Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Záložní napájení firmy BENNING vyřeší problémy s proudem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Výpadek proudu. Situace, která přináší nejenom organizační komplikace, ale i ekonomické ztráty v jednotlivých odvětvích průmyslu, v živočišné výrobě, telekomunikačních službách, na úřadech, ve školách i zdravotnických zařízeních.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BENNING GmbH – Kvalitní usměrňovače, střídače, UPS a nabíječky | foto: BENNING CR

Jak výpadky dodávky elektrické energie efektivně řešit? Kvalitním systémem záložních zdrojů elektrického proudu, které můžete pořídit u renomované firmy BENNING.

BENNING záložní proudové zdroje v top kvalitě bodují v Česku i ve světě

Firma BENNING GmbH Bocholt SRN, patří k předním světovým výrobcům proudových zdrojů a působí v mnoha zemích Evropy, Ameriky a Asie. Společnost BENNING GmbH, jejíž specializací jsou hlavně střídače a usměrňovače, je nositelem certifikátu DIN ISO 9001 (řízení jakosti) a ISO 14 000 (ekologie). Nabízí také vynikající UPS a nabíječky. 

Na českém trhu firma BENNING působí od roku 1993 a za dvacet let posbírala řadu vynikajících referencí. 

spínané zdroje

spínané zdroje

Mezi její spokojené zákazníky se zařadili giganti z privátního i veřejného sektoru. Patří k nim například telefonní operátoři, energetický kolos ČEZ, jaderná elektrárna Dukovany či ministerstva vnitra, obrany a Řízení letového provozu ČR. O vysoké kvalitě výrobků firmy BENNING svědčí i zakázky pro České dráhy, kde zdroje proudu fungují v zabezpečovacích systémech a hlídají tak bezpečnost nejen zákazníků železnice, ale i všech účastníků silničního provozu. 

Přesto firma BENNING neusnula na vavřínech a věnuje velkou pozornost výzkumu. O vývoj nových výrobků se stará padesátka špičkových expertů, kteří navrhují produkty světové extratřídy proudových zdrojů. Usměrňovače a střídače proto vždy odpovídají nejpřísnějším požadavkům předpisů Evropské unie i dalších zemí. 

Firemním stříbrem BENNING jsou usměrňovače a střídače

spínané usměrňovače

spínané usměrňovače

Usměrňovače dodává firma buď jako spínané, nebo jako tyristorové. 

Mezi hlavní přednosti spínaných usměrňovačů patří více než devadesátiprocentní účinnost, malé rozměry, nízká hmotnost a velmi dobré dynamické vlastnosti i zbytkové zvlnění 1 mV popřípadě 2 mV (vztaženo k frekvenci). 

Díky širokému sortimentu spínaných zdrojů BENNING tak lze na velmi malém prostoru postavit kompaktní modulární systémy velkého výkonu i se zabudovanými bateriemi, vývody ke spotřebičům a další výbavy z širokého sortimentu prvků. 

Tyristorové usměrňovače

Tyristorové usměrňovače

Tyristorové usměrňovače se uplatní zejména v energetických provozech, popřípadě dalších provozech s náročnými provozními podmínkami – tedy třeba tam, kde je zvýšená prašnost či vibrace. Mezi jejich plusy patří jednoduchá regulace, široký rozsah nasazení a nenáročnost na údržbu.

Tyristory řízené usměrňovače Benning Thyrotronic splňují všechny požadavky současného trhu včetně moderních regulačních a monitorovacích systémů. 

Další předností této typové řady je celá řada standardně montovaných hlídacích funkcí jako například hlídání sítě, hlídání přepětí a podpětí, hlídání baterie. Počítat můžete i s optickou signalizací těchto stavů. Usměrňovače lze též vybavit systémem dálkového dohledu. 

BENNING střídače se špičkovou technologií 

Podobná pozitiva jako spínané usměrňovače najdete i u spínaných střídačů. Vyznačují se tudíž malými rozměry, nízkou hmotností a vysokou účinností. 

Pořídit si můžete také střídače se špičkovou technologii IGBT. Tu využívají průmyslové střídače řady Benning Invertronic vybavené navíc mikroprocesorovými jednotkami pro spolehlivý monitoring, řízení a regulaci všech funkcí střídače i elektronického bypassu. Vyrábějí se v jedno- a třífázovém provedení ve výkonech 10 - 200 kVA. 

Systémy nepřetržitého napájení UPS 

systémy nepřetržitého napájení ups

systémy nepřetržitého napájení ups

Pro zajištění stálého napájení střídavým proudem slouží jednotky UPS Benning. Jsou to klasické či modulární zdroje a BENNING je dodává v široké škále typů s jednofázovým i trojfázovým výstupem. 

Výkonová řada začíná u 1,25 kVA a největší typy jsou dodávány s výkony do 200 kVA, kde je zároveň možné paralelně je řadit. 

Doby zálohování se zpravidla pohybují mezi 10 až 30 minutami, zkrátka ale nepřijdou ani ti, kdo by požadovali dobu delší. Vždy se stačí dohodnout podle konkrétních přání zákazníka. 

systémy nepřetržitého napájení UPS - 2

systémy nepřetržitého napájení UPS - 2

Nabíječe trakčních baterií 

Vybrat si v nabídce firmy BENNING můžete i několik typových řad nabíječů pro trakční baterie manipulačních akumulátorových vozíků a mechanismů. Pro nabíjení klasických kyselinových baterií jsou určeny zejména nabíječe ebetron pro dobu nabíjení od 5,5 až do 14 hodin, který se hodí do standardních i exponovaných provozů, jako jsou mrazírny či netemperované sklady. 

vysokofrekvenční nabíječe

vysokofrekvenční nabíječe

Typové řady vysokofrekvenčních nabíječů BELATRON umožňují nabíjení klasických i takzvaných bezúdržbových baterií a do paměti si ukládají nabíjecí charakteristiky různých typů a druhů baterií. Umožňují tak optimální nabíjení těchto baterií. 

Podrobnosti o firmě BENNING a kompletní nabídku výrobků najdete na jejích webových stránkách www.benning.cz

Navštívit můžete i centrálu společnosti v Kosmonosech, v Zahradní ulici číslo 894. V tomto centrálním závodě BENNING zabezpečuje výrobu, opravy a úpravy zařízení i kompletní servisní zabezpečení, včetně pohotovostního servisu s lhůtami dohodnutými individuálně se zákazníkem. 

BENNING CR

BENNING CR

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění.

Developerská společnost PRECO GROUP představuje nový rezidenční projekt se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení....

Aukce European Arts nabídne vrcholný obraz Jindřicha Štyrského

UTONULÁ / ŠTYRSKÝ Jindřich

V neděli 19. listopadu 2017 jde do aukce společnosti European Arts vrcholný artificielistický obraz Jindřicha Štyrského...

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům.

Příprava na klidné a pohodové prožití Vánoc často připomíná spíš válečné pole v domácnosti. Usnadněte si práci a...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.