. „Výraznou podporu nám poskytují unikátní platební autorizační platformy jako je PrePay Solutions v Evropě (společný podnik Edenred a MasterCard) a WATTS v Latinské Americe. Právě díky tomu může Edenred vyvíjet on-line řešení, platební karty nebo mobilní platební aplikace a různé servisní aplikace pro své klienty, firmy a jejich zaměstnance,” uvedl Martin Bulíř.

Zaměstnanecké benefity: místo papírových poukázek kompletní digitální řešení

Právě nová elektronická stravenka je nejlepším dokladem toho, proč je Edenred právem považován za lídra v oblasti inovací. Masovost jejího rozšíření zajistí zvolená špičková technologie. Kartou půjde platit nejen v restauracích, které mají běžné platební terminály. 

Společnost Edenred připravila ve spolupráci s předním českým vývojářem mobilních aplikací, společností Eman s.r.o. řešení pro provozovny, které nemají platební terminály. Platby stravenkovou kartou lze přijímat i přes mobilní telefon nebo tablet vybavený NFC technologií a operačním systémem Android.

Provozovny si do tabletu pro zajištění plateb stáhnou samostatnou aplikaci E-Pay by Edenred z Google Play, která rychlou platbu zajistí. „Pro každou provozovnu je možné mít tolik mobilních zařízení s touto aplikací, kolik jich bude zapotřebí. To výrazně urychlí odbavování zákazníků i ve velkých restauračních zařízeních během obědové pauzy. Vše je velmi jednoduché,“ říká Martin Bulíř.

Elektronickou podobu má přitom již více než dva roky i další produkt Edenredu – karta Ticket Benefits® Card. S ní lze platit za různé volnočasové aktivity, od návštěvy kina a divadla, přes sport až po nákup vitamínů v lékárně. „V tuto chvíli máme více než 6 000 partnerských provozoven, ve kterých lze kartu uplatnit.“

Jednoduchá platforma pro placení školkovného: Ticket Junior®

S inovativním řešením přišla společnost Edenred i na poli předškolní péče, kde loni v září představila své digitální řešení Ticket Junior. To pomáhá rodičům ušetřit třetinu nákladů na předškolní zařízení a pomáhá tak motivovat rodiče k dřívějšímu návratu z rodičovské dovolené. Systém je finančně výhodný i pro firmy, a navíc umožnuje zaměstnancům lepší sladění rodinného a profesního života.

Princip je jednoduchý – díky platformě Ticket Junior provádí platbu za školkovné přímo zaměstnavatel konkrétnímu předškolnímu zařízení. Systém je administrativně jednoduchý a řešení lze technologicky přirovnat k online bankingu. Z platby za školku zaměstnanec díky Ticket Junior neplatí sociální a zdravotní pojištění, ani daň z příjmu, díky čemuž rodiče ušetří přes 31 procent v porovnání s tím, kdyby platili předškolní zařízení z čisté mzdy.

„Naše partnerská síť obsahuje v tuto chvíli přes 7 000 dětských předškolních zařízení. Rodič nebo firma, kteří si najdou předškolní zařízení ve svém okolí, ho mohou do této sítě přihlásit. Stačí vyplnit formulář uvedený na webových stránkách www.edenred.cz a o ostatní se postará Edenred,“ říká Martin Bulíř.

Benefits Portal: komplexní digitální řešení pro zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké benefity: místo papírových poukázek kompletní digitální řešení

Kromě jednotlivých produktů nabízí Edenred pokročilé řešení i pro celkovou správu firemních benefitů. Tím je Benefits Portal, který zaměstnavateli umožňuje komplexně řídit politiku firemních benefitů a zaměstnanci naopak dává možnost volby těch výhod, které jsou pro něj nejzajímavější. „Každý zaměstnanec si zde může vybrat ten benefit, který pro něj má největší hodnotu. Firma naopak může tímto prostřednictvím komplexně řídit svou politiku odměňování pracovníků. Řešení tak snižuje firemní náklady, šetří čas při řešení odměn a zajišťuje větší volnost při výběru benefitů zaměstnancům,“ konstatuje Martin Bulíř.

Ale nejen to, specializovaný internetový portál umožňuje zaměstnancům kdykoli se dozvědět, jaké čerpají zaměstnanecké benefity a v jaké hodnotě. „Je to řešení pro řízení firemní politiky benefitů a celkově vztahů se zaměstnanci. Kromě toho, že se zaměstnanec může jednoduchým kliknutím na příslušnou ikonu dozvědět vše o svých benefitech, nabízí portál také možnost převést část mzdy do zvýhodněných benefitů, a tím ušetřit,“ doplňuje Martin Bulíř.

Edenred je tak prvním z velkých hráčů na trhu, který má kompletní nabídku digitálních benefitů, a to ve všech oblastech. Inovativnost firmy oceňují i její klienti.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Ve většině domácností jsou jedněmi z nejvytíženějších spotřebičů pračky a sušičky, obzvlášť pokud má rodina více dětí....

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do Senátu Parlamentu České republiky

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu České republiky s počtem...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

MyPOS přichází i do české republiky

MyPOS přichází i do české republiky

Zahraniční společnost prodávající platební terminály a nabízející platební služby nově přichází i do české republiky.

Najdete na iDNES.cz